Traffic racer hileli 2014

 • 16 Temmuz 2014
 • 722 Okunma
 • 2 Cevap

 1. Traffic Racer, Android telefon ve tabletleriniz üzerinden oynayabileceğiniz en iyi araba yarışı oyunlarından bir tanesidir. Şehirde seçtiğiniz araba ile birlikte dilediğiniz herşeyi yapmanızı sağlayan oyun gerçekten çok heyecanlı.

  Kendi arabanız ile sokaklarda yapamadığınız sürat ve makas atma gibi hareketleri Traffic Racer’da yapabiliyorsunuz. Muhteşem grafik ve ses efektlerine sahip olan oyunda gerçekçi bir sürüş tecrübesi sizi bekliyor.

  Oyundaki amacınız, kalabalık trafikte yapabildiğiniz en yüksek süratte aracınızı kullanarak gidebildiğiniz kadar uzun mesafe yapmak ve yüksek puan almak. Yarışlardan kazandığınız paralar ile yeni araçlar alabilir veya kendi aracınızı güçlendirebilirsiniz. Ayrıca elde ettiğiniz puan sonucu dünya üzerindeki oyuncular arasındaki yerinizi oyun içerisinden görebiliyorsunuz.

  Özellikler:
  Muhteşem 3 boyutlu grafikler
  Gerçekçi araç kontrolü
  17 Farklı araç seçeneği
  Çöl, karlı yol, şehir dışı ve şehirde gece olmak üzere 4 detaylı mekan
  4 farklı oyun modu (Sonsuz, Çift yön, Zaman Karşı ve Serbest Sürüş)
  Arabanızın görünümünü düzenlemeniz için çeşitli jant ve boya seçenekleri
  Türkçe dil desteği

  Traffic Racer’ı oynarken hızlanmak için ekranın sağına ve yavaşlamak için ekranın soluna dokunmanız yeterlidir. Ayrıca oyun içerisinde ne kadar hızlı sürerseniz o kadar puan kazanırsınız. Saatte 100 kilometreden fazla hızla giderken araçları yakınından geçerek sollamak size ekstra puan ve para kazandırır. Çift yön modunda ise karşı şeritten giderek ekstra ve puan kazanabiliyorsunuz.
  Sizde bu heyecanlı ve etkileyici araba yarışı oyununu oynamak isterseniz hemen ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz.  < Resmi açmak için tıklayın >

  < Resmi açmak için tıklayın >


  www56.zippyshare.com/v/62131514/file.html
   


  Yazan: jojo_va
  Mobil cihaz ile gönderdi
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 16 Temmuz 2014
 2. Sürüm kac?
   
  Samsung ile gönderdi
 3. 1.87
   
  Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
16/01/2019 - 12:48