Öneri telefon dinleme programı

Sponsorlu Bağlantılar

omurcan1

Üye
    Konu Sahibi
telefon dinleme programı
Arkadaşlar öncelikle bir telefon durduk yere dinlenilmez bu programı yazmamdaki amaç sevgilinizi eşinizi çocuklarınızı takip etmeniz içindir. Aldatılmak yalan söylenilmek kötü bir duygu.Kesinlikle santaj amaçlı kullanmayın.

Çalışma mantığı :

Hacker arkadaşlarımız bilir rat olayını bilmeyenler için kısa özet geçiyim virüs hazırlamaya yarayan programdır sonra hacker kendi bilgisayarından virüsü tıklayan kişinin herşeyini ele geçirmesini sağlar ve takip etmesine yarar. nedir bunlar şifrelerini öğrenme , uzaktan kontrol , kameradan izleme vs vs . herneyse bunu telefonlara uyarladım diyeceksiniz ki telefonda ne yapabilirim ? nasıl çalıştırabilirim ? hangi bilgilere ulaşabilirim sorularınızı cevaplayım. Programın çalışması için İOS yada android telefon gereklidir. 3310 da kimse virüs calıştıramaz.

Çalıştırılması
- Hedef kişinizin telefonuna bluetooth yoluyla yada sms yoluyla bir mesaj veya resim atın tıklattırın bu kadar
- İnternet bağlantısı olması gerekmektedir.

Özellikleri
- Smsleri takip edebilirsiniz kimle ne zaman konuştuğunu öğrenebilirsiniz.
- Aramalarını dinleyebilirsiniz.
- Gps yer tespit yaparak nerde olduğunu bulabilirsiniz.
- Kişinin adına telefon görüsmesi yapabilirsiniz.
- Konuşmaları ve mesajlaşmaları kayıt altına alınır dilediğiniz zaman dinliyebilirsiniz.
- Telefon rehberini öğrenebilirsiniz.
- Ortam dinleme yaparak telefonun alanında konuşulan herşeyi duyabilirsiniz . Sadece bataryası çıkmış telefonlar dinlenemez.
- Telefonda facebook whatsapp tango konuşmalarını öğrenebilirsiniz.
- Resim müzik videolarına ulaşabilirsiniz

Program ücreti için lütfen mail adresinizi bırakın yada [email protected] / hackheal1 adresinden ekleyiniz

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Hiç bir yasallığı olmayan gereksiz şeyler.

xapex

Üye
Demosu yokmu bunun, denemeden neye göre satın alalım?

b.k

b.k

Üye
[email protected] ücret hakkında konuşalım hocam , ayrıca bu dediklerin olmazsa ücret iyadesi varmı bunlar hakkında bilgi vermemişsin

bLnmz

bLnmz

Üye
Arkadaşlar Veli Özkan'ı tanırım. Ama şu anda ülkemizde yasal olamayan bir işe bulaşıyorsunuz. En ufak bir açıkla sizlerinde telefonu dinlenilebilir. Bence bulaşmayın bu işe.
Hayırlı satışlar..

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS. ve b.k
frk uzn

frk uzn

Üye
Hayir ios gibi kapali bi sisteme nasil virus aticaksin onu anlamadjm

meg1ddo

meg1ddo

Üye
Hayir ios gibi kapali bi sisteme nasil virus aticaksin onu anlamadjm
windows ta kapali kaynak bir sistem ama en cok virusler windows icin yapilir, linux acik bir sistem ama en az viruslerin oldugu sistemdir (ubuntu kullanıyorum bir virus programı kurma ihtiyacı hissetmiyorum). Kapalidan kasıt sistem üzerinde değişiklik yapamadığın anlamında söylenir, yani virüslere karşı kapı kapalı değil.

frk uzn

frk uzn

Üye
windows ta kapali kaynak bir sistem ama en cok virusler windows icin yapilir, linux acik bir sistem ama en az viruslerin oldugu sistemdir (ubuntu kullanıyorum bir virus programı kurma ihtiyacı hissetmiyorum). Kapalidan kasıt sistem üzerinde değişiklik yapamadığın anlamında söylenir, yani virüslere karşı kapı kapalı değil.
Orda yanlis izah etmisim iphonede virus bulasmiyor diye biliyorum

meg1ddo

meg1ddo

Üye
istenilse apple a da zararlı yazılım bulaşabilir tabi diğer sistemlere göre biraz daha zordur ama bulaşır.

Üst Alt