Kleberson Beşiktaşta

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Kleberson Beşiktaşta
Kleberson Beşiktaş’ta
Beşiktaş, Manchester United’ın Brezilyalı orta saha futbolcusu Kleberson ile her konuda anlaşma sağladı.

Beşiktaş Televizyonu, transferi “Flaş, flaş, flaş” başlığını kullanarak alt yazıyla duyururken, Kleberson’un bugün İstanbul’a geleceğini de açıkladı. 26 yaşında, 1.77 metre boyundaki Kleberson, Brezilya’nın 2002’de Dünya Kupası’nı kazandığı kadrosunda yer aldı.

Son Kartal Kleberson !..

"Alacaksak yıldız alacağız" diyen Beşiktaş, transfer bombasını patlattı.. Siyah beyazlılar, uzun süredir transfer etmek için uğraştığı Manchester United'ın Brezilyalı yıldız Jose Kleberson ile anlaşmaya vardı..

Erciyesspor maçı sonrasında Kayseri Havaalanı'nda yaptığı açıklamada transferi doğrulayan Başkan Yıldırım Demirören, "Kleberson ile 3+1 yıllığına anlaşmaya vardık. Kleberson yarın İstanbul'da olacak ve resmi sözleşmeye imza atacak. Camiamıza hayırlı olsun. Biz elimizden geleni yaptık ve güçlü bir takım oluşturduk, artık camianın oyunculara ve teknik heyete sahip çıkması gerekir" dedi.

samatyalı

Üye
helal olsun başkana ailton 1 kleberson 2 dağıttı ortalığı :oke:

MiCoX

Üye
Tüm BeşiktaşLılara hayırlı olsun...

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by MiCoX@Aug 7 2005, 01:20 AM
Tüm BeşiktaşLılara hayırlı olsun...
[post=125125]Quoted post[/post]​

manchester in bu seneki hazırlık maçların takımın en iyisiydi, şov yapmıştı, inşallah devamı bizde olur!

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
bravo bir GSli olarak
kesinlikle harika transferler
bjkli arkadaslara hayirli olsun
darisi basimiza

slayer

Üye
:bravo: :bravo:
transfer buna denir işte ööle takımından kovulanları alıp yıldız getirdik diyen takımlar öğrensin yıldız transferi nasıl oluyo

||| erciyes - beşiktaş maçında stad'dan "beşiktaş" sesleri geliyodu çok şaşırdım valla -eskiden BJK bölümünde en fazla 10 kişi olurdu- ||||

useless84

Üye
Originally posted by blslayer@Aug 7 2005, 03:07 AM
:bravo: :bravo:
transfer buna denir işte ööle takımından kovulanları alıp yıldız getirdik diyen takımlar öğrensin yıldız transferi nasıl oluyo

||| erciyes - beşiktaş maçında stad'dan "beşiktaş" sesleri geliyodu çok şaşırdım valla -eskiden BJK bölümünde en fazla 10 kişi olurdu- ||||
[post=125187]Quoted post[/post]​

kimmiş o kovulan yıldızlar??

slayer

Üye
yorum yok anlayan anladı....... :P :P

aliekmel

Üye
bir fbli olarak beşiktaşı tebrik ediyorum kleberson gerçekten çok iyi bir oyuncu
Hayırlı olsun
Saygılar

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
Canım beşiktaşım bu sene şampiyonuz :artı: :oke:

wincih

Üye
ailton ve kleberson oy oy oy walla ligimiz şenleniyr böyle transferleri gördükçe :)

useless84

Üye
Originally posted by blslayer@Aug 7 2005, 08:36 AM
yorum yok anlayan anladı....... :P :P
[post=125210]Quoted post[/post]​

sizin başkan nası olsa bi kaç kuruş fazla veren bi takıma satacak bunuda o yuzden bosuna sevinme satmazsada kulubun kapısına bu gidişle kilidi vuracaklar :haha:

slayer

Üye
niye beşiktaş'a laf atıyosunki???? ben senin takımına bişeymi söyledim... :shiny:

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by useless84+Aug 7 2005, 12:02 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(useless84 &#064; Aug 7 2005, 12:02 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-blslayer@Aug 7 2005, 08:36 AM
yorum yok anlayan anladı....... :P  :P
[post=125210]Quoted post[/post]​

sizin başkan nası olsa bi kaç kuruş fazla veren bi takıma satacak bunuda o yuzden bosuna sevinme satmazsada kulubun kapısına bu gidişle kilidi vuracaklar :haha:
[post=125237]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

senin birkaç kuruş dediğin paraya sizin takımın yarısı alınır :haha:

useless84

Üye
haklısın ya bizim yedek kulubesindeki iki yada bilemedin uc oyuncunun fiyatı 7 milyon euro civarında bu konuda sana katılıyorum zaten as takıma geldim mi yanımızdan gecemezsiniz anelka ve appiah sizin tum kadronun fiyatı kadar calımbay sizi tam bir anadolu kulübüne cevirdi hadi gecmis olsun

useless84

Üye
Originally posted by blslayer@Aug 7 2005, 12:18 PM
niye beşiktaş&#39;a laf atıyosunki???? ben senin takımına bişeymi söyledim... :shiny:
[post=125240]Quoted post[/post]​

sen dolaylı yoldan soyledin ben ise direk soyledim aramızdaki fark bu bu sene yine sampiyonuz size simdiden gecmis olsun :lol2: :lol2:

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
Originally posted by useless84@Aug 7 2005, 02:34 PM
haklısın ya bizim yedek kulubesindeki iki yada bilemedin uc oyuncunun fiyatı 7 milyon euro civarında bu konuda sana katılıyorum zaten as takıma geldim mi yanımızdan gecemezsiniz anelka ve appiah sizin tum kadronun fiyatı kadar calımbay sizi tam bir anadolu kulübüne cevirdi hadi gecmis olsun
[post=125310]Quoted post[/post]​

haklısın anadolu takımıyız zaten kleberson aslen Adanalı Ailton da kayserili değilmi. :lol2:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Hayırlı olsun..

slayer

Üye
Originally posted by useless84+Aug 7 2005, 02:37 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(useless84 &#064; Aug 7 2005, 02:37 PM)</div><div class='quotemain'>sen dolaylı yoldan soyledin ben ise direk soyledim aramızdaki fark bu bu sene yine sampiyonuz size simdiden gecmis olsun :lol2: :lol2:[/b]

bekleyin olursunuz...

<!--QuoteBegin-serdaronlinenet
@Aug 7 2005, 02:40 PM
haklısın anadolu takımıyız zaten kleberson aslen Adanalı Ailton da kayserili değilmi. :lol2: [/quote]
:kop: :kop:

Quattro

Quattro

Üye
sizin daha fazla bekleyeceğiniz kesinde.... :PP :kop:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...