Kleberson Beşiktaşta

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
Originally posted by Quattro@Aug 7 2005, 04:13 PM
sizin daha fazla bekleyeceğiniz kesinde.... :PP :kop:
[post=125354]Quoted post[/post]​

Bende iddia ediyorum bu sene beşiktaş şampiyon.Nede olsa bu forumda yaşlanacağız :D o zaman fenerli arkadaşlarla görüşürüz.BU arada galatasaraydan hiç atak yok be

Quattro

Quattro

Üye
Biz herzman görüşmeye hazırız rahat olll :D

Sarı - Lacivert Şampiyon FENER :bravoo: :bravoo:

useless84

Üye
Originally posted by serdaronlinenet+Aug 7 2005, 02:40 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(serdaronlinenet &#064; Aug 7 2005, 02:40 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-useless84@Aug 7 2005, 02:34 PM
haklısın ya bizim yedek kulubesindeki iki yada bilemedin uc oyuncunun fiyatı 7 milyon euro civarında bu konuda sana katılıyorum zaten as takıma geldim mi yanımızdan gecemezsiniz anelka ve appiah sizin tum kadronun fiyatı kadar calımbay sizi tam bir anadolu kulübüne cevirdi hadi gecmis olsun
[post=125310]Quoted post[/post]​

haklısın anadolu takımıyız zaten kleberson aslen Adanalı Ailton da kayserili değilmi. :lol2:
[post=125320]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

bi takım 2 futbolcudan oluşmuyo o ikisini at al sana toplama bi anadolu takımı :haha: ztn beşiktaşın transfer politikası belli her sene 10-15 tane ucuz maliyetli adamı al birine bişe olursa at çöpe digerini oynat nası olsa hepsi aynı halt :kop: :kop: :kop:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Görüşürüz.... :P

serdar1

Üye
Originally posted by useless84+Aug 7 2005, 05:47 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(useless84 &#064; Aug 7 2005, 05:47 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by serdaronlinenet@Aug 7 2005, 02:40 PM
<!--QuoteBegin-useless84
@Aug 7 2005, 02:34 PM
haklısın ya bizim yedek kulubesindeki iki yada bilemedin uc oyuncunun fiyatı 7 milyon euro civarında bu konuda sana katılıyorum zaten as takıma geldim mi yanımızdan gecemezsiniz anelka ve appiah sizin tum kadronun fiyatı kadar calımbay sizi tam bir anadolu kulübüne cevirdi hadi gecmis olsun

haklısın anadolu takımıyız zaten kleberson aslen Adanalı Ailton da kayserili değilmi. :lol2:

bi takım 2 futbolcudan oluşmuyo o ikisini at al sana toplama bi anadolu takımı :haha: ztn beşiktaşın transfer politikası belli her sene 10-15 tane ucuz maliyetli adamı al birine bişe olursa at çöpe digerini oynat nası olsa hepsi aynı halt :kop: :kop: :kop:
[post=125420]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

çok haklısın arkadaşım, beşiktaşın ligde iki maçta da yendiği takım fener hariç yok gibi , acıyorum fenere ve fenerlilere hem mahalle takımına yenilicen hemde 9 kişi olacak rakip, insan utancından 9 ay dışarı çıkamaz be, iyiki fenerli değilim :haha:

useless84

Üye
Originally posted by serdar1+Aug 8 2005, 12:05 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(serdar1 &#064; Aug 8 2005, 12:05 AM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by useless84@Aug 7 2005, 05:47 PM
<!--QuoteBegin-useless84

çok haklısın arkadaşım, beşiktaşın ligde iki maçta da yendiği takım fener hariç yok gibi , acıyorum fenere ve fenerlilere hem mahalle takımına yenilicen hemde 9 kişi olacak rakip, insan utancından 9 ay dışarı çıkamaz be, iyiki fenerli değilim :haha:
[post=125819]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
sen kazandıgın sampiyonluklara bakta agla 102 senede kazandıgın sampiyonluklara ...

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by useless84+Aug 8 2005, 12:06 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(useless84 &#064; Aug 8 2005, 12:06 AM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by serdar1@Aug 8 2005, 12:05 AM
Originally posted by useless84@Aug 7 2005, 05:47 PM
<!--QuoteBegin-useless84

[post=125819]Quoted post[/post]​
sen kazandıgın sampiyonluklara bakta agla 102 senede kazandıgın sampiyonluklara ...
[post=125820]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

sataşma olmadan lütfen ;)

Caine

Caine

Üye
abiler cidden bir gs li olarak canı gönülden kutlarım beşiktaşı ve tüm sitedeki taraftarlarını. bence bu senenin en bomba transferlerini yaptılar. helal olsun hepsine :) evet gsden transfer atağı yok ama bu gidişlede asla olmicak gibi. cidden bakıyorumda parayla pulla alakası olmayan şey ya :( bu başkan yıktı bizi be yıktı. cidden eskiden gs fb kavgası her yerde olurdu veya çekişme diyim ama şimdide bjk ile fb arasında oluyor. tabiki gönlümden geçen takım beşiktaşşşşş... biz olmasakta ki heralde olmicaz inşallah beşiktaş olur ve kadrosuylada bunu kesinlikle başarır. tebrikler bir kez daha :bravoo: :bravoo: ;)

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
manchester 3-0 lık fener maçının acısını kleberson u bjk ye cüzi bir fiyata vererek çıkarmak istiyor galiba :haha:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...