Uygulama Kız Arkadaşımın Whatsapp Ta Kimlerle Konuştuğunu Nasil Öğrenirim

Sponsorlu Bağlantılar

ramazan_g63

Üye
    Konu Sahibi
sitesinde var.
WHATSAPP
CHAT LOGS

Smart phones without whatsApp is unimaginable. Thus, the need of monitoring WhatsApp is quite vital. You can view all WhatsApp conversations with names and numbers as well as you can get date and time details of those conversations.In fact your group conversations can also be tracked.Get Alert by ZealSpy snooper

• Beğen
Tepkiler: inciler

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Siteye baktım açıkcası güvenilir gelmedi bana. Kullanan birinin önerilerini almak gerekiyor

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Böyle güvene dayalı arkadaşlıklara bayılıyorum :D

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Deneyip onuçları yazar mısınız? Ayrıca program virüs içeriyor olabilir. Bilgi alayım derken bilgilerinizi millete dağıtmayın daKesinlikle :D

maryjane

Üye
Ben merak ederek kendi telefonuma kurdum. Belirlediğin zamanda geliyor mail adresine.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Peki nasıl güvenerek yaptın bunu? Ya bilgilerin millete dağıtılıyorsa? Ya virüs kaptıysan?

ramazan_g63

Üye
    Konu Sahibi
nasıl kuruluyor, videolara baktımda, karaşık, siz çözebildinizmi?,ya zaten öyle, ücretlide sanki bilgilerini göremiyeceklermi;?

maryjane

Üye
Bunun garantisini ben veremem malesef. Risk var tabiki. Uygulamayı siz yazmadiginiz surece bu risk her zaman olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: mustukk ve ramazan_g63

maryjane

Üye
Su an yüklü değil. Telefonu resetledim.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Yani ben kız arkadaşıma güvenmeyip böyle bir işe kalkışırsam eğer bu programı yüklemezdim onun telefonuna. Sonuçta orada benle konuşmaları fotoğraflar herşey var. Neyse bu sizin kararınız. Siz deneyin inş bişey olmaz diyelim

ramazan_g63

Üye
    Konu Sahibi
sanki, tlf daki uygulamaların hepsi dört dörtlük ya hepsinde bilgilerinize ulaşabilirler, whatsapp sın kendisi bile bir tehdit... konuşmaların özel yazışmaların, tlf numaran hepsi onların elinde değilmiki...

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
bunu yapman imkansız ve yasa dışı (Not:ztn böyle birşey yapılsaydı kimse whatsapp kullanmazdı çünkü kime ne yolladığını hemen başkası öğrenir )

avast

avast

Üye
Valla dostun suphe kotu bisey eyvallah da direk yuzune soyle ne olacaksa olsun yani hani anlayabiliyorum seni ama bu yollar daha sakat bence ve yuzde yuz kiz farkeder zaten

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Yani sonuçta bunu telefona kuracaksın o da mal değil ki dönüp bakacak bu ne diye :D Yani şu an virüs yapıp onun telefona bulaştırmandan başka seçenek yok. Onu da yapman imkansız olduğuna göre boşa uğraşma kardeşim

avast

avast

Üye
Yani sonuçta bunu telefona kuracaksın o da mal değil ki dönüp bakacak bu ne diye :D Yani şu an virüs yapıp onun telefona bulaştırmandan başka seçenek yok. Onu da yapman imkansız olduğuna göre boşa uğraşma kardeşim
Aynen bu neymis nerden gelmis demezmi adamhic :D

2558841

Üye
Onun telefonuna gir. whatsapp diye bir klasör oluşuyor. ordan öğrenebilirsin... (hafıza kartında)

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Onun telefonuna gir. whatsapp diye bir klasör oluşuyor. ordan öğrenebilirsin... (hafıza kartında)
Yanlışın var kardeşim :D O klasör program neredeyse klasör orada çıkar. Ayrıca konuşmalar gpk olarak kaydeliyor ve bunu sadece whatsapp açıyor. Diğer türlü açılmıyor asla.

0MG90

0MG90

Üye
Ona gidip sormak çok mu zor? Ayrıca sana ne, kimle konuşursa konuşur. Güvenmiyorsan birlikte olma bu kadar basit.

Öğrenemezsin bu arada.

• Beğen
Tepkiler: nsren, avast ve @@DiAbLo@@

ramazan_g63

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim olay farklı, mesele güven değil, başka bir amacım var, özel bişey bu, yüzden böyle bişey arıyorum, işin içinde başka şeyler var özel olduğu için bu konu sadece beni ilgilendiriyor,, bu yüzden işin boyutunu geçin, sadece olabilirmi? yapılırmu diye bakıyorum, nasıl yapabilirim, diye zaten yok gibi de görünüyor...

Üst Alt