Kim Demiş ATAMIZ dinsiz die

Sponsorlu Bağlantılar

ryuk

ryuk

Üye
Atatürk'e dinsiz diyenler;
8 yılda dünyanın en zengin başbakanı olurlar,oğullarına gemicik alırlar,deniz feneri ile yardım toplarlar,ülke varlığını,ülke topraklarını satarlar,ülkeyi en yüksek faizle borçlandırırlar..İşte bunlar gerçek müslümandır bunlar namaz kılarlar,bunlar oruç tutarlar,bunlar hacca giderler,bunlar türbanı öne çıkartırlar..!
Bunlar iktidara geldiğinden beri Mustafa Kemal'in adını ağızlarına almadılar!
Uyanın Artık Tek Yol Kemalizm..Tek yol Devrim..
:evet:

• Beğen
Tepkiler: alpay533

ea55trwof

ea55trwof

Üye
ATATÜRK e dinsiz diyenler sadece cahillerdir.Atatürk ün Türkiye yi laikleştirme çabalarını dinsizlik olarak görenlere pek bişe diyemiyorm acelebi05 sana da katılıyorm

• Beğen
Tepkiler: alpay533
alpertemmuz

alpertemmuz

Üye
teşekkürler önemli bir konu

scg8

scg8

Üye
Atama hakaret edene 100 misli benden

ouSahin

ouSahin

Üye
Inancı olan birine bir kişi dinsiz derse eğer karşısındaki dinsiz değilse dinsiz diyen dinsiz olur ...Karışık bir cümle ama anlamı büyük ...

:D bencede karışık olmuş ama anladım

Konu içinde paylaşım için saol .. Büyük Öndere dinsiz diyenler kendi dine bakış açılarını sorgulamayan cahil insan toplulugudur şahsen ben onları yadırgamıyorum çünkü insanın yetiştirilme egitim ve ögretim konusunda baya geri kalan Türk Tarihini ve Atatürk tanımamasından ögrenmemesinden kaynaklanan sorunlar bunlar...

Bende eski çalıştıgım şirketten bilirim vardı öyle iki üç kişi cahil ama susturmak yerine ona neyin nasıl oldugunu anlattım egitim önemlidir arkadaşlar bizede küçüklükten Atatürk sevgisi aşılanmasaydı bizde onlar gibi olabilirdik .
.

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
gelsin yiyorsa desin 2. gün izi bulunup öldürülür

Ercan KABACAOĞLU

Ercan KABACAOĞLU

Üye
inancı olan birine dinsiz demek suçtur evet ama müslümanların dinsizden kasıtları nedir?

mesela ben bir çok yerde Hristyanların bir dini olmalarına rağmen bir dinsizden farksız olduklarını gördüm...

Atatürk dinsiz değildir.. Yahudi dir...

Ve müslümanlar yahudileride dinsizlikle suçlamıştır

Atatürk'e Yapılan bu suçlamalarında bundan kaynaklandığını düşünüyorum

kimse beni suçlamasın ben fikrimi söledim...

Atatürk yahudimidir emin değilim ama müslüman olmadığını kanıtlayan bir çok olay vardır.

okuduğu okul bulunduğu ortamlar davranışları ölümünde cenaze namazını istemeyişi vs vs

şimdi diyceksiniz yukardaki fotograflarda el açmış dua ediyor ama...

her dua eden Müslümanmıdır... Namaz Kılması. Şimdi Düşünün Kurtuluş savaşda Tamamı MÜSLÜMAN OLAN BİR ORDUNUZ VAR VE BU ADAMLAR SAVAŞA DEĞİL ÖLÜME GİDİYOR

Kendi Ceneza namazlarını Kılmışlardır...

Ve sen böle bir ordunun Komutanısın!

Size soruyorum o ordunun başında değil Atatürk, PAPA Olsa yinede o namazı Kılardı...

Bilmem anlatabildimmi

Ben Atatürk'e saldırmıyorum Zira Kemalistim... Bakın Sağcıyım veya Solcuyum demiyorum...

Aksine bunlarla adlandırılmayı HAKARET SAYARIM..

BEN KEMALİSTİM!! MÜSLÜMAN BİR KEMALİST!

Atatürk neye inanırsa inansın umrumda değil...

Kemalizm Bir Türk İçin Varsa Bir Türk İçin Her şeyin En iyisini İsteyebiliyorsa... O zaman Kemalistim...

Sorun Kemalizm Kisvesi Adı Altında Demeokrasi Yobazlağı YAPANLAR...

ATİLLA İLHAN OKUYUN KEMALİZMİ O ZMAAN ANLARSINIZ!

SnLDnZ

SnLDnZ

Üye
Atatürk'e dinsiz diyenler;
8 yılda dünyanın en zengin başbakanı olurlar,oğullarına gemicik alırlar,deniz feneri ile yardım toplarlar,ülke varlığını,ülke topraklarını satarlar,ülkeyi en yüksek faizle borçlandırırlar..İşte bunlar gerçek müslümandır bunlar namaz kılarlar,bunlar oruç tutarlar,bunlar hacca giderler,bunlar türbanı öne çıkartırlar..!
Bunlar iktidara geldiğinden beri Mustafa Kemal'in adını ağızlarına almadılar!
Uyanın Artık Tek Yol Kemalizm..Tek yol Devrim..

Valla doğrular bunlar.Helal olsun.. ;)

polo291

polo291

Üye
herkez okusun ögrensin bilmeden konuşmasın!

casannova

casannova

Üye
Biz Çanakkale savaşında meleklerle birlikte savaşmış insanlarız imanımız olmasa bu kadar zaferi kazanamazdık

'Enver'

'Enver'

Üye
Şöyle bir laf vardır: "Köprüden geçene kadar ayıya dayı diyeceksin" işte Atatürk'te bunu yaptı:

23 Nisan 1920 TBMM'nin açıldığı gün çekilen resimde Atatürk yanında sarıklı hocalarla eller semada dua ederek meclisi açtığı görülüyor..Atatürk Milli Mücadele döneminde heryerde açıklamalar yapıyor bu açıklamaların içeriği İslamiyetin Ve Peygamber Efendimizin (s.a.v) yüceliğiyle alakalı..Ondan sonra 1921 anayasasına Devletin dini İslamdır ibaresi konuluyor..Fakat düşmanlar ülkemizden atıldıktan ve cumhuriyet ilan edildikten sonra değişimler baş gösteriyor ülkenin 4 bir yanında. İstiklal Harbi zamanında asker kaçaklarını hainleri asan İstiklal Mahkemeleri alimleri asmaya başlıyor..Sıra sıra gelen devrimler ile yavaş yavaş halk ne olduğunu anlamaya başlıyor..Trabzon karşısında çarşaflı annelerimizin bacılarımızın çarşafları Atatürk'ün emriyle askerler tarafından çıkartılmaya başlıyor(bizzat dedeminde şahit olduğu bir olay)..1928 Anayasasında Devletin dini İslam'dır ibaresi kaldılıyor..1937'de anayasaya laiklik maddesi konuyor.Ezanlar türkçeleştiriliyor.Tekkeler ve zaviyeler kapatılıyor.Yahudilerin fötr şapkası zorla halka giydiriliyor. vs vs vs...

• Beğen
Tepkiler: GhostRiderX
YesiLPeri

YesiLPeri

Üye
Bizm Sınıfımızdaki Arkdaslar Atatürk Köşesindeki Fotoğrafları Yırtıyorlar Ayrıca Atatrükün Portresine Kagıttan Ucak Yapıp Atıyorlar Resmen Saygısızlık..!!

Fahrettin.Onay

Fahrettin.Onay

Üye
paylaşım için sağol

blackmagic_502

Üye
yaa bole konuları irdelemeye gelmez... :hmmm

Kǔr Şâd

Üye
Osmanlı Dönemindeki Şeriat ile yönetimi ortadan kaldırıp yerine Cumhuriyet ve Laik rejimi sunduğu için Din üzerinden isim, otorite ve kazanç sağlayan insan, insanlar Atatürk'ü hep düşman görüp, hakaret etmişlerdir. Din bir inançtır, en güzel inanç ise İslamdır.

Mehmet Akif Ersoy'unda İstiklal Marşında dediği gibi ;

Bu ezanlar-ki şehâdetleri dinin temeli-
Ebedî yurdumun üstünde benim inlemeli.

Eklenti ; Osmanlı Döneminde İmam olanlar Askere Gitmez, Vergi Ödemez, Devletten Maaş + İhtiyaçları için belli bir miktar para alırdı. Atatürk, Böyle olan hocaların kellelerini aldı. Tabiki, kurunun yanında yaşta gitti. Ama böyle yalancı hocaları ortadan kaldırdığı için Milliyetçilik duygusunu arttırdı.

Arkadaşımızında dediği gibi ;

Kızılay meydanında ismet iniönüye Atatürk emrediyor .Önündeki 50 kişinin pantolonlarını indirmelerini söylüyr.paşam siz delirdiniz mi diyor.ismet sana dediğimi yap yoksa seni asarım diyor.
emir yerine geliyor ve okadar kişiden sadece 5 kişi Sünnetli Çıkıyor .O cübbeli takkalı halkı garyana getirenler Din elden gidiyor diyenler Atatürkü dini kullanrak Kötüleyip VATAN HAİNİ ilan edenler sünnetsizmiş.Dedem dediki Onlar mossad ajanı ve hepsini teker teker asmışlar.

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
Atatürk deistti arkadaşlar..

• Beğen
Tepkiler: CANER1907 ve 'Enver'
'Enver'

'Enver'

Üye
"Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla asla bir tutmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

1937 TBMM açılış konuşmasından

Bu da konuşmasının tamamı:

• Beğen
Tepkiler: CANER1907 ve -LiveYourLife-
Masha

Masha

Üye
O lafı söyleyen türk değildir zaten türklüğünden süpe ederim resimlerle herşeyin ne olduğunu görüpte inkar edecek kişilerdir onlar.. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
O lafı söyleyen türk değildir zaten türklüğünden süpe ederim resimlerle herşeyin ne olduğunu görüpte inkar edecek kişilerdir onlar.. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Olayın Türklükle milliyetçilikle alakası yok.

• Beğen
Tepkiler: 'Enver'

akrepesa

Üye
Kimin dinli kimin dinsiz oldugunu Yanlız ve Ancak Alemlerin Rabbi olan Allah bilir. Ancak biz insanların yaşantısını görürüz. Atatürkün yüzlerce fotografı var ama hiç camide yada mescidde yok. Okadar Konuşması var ama hiçbirinin başında Besmele yok. O kadar yazdıgı kitabı var ama içinde bir Kur an ayeti yok. ve bana söylermisiniz Said nursi neden yıllarca hapiste yattı? ve İskilipli Atıf hoca neden idam edildi? Bu her iki olaydada Atatürk hayatta ve yönetimdeydi

Üst Alt