kavga hakkinda

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
bacağının eklemine arkadan vur diz kapağına arkadan vur yani şap diye düşer yere :)

maxirabit

maxirabit

Üye
Bakıyorum da,konuyu ve verilen cevapları tekrardan okuyunca,neleri varmış diyorum vayh be:D

abandonware

abandonware

Üye
Vuramiyorum abi iste vicdanmi ne deniyosa buna artik peki kafa harici saglam bi taktiginiz varmi

kardeş vurma o zaman.. niye boş yere başına bela alacaksınki.. hem millet herkese çatar kavgaya girer kimse tınmaz, biz gibiler bi' kere vurur olay çıkar..

bboyQ7

bboyQ7

Üye

o zaman sikletine göre adam seç :D

Ya tartisinca mecbur kaldik iste.İlk bitane vurdu millet araya girdi tabi ben o esnada kalleslik yapip 3-4 tane vurdum firsattan istifade :ehe Ondan sonra gerilir gibi oldu bi tane patlatti suratima kendimden gectim sonra icimden dedim Allahim insallah ayirirlar :D Ayirdilar valla ama cok pis yumruk atti kerata :D

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

Ya tartisinca mecbur kaldik iste.İlk bitane vurdu millet araya girdi tabi ben o esnada kalleslik yapip 3-4 tane vurdum firsattan istifade :ehe Ondan sonra gerilir gibi oldu bi tane patlatti suratima kendimden gectim sonra icimden dedim Allahim insallah ayirirlar :D Ayirdilar valla ama cok pis yumruk atti kerata :D

:d: 3-4 vuracağına rakibinin yaptığı gibi bir tane sağlam vursaydın ya :D

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
bende ilkokulda kız meselesi yüzünden 6kişi sıkıştırıp dövmüştü ama hepsine teker teker kan kusturdum :)

bboyQ7

bboyQ7

Üye
Erkekligin 10 da dokuzu 6 kisiyle birini dovmektir :D

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
7yıldır boksörüm bu arada artık dalamıyolar yemiyor :cool

lolaman

lolaman

Üye
Dedem diyoki yolda giderken artislik yaptıysa yani tanımadıgın birdaha görmeyeceğin biriyse çek tenha köşeye derdi yerde tahtamı var al vur kafasına 2-3 kere yere düşür ordada vur kafasına sonra git derdi :D

Astrosman

Astrosman

Üye
Dedem diyoki yolda giderken artislik yaptıysa yani tanımadıgın birdaha görmeyeceğin biriyse çek tenha köşeye derdi yerde tahtamı var al vur kafasına 2-3 kere yere düşür ordada vur kafasına sonra git derdi :D

dedende az değilmiş hani. :ehe

maxirabit

maxirabit

Üye
Döve döve bitiremez onları,onu yapan olsa zaten halk kahramanı olur:D

lolaman

lolaman

Üye
dedende az değilmiş hani. :ehe
Evet biraz piskopattır kendisi bana herşeyi o öğretti diyoduki eğer düşürmek istiyosan çeneye vur diyodu daha 2 gün önce sınıfa yeni bi çocuk geldi boyu benden 3 cm kısa (sınıfın en uzunuyumdur :D) kalk lan dedi çekti beni bunu bi iteledim çocuk 2.80 yere yapıştı bende lan kalk hadi otur tamam dedim oturdu çocuk bi halt anlamıyomuş kavgadan hesapta bana artislik yapıyodu :D

Astrosman

Astrosman

Üye
Evet biraz piskopattır kendisi bana herşeyi o öğretti diyoduki eğer düşürmek istiyosan çeneye vur diyodu daha 2 gün önce sınıfa yeni bi çocuk geldi boyu benden 3 cm kısa (sınıfın en uzunuyumdur :D) kalk lan dedi çekti beni bunu bi iteledim çocuk 2.80 yere yapıştı bende lan kalk hadi otur tamam dedim oturdu çocuk bi halt anlamıyomuş kavgadan hesapta bana artislik yapıyodu :D

artislik yapıp kendini kabadayı gösterecek desene :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt