Kilo almalıyım yardım edermisniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
    Konu Sahibi
Kilo almalıyım yardım edermisniz?
Tam 3 senedir 61 kiloda takılı kaldım.kilo veriyorum 2-3 günde tekrar 61 oluyorum ama asla 61in üstüne çıkamıyorum :D 183 cm boyum var çok zayf gösteriyorum.Tavsiye edebilceğiniz birşeyler varsa şimdiden teşekkürler

minoo

minoo

Üye
:hmmm :bilmm Doktora gittin mi?

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
    Konu Sahibi
Gittim oda içime su döktü sağolsun :D sen 30-35 yaşına kadar kilo almazsın metobolizman çok hızlıdır çok enerji yakıyosundur dedi.İnanmıcaksınız belki ama Ben günde 1 kilo-2 kilo düşüyorum ertesi günü tekrar alıyorum :) Kendimi çözemedim daha

minoo

minoo

Üye
O zaman tadını çıkar ne diyeyim :D

Kral 63

Kral 63

Üye
Buralarda kilo almak için kemik suyu içerler

minoo

minoo

Üye
+o(

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
    Konu Sahibi
Bırak kemik suyunu her iddaasına girerim ben kemiği direk yesem yine kilo almam :ehe:ehe

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Sigara içiyor musun :hmmm

minoo

minoo

Üye
Aa evet sigara zayıflatıyor :hmmm

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
    Konu Sahibi
Sigara içiyorum günde 1 paket yeri geliyor 2 paket.Aç karnına içtiğimde çok hoşuma gidiyor :ehe

pelın_

ya bırak ne sıgarası bende ıcıorum zaıflamayı bırak kılo alıyrum bunye meselesı hıç ugrasma bence tadını cıkar

minoo

minoo

Üye
Yahu benim babam sigarayı bıraktığı hafta kilo alıyor adam. Sen dene bence bunu.

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
    Konu Sahibi
Denemeyi çok istiyorumda malum biraz ince işlerle ilgileniyorm en ufak hatasında tek ilacım sigaram ve takoz telefonum oluyor :ehe

Kingmortall

Kingmortall

Üye
bende kilo alamıyorum biliyonmu 60 59 arası sabit boy oldu 180 kilo 60 da kaldı herşey yiyorum bi oturuşta çok aç oldugum zaman 2 ekmek yerim ara ögünleri yerim akşam sabah öğlen hiç öğün kaçırmam herşey yerim kilo alamıyorum çok sakıncalı bi durum sindirim sistemim hızlı çalışıyo heralde yavaşlatacam onu :naughty: la millet kilo alıyo sigara içerek bende içsem acaba :D

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
    Konu Sahibi
:D yav ben alamıyorm.Metabolizma hızlı çalışıyormuş çok hareketliymişim.Boksörüm ben kilo almam gerekirken veriyorm :D

OğuzcanAbi

Üye
aynı kader ben 2 yıldır 61 kiloyum :D
ama 16 yaşındaym :D

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Yatmadan önce yemek ye bak nasıl kilo alıyorsun.

Uyarı: Bu yöntem göbek yapabilir ona göre :ehe

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt