Kimse "N-gage Oynayamıyorum" demeyecek!!

Sponsorlu Bağlantılar

khytr89

khytr89

Üye
    Konu Sahibi
Kimse "N-gage Oynayamıyorum" demeyecek!!

Video benim telefonumdan... Hafıza kartındaki n-gage klasörüne oyunu atın ve daha sonra telefondan n-gage uygulamasını açıp oynayın.. Yanlızca hackli telefonlarda çalışır.

Hack yapamayanlar, yine bana ait bir konu olan http://www.maxicep.com/s60-3rd-sist...i/yeter-artik-s60v3-kokten-hacked-533145.html uygulayın...Rompatcher e cart curta gerek yok. At ve yükle prensibi vardır :D

Link

Not: Videoda görüldüğü üzere hem trial hemde binpda tarafından kırılmış oyun denenmiştir. Yani her oyunu açarsınız

• Beğen
Tepkiler: frk uzn

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
teşekkürler

beraklityum

Üye
teşekkürler deneyecem

yasinless

yasinless

Üye
Kardeş oyunlar binpda dan kırılmış olması mı gerekiyor yani orjinal oyun yüklersek açılmaz mı diyorsun???

----------Eklendi @ 13:03:08 ---------- Yazıldı @ 12:01:46 ----------

bir kaç oyun buldum ama "file is corrupted. delete now?" uyarısı alıyorum oyunu siliyor. Kırılmış oyunları nerden bulabilirim link verebilirmisiniz veya isim??

TopFury

TopFury

Üye
Program da yükleniyor...Oyunlar da yükleniyor...Ancak oyunların birtanesi bile açılmıyor N86'da...

• Beğen
Tepkiler: YuKa
khytr89

khytr89

Üye
    Konu Sahibi
Program da yükleniyor...Oyunlar da yükleniyor...Ancak oyunların birtanesi bile açılmıyor N86'da...

cihazı benim yöntemimle hacklemen lazım.. eski tip hack kullanıyorsan rompatcherden ilgili modu kapatman lazım.

TopFury

TopFury

Üye
Yoo...verilen hack yöntemini kullandım...

khytr89

khytr89

Üye
    Konu Sahibi
nasıl olur yaw.. videoda gördüğün gibi benim n79 da açıyor.. ben oyunları bu siteden indirdim.. belki senin indirdiğin oyunlarda sorun vardır

----------Eklendi @ 09:13:07 ---------- Yazıldı @ 09:10:13 ----------

n-gage fix dosyasını da yükledin değil mi?

TopFury

TopFury

Üye
nasıl olur yaw.. videoda gördüğün gibi benim n79 da açıyor.. ben oyunları bu siteden indirdim.. belki senin indirdiğin oyunlarda sorun vardır

----------Eklendi @ 09:13:07 ---------- Yazıldı @ 09:10:13 ----------

n-gage fix dosyasını da yükledin değil mi?

Fix dosyasını da yükledim elbette...Nedendir ben de çözemedim.

Oyunları indirdiğiniz linki bi atarmısınız?

Bir de aynı oyunlarla deneyelim, sonuca öyle bakalım, hm?

sallamasss

Üye
saol deniyicem ve upupupupupu

underzero21

Üye
Dosya bozuk diyor...

muratsim67

Üye
şu ngage rar linkini eklenti olarak yüklermisiniz.... Mediafire da indiremiyorum

sevilcana

Üye
slm kardeş. Konu için sağol . Benim telefon da n79 fakat sizin dediğiniz gibi navifirm1.7 indirdim. Sonu .exe olduğu için telefon desteklemiyor. Nokia firmvare editöru de .exe olduğu için yükleyemiyorum. Biraz yardımcı olsan... Valla n gageyi bi türlü yükleyemedim. ...

;

Üst Alt