Uygulama Kız Arkadaşımın Whatsapp Ta Kimlerle Konuştuğunu Nasil Öğrenirim

Sponsorlu Bağlantılar

ramazan_g63

Üye
    Konu Sahibi
Kız Arkadaşımın Whatsapp Ta Kimlerle Konuştuğunu Nasil Öğrenirim
Selam Arkadaşlar, Başlıkta da belirtiğim gibi kız arkadaşım whatsapp ta kimlerle ne konuştuğunu nasıl öğrenebilirim, yani whatsapp mesajlarını nasıl okuyabilirim, bunun bir yazılım varsa, onun telefonuna kurum, whatsapp ta konuşmalarını döküman halinde mail adresime nasıl gelir, onun haberi olmadan tabi.... çook önemli bilen varsa... bu adresime iletişime gecsin lütfen, [email protected] teşekkür ederim...

• Beğen
Tepkiler: seyits

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Yanlış hatırlamıyorsam avea da interaktif bir şifre vardı bunu msj yoluyla karşı telefona girip internette ve özellikle whatsapp da yaptıklarını görebiliyorsun. İşi iyi bilen bir avea bayisi çalışanıyla görüş derim. Ya da hattın her neyse

ramazan_g63

Üye
    Konu Sahibi
ben bir adroid yazılımından bahsediyorum, telefonuna yükleyip, whatsapp konuşmaları dökümanları mail adresime veya bir başka bir şekilde öğrenmek istiyorum, hat avea değil vodafone..

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Yalnız bu yaptığının yasal olmadığını biliyorsun değil mi? Ben sana yasal yolu söylüyorum işte. Git bir vodafone bayisinde bir arkadaşa sor. Avea da varsa hepsinde vardır. Olmadı biraz internette araştır illaha bulursun o şifreyi.

• Beğen
Tepkiler: çaminci

ramazan_g63

Üye
    Konu Sahibi
vodafone yapınca yasal mı oluyor, sonuçta yine ondan gizli öğrenmiş oluyorsun, peki vodafone bunu kabul ediyormu, yani onun msjlaşmalarını bana bildirebiliyormuki...

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kardeşim sence kabul etmeyecekleri bir şifreyi niye çıkarsınlar. Ayrıca sen bu kodu ona mesaj yoluyla yolluyorsun o evet yazıp cevaplamalı. Bunu yaptıktan sonra zaten yasal yükümlülük kalkıyor ortadan. Ve bir kerelik değil sürekli alıyorsun galiba

ramazan_g63

Üye
    Konu Sahibi
msj vodafone tarafından onun tlf nuna gidiyor, oda evet diyip onaylıyormu? yani mesajın içeriğini nedir, ondan habersiz olması gerekiyor, bu yüzden, yani konuşmalarını takip edildiğini bilmiyecek,

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Orası da senin yaratıcılığın ile şekillenecek kardeşim. Sınıf arkadaşıma kız arkadaşı uygulamıştı bunu. Eee sonuçta sevgilinse telefonunu 2 dk eline alamayacak mısın?

ramazan_g63

Üye
    Konu Sahibi
peki nasıl yapacam, yani vodafone bayisine gidip ne diyeecem, whatsapp konuşmlarını öğrenmek istiyorum, desem, nasıl yol izlecem,

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Hayır kardeşim interaktif şifreyi soracaksın vodefone da avea daki gibi olup olmadığını öğren. İşte bu şifre ile babam ya da annem (orası sana kalmış) internet paketinin nereye gittiğini öğrenmek istiyor gibi bir bahane bul.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Masal anlatıp durma arladaşa oyle bır olay imkansız.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Yarın avea daki kodu öğrenip yazarım kardeşim. Var gerçekten böyle bir şifre yanımda müşteri hizmetlerini aradı da iptal ettirdi. Niye milleti durduk yere kandırıp arkamdan küfür ettireyim ki değil mi

ramazan_g63

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar lütfen ciddi, önemli bir mesele benim için, gercekten öyle bir yol varsa nasıl yapabiliriz, google baktımda yazılımlar var, ücretli ne kadar doğru bilmiyorum, bu yüzden forumda yazmak istedim, sonuçta doğru yer burasıdır diye düşünüyorum, bilen varsa illa burada yazmak zorunda değil, pm ve skype yada mailli ilede iletişime gecebilir...

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Yani ben şöyle düşünüyorum bu yazılımı yapanlar yasadışı bir olay için yapıyor ve şimdi sen birinin internet dökümanlarını alacakken bu yazılımı yapanlar senin herşeyini ele geçirebilirler bizim forumdan kullanıp onaylayan olmadıkça deneme ama ben sana avea da o kodu bulcam yarın yazcam kardeşim. En kötü vodafone a gidip bu kod gibi kod istiyorum dersin. Ben kanıtımı yaparım sen arar bulursun artık napalım. Sonra bazıları çıkıp yalancı demesin de

ramazan_g63

Üye
    Konu Sahibi
kardeş eger öyle bişey varsada nasıl yapılacağınıda öğren ki buraada belirtelim, yani arkadaşımın android tlfnundan whatsapp konuşmalarını msjlarını onun haberi olmadan nasıl okuyabilirim, yani kiminle nasıl iletişim kurduğunu ne konuştuğunu öğrenmek istiyorum whatsappta umarım derdimi anlatabilmişimdir, teşekkür ederim...

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Ben bi öğreneyim herkesle paylaşırım konu altına da yazarım zaten. Avea da online işlemler ile yapılıyor kardeşim. *952# yaparak bir şifre alınıyor ve bunu online işlemlere giriyorsun. Tabi bu şifre hangi telefondan alınmışsa onun bilgilerini gösteriyor. Orada harcamalar sekmesinden kullanım detayları nı seçiyorsun ve bilgiler çıkıyor ortaya. Yalnız whatsapp da kimle yazıştığını göremiyorsun fakat kimle mesajlaştığını ve kimle görüşme yaptığını görebiliyorsun

• Beğen
Tepkiler: seyits ve ramazan_g63

ramazan_g63

Üye
    Konu Sahibi
peki vodafone için aynı şey gecerlimi?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Online işlemler üzerinden yapılıyor. Vardır kesinlikle ama telefona girilen kod aynı mıdır bilmiyorum kardeşim.

ramazan_g63

Üye
    Konu Sahibi
kimlerle iletişimi geçtiği görebiliyorsun, ama neler yazıştıklarını göremiyorsun, ben whatsapp ta neler yazdığını kimlerle konuştuğunu öğrenmek istiyordum..

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Onu öğrenebilmen zor gibi kardeşim ya. Ama bana kalırsa whatsapp dan yazışıyorsa illaha ki telefon görüşmesi de yapar

Üst Alt