Kilo almalıyım yardım edermisniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
    Konu Sahibi
Yeminle yatmadan önce en az akşam yemeği kadar yiyorum banamısın demiyor

Kingmortall

Kingmortall

Üye
_є_®_¢_α_N_™;3447248' Alıntı:
Yatmadan önce yemek ye bak nasıl kilo alıyorsun.

Uyarı: Bu yöntem göbek yapabilir ona göre :ehe

keşke yapsa 19 oldum inan 62 yi geçmedi kilom çok can sıkıcı bi durum boy uzadı ibrahim kutluay gibi oldum :ehe

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Aktarlara gidip kilo aldırıcı ürünleri sorun isterseniz. Tamamen doğal olanları deneyebilirsiniz.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
galiba metebolizmam hızlı çalışıyomuş en iyi sindirim sistemi bendeymiş doktor öyle dedi valla :allalla:

kral_can

Üye
way anasını boyum 1.85 kilom 87

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
    Konu Sahibi
Ya aktarlardada çoğu şeyin yansanayisi var :ehe yedinmi daha farklı tepkiler çıkarıyo :D

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
bende 45kilo takiliyodum senelerce
bianda aldim stresten.55 oldum .bu seferde cok ya diye takmaya basladim.suan 49um memnunum.az ol ama fazla olma bosver:)

minoo

minoo

Üye
Ne hava atıyosunuz ben de 54'üm :ehe

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
    Konu Sahibi
Yok kilo falan alamıyorm agaaa 4 ayda 1 kilo dahi alamadım

uribaju

uribaju

Üye
Sabahları iyi bir kahvaltı yap peynir bal vs varsa hepsinden yemeye çalış ekmekle tabi tek kafadan gitme öğlen tekrar ye 1–2 gibi sonrasında 4–5 gibi birdaha ye en sonda akşam 8–9 gibi ye ve 10 11gibi yat kesin kilo alırsın ancak bu şekilde aldığın kilolar yağ olarak depolanır iyi bir görüntü vermez onun için protein ağırlıklı beslenip kilo alırken aynı zamanda spor yapılması gerekir(vg)

Kingmortall

Kingmortall

Üye
aynı sorun bendede var kilo 59 60 arasında boyum 1.80 ama kilo hep aynı çok zayıfım bende kilo alamıyorum herşeyi yiyorum yemek ayrımcılıgı yapmam ama bi türlü kilo alamıyorum benim yaşıtlarım hayvan gibi onların yanında kendimi çocuk gibi görüyorum :ehe

y n s c n

y n s c n

Üye
Günün en önemli öğünü kahvaltı, kahvaltıya önem vermen gerekli.. Ve sadece yapacağın şey şu olsun ; Ye iç otur, ye iç otur.. Fırsatın varsa yani evdeysen yemek ye otur veya yat, bunu tekrarla 2 haftada etkisini göstermeye baslar. Sonra zayıflamak için tavsiye istersin.. :)

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
Günün en önemli öğünü kahvaltı, kahvaltıya önem vermen gerekli.. Ve sadece yapacağın şey şu olsun ; Ye iç otur, ye iç otur.. Fırsatın varsa yani evdeysen yemek ye otur veya yat, bunu tekrarla 2 haftada etkisini göstermeye baslar. Sonra zayıflamak için tavsiye istersin.. :)

çalışıyoruz ye iç olmuyor işte

ALPARS™

ALPARS™

Üye
Yeme durumun iyiyse doktora git.Çünkü aynı şey arkadaşımda da var benim yediğimin 2-3 katına yemesine rağmen tığ gibi...

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt