Yarış [ Kayahan14] Traffic Racer V1.0

Sponsorlu Bağlantılar

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
bu oyunu belki siz symbianda yıllar önce oynamış olabilirsiniz ama windows phone marketine yeni girmiş olabilir. ben lumia'da oynadım. forumda arattım bu konu çıktı bende buraya yazdım.

M@cros

M@cros

Üye
Gerçek oyunla karıştırmış arkadaş.:D

• Beğen
Tepkiler: Symbianizer
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
oyun girişinde skgames yazıyor. soner kara tarafından 2012 yılında geliştirilmiş.

Emre

Üye
bir oyun Ancak Bu kadar iğrenç olabilir. Bir de emeğe saygı isterler. Benim giden mb tin bile hakkını vermiyor Seninkini mi verecek.
@Kayahan14 iyiki oyunu para ile satmamış oyun ücretsiz olduğu halde bi sürü hakaret yedi
paralı olsaydı yorumları düşünemiyorum :dayak:

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
adanalı1

adanalı1

Üye
Emegine yuregıne sağlık. sağolasın abi :D..

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Symbianizer
Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Benim koyduğum oviye

Emre

Üye
Benim koyduğum oviye
ne kaldırıldımı bu arada
Sosyal iletişim ağları
gönderen:

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
hayır kaldırılmadı mağazaya bakarsan traffic racer var :)

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
WP mağazasına kim koydu peki oyunu?

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Ovi mağaza yav

yasobe

Üye
FLASH SÜRÜMÜ YETERSİZ İSE VE BU SÜRÜMÜ YÜKSELTMEMİZ GEREKİYORSA NASIL YAPABİLİRİZ ARKADAŞLAR

kaantalha

Üye
kim yaptıysa eline sağlık resimlereden gördüğüm kadarıyla baya uğraşmış. bi ara bende boyle seyler yapmaya çalışıyodum fakat boş işler 40 uğraşıyosan sonucu 1 oluyo. güzel bişeyler çıkmıyo ortaya(yanlış anlaşılmasın ben oyunu oynamadım sadece tahmin yürütüyorum). Bu arada eline sağlık tekrardan.

M@cros

M@cros

Üye
kim yaptıysa eline sağlık resimlereden gördüğüm kadarıyla baya uğraşmış. bi ara bende boyle seyler yapmaya çalışıyodum fakat boş işler 40 uğraşıyosan sonucu 1 oluyo. güzel bişeyler çıkmıyo ortaya(yanlış anlaşılmasın ben oyunu oynamadım sadece tahmin yürütüyorum). Bu arada eline sağlık tekrardan.
Bu her işte böyle zaten.Önemli olan severek yapmak.:oke:

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan ve Kayahan14

yasobe

Üye
FLASH SÜRÜMÜ YETERSİZ İSE VE BU SÜRÜMÜ YÜKSELTMEMİZ GEREKİYORSA
NASIL YAPABİLİRİZ ARKADAŞLAR

Üst Alt