Kilo almalıyım yardım edermisniz?

• 29 Nisan 2011
  • 2035 Okunma
  • 36 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Tam 3 senedir 61 kiloda takılı kaldım.kilo veriyorum 2-3 günde tekrar 61 oluyorum ama asla 61in üstüne çıkamıyorum :D 183 cm boyum var çok zayf gösteriyorum.Tavsiye edebilceğiniz birşeyler varsa şimdiden teşekkürler

Yazan: LuckyDALT0N
  2. :hmmm :bilmm Doktora gittin mi?

3. Gittim oda içime su döktü sağolsun :D sen 30-35 yaşına kadar kilo almazsın metobolizman çok hızlıdır çok enerji yakıyosundur dedi.İnanmıcaksınız belki ama Ben günde 1 kilo-2 kilo düşüyorum ertesi günü tekrar alıyorum :) Kendimi çözemedim daha

4. O zaman tadını çıkar ne diyeyim :D

5. Buralarda kilo almak için kemik suyu içerler

6. +o(

7. Bırak kemik suyunu her iddaasına girerim ben kemiği direk yesem yine kilo almam :ehe:ehe

8. Sigara içiyor musun :hmmm

9. Aa evet sigara zayıflatıyor :hmmm

10. Sigara içiyorum günde 1 paket yeri geliyor 2 paket.Aç karnına içtiğimde çok hoşuma gidiyor :ehe

11. kilo alman için zevklerinden vazgeçmelisin:bilmm

12. ya bırak ne sıgarası bende ıcıorum zaıflamayı bırak kılo alıyrum bunye meselesı hıç ugrasma bence tadını cıkar

13. Yahu benim babam sigarayı bıraktığı hafta kilo alıyor adam. Sen dene bence bunu.

14. Denemeyi çok istiyorumda malum biraz ince işlerle ilgileniyorm en ufak hatasında tek ilacım sigaram ve takoz telefonum oluyor :ehe

15. O zaman kendine yeni ilaçlar bul:ehe

pelın_ bunu beğendi.
  16. :ehe:ehe
    hıç ugrasma bırak ole kalsın:ehe

17. bende kilo alamıyorum biliyonmu 60 59 arası sabit boy oldu 180 kilo 60 da kaldı herşey yiyorum bi oturuşta çok aç oldugum zaman 2 ekmek yerim ara ögünleri yerim akşam sabah öğlen hiç öğün kaçırmam herşey yerim kilo alamıyorum çok sakıncalı bi durum sindirim sistemim hızlı çalışıyo heralde yavaşlatacam onu :naughty: la millet kilo alıyo sigara içerek bende içsem acaba :D

18. :D yav ben alamıyorm.Metabolizma hızlı çalışıyormuş çok hareketliymişim.Boksörüm ben kilo almam gerekirken veriyorm :D

19. aynı kader ben 2 yıldır 61 kiloyum :D
    ama 16 yaşındaym :D

20. Yatmadan önce yemek ye bak nasıl kilo alıyorsun.

Uyarı: Bu yöntem göbek yapabilir ona göre :ehe

Kingmortall bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/09/2018 - 11:26