Uygulama Kız Arkadaşımın Whatsapp Ta Kimlerle Konuştuğunu Nasil Öğrenirim

Sponsorlu Bağlantılar

lowe_man

Üye
kız arkadasının whats apptan kımınle konustugunu ogrenmek ısteyecek kadar acizsen sen yenı bı kız arkadas bak dostum ılıskı oyle yurumez kafayı yersın pıskopat olur cıkarsın sonra

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 484994, gss_adnan, UpOneTR ve 1 kişi daha

bb_onur

bb_onur

Üye
o arkadasin dedigi online islemlerde sadece harcama detayi var kardes ve sadece sms ve arama gecmisini gorebilirsin

YENİÇeri1362

YENİÇeri1362

Üye
İnternette okumuştum kız arkadaşının mac adresi üzerinden telefona whatsapp ı yeniden kurup numara olarak onunkini yazınca oluyordu telefon yeniden başlatınca düzeliyodu mac adresi tht'de mevcuttu pm olarak atarım siteyi.

• Beğen
Tepkiler: inciler

thecruel

Üye
kizin telefonuna sms backup + kur.sonra telefona yeni bir gmail adresi ekle hesaplar bolumune.daha sonra sms backup + programini ac orda program ayarlarinda whatsapp konusmalarini yedekle var onu tikla sonra ayarlarini kurcala ogren programi herseyide devletten bekleme kardeş :) ayarlari yapinca whatsp konusmalari telefona ekledgn yeni gmail adresine gelecek otomatik olarak belirli araliklarla.

YENİÇeri1362

YENİÇeri1362

Üye
OTE="thecruel, post: 7402940, member: 115389"]kizin telefonuna sms backup + kur.sonra telefona yeni bir gmail adresi ekle hesaplar bolumune.daha sonra sms backup + programini ac orda program ayarlarinda whatsapp konusmalarini yedekle var onu tikla sonra ayarlarini kurcala ogren programi herseyide devletten bekleme kardeş :) ayarlari yapinca whatsp konusmalari telefona ekledgn yeni gmail adresine gelecek otomatik olarak belirli araliklarla.[/QUOTE]
Aga bunu söylediğin iyi oldu öğrenmiş oldum eyvallah.

byAndroid

byAndroid

Üye
Yalnız whatsap haberi okudum 1 hafta önce falan artık whatsap bile istese kişilerin mesajlarını okuyamiyor çünkü yeni bir şifreleme sistemi getirmisler

Palmira060609

Üye
selamlar! seçenek çok, onlardan biri işine yarayabilir.
ama önceden haber verirsen daha iyi olacak bir kız olarak söylüyorum

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Ne konular var arkadaş yaa :alkis:

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 484994

hakan159951

Üye
ama güvenmiyorsan bırak paşam yaa ne bu onu görcem bunu görcem hey allahım yaaa

Enes

Enes

Üye
biliyidim böyle olacağını güvenemiyorum da :ehe

sefer002

sefer002

Üye
Boşuna tartışmayın yolu var tabiki MAC adresini kızın adresi yap whatsapp ı da onun nosu ile doğrula bu kadar Telefonun rootlu olması lazım. Link verirdim de yasak internette araştır google cıkıyorzaten. sadece bi programla yapamazsın bunu ole basit değil.

bozok_tr

bozok_tr

Üye
Bu tip programlar var ama ücretli oluyo yada deneme süreli.
Ben bi tane kullandım işe yarıyor uygulamayı karşı telefona yüklüyosun menüde görünmüyor bi sefere mahsus programdan hesabina giriş yapman yeterli gerisini siteden takip edebiliyosun. Özellikleri;
+ Gelen-giden çağrılar(rehberde kayıtlı olan ismiyle ve no ile)
+ Konumu
+ WhatsApp konuşmaları
+ Sms msjları
+ Girdiği web sayfaları (stock tarayıcı ile)

Sayfa ve program;

NextWorld

NextWorld

Üye
Gerek yok kız arkadaşına wifini paylaş
Ordan MAC adresini ogren
Sonra kendi telefonundan whatsapp kaldir
Telefonunu rootla(kendi)
Mac adresini kiz arkadasininkiyle degistir.
Whatsapp kur numara yerine kiz arkadasininkini yaz devam et artik kiz arkadssinin whatsapp i senin whatsapp i :D
Ruhu bile duymaz...

ykpknl

ykpknl

Üye
en basitinden şöyle yap ben öyle yapmıştım kız arkadaşının telefonun al sonra kendi telefonundan whatsap webi aç masaüstü görünümüne geç telefonda. kız arkadaşının telefonundan whatsap webe tıkla sonra senin telefonundaki whatsap web kodunu okut ondan snra tarayıcıda kız arkadaşının whatsabı açık olacak her grdiğinde. ama tarayıcının geçmişini silmicen hç yoksa kapanıyo kız arkdaşın kendi telefonundan oturumları kapat yapmadığı sürece tarayıcıdan grip herşeye bakablirsin ben baya bi kullandım öylee kontrol ettim sonra bıraktım anlamadı yani :D

bozok_tr

bozok_tr

Üye
Gerek yok kız arkadaşına wifini paylaş
Ordan MAC adresini ogren
Sonra kendi telefonundan whatsapp kaldir
Telefonunu rootla(kendi)
Mac adresini kiz arkadasininkiyle degistir.
Whatsapp kur numara yerine kiz arkadasininkini yaz devam et artik kiz arkadssinin whatsapp i senin whatsapp i :D
Ruhu bile duymaz...

Normalde ayrı iki telefondan aynı anda açılmıyor tekrar doğrula diyo bu yöntemle o sorun olmuyo mu aynı anda iki farklı cihazdan açık mı oluyo yani

NextWorld

NextWorld

Üye
İki farkli olmuyor işte :D
Aynı Mac adresi olunca ;)

NextWorld

NextWorld

Üye
Mac changer programlari var (root) gerektirir.
Onlardan birini kur.
Kiz arkadasin mac adresini kendikinle degistir.
Not kendi mac adresini bir yere not al.
Ayrica riskli bir islemdir her ihtimale karşi telefonun bir yedegini al derim.

bozok_tr

bozok_tr

Üye
Bu kadarını biliyorum ben zaten cihazım da rootlu wifi mac change adi altında bikac uygulama denedim yapamadım bi yerde hata var o yuzden ayrıntılı anlatırmısın demiştim

ykpknl

ykpknl

Üye
Benim dedigim gbi yap en iysi o 5 dkkalik is

Üst Alt