kavga hakkinda

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Symbianize

Symbianize

Üye
    Konu Sahibi
kavga hakkinda
Arkadaslar simdi boyum 167 vucudum var kalipliyim kilolu degilim ama vucudum var ama bugune bugun ettigim kavgalarda kimsenin kafasina vuramadim nasil yapabilirim yani vuramiyorum bisey engelleyor bnu nasil engellerim

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Vurma işte ne güzel sonra başına iş açarsın boşuna -.- Bu Sana kalmış bir olay biz senin içindeki kafaya vurmama hissini nasıl gidericeğini nerden bilelim :kıskıs:

jackalmami

jackalmami

Üye
Engelleyemezsin.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
karaciğere çalış evlat :pro:

.Murat.

.Murat.

Üye
tam sopalıksın kardeşim güzel güzel yaşamana bak sen kimselerede bulaşma kavga çirkin bir olaydır kendine yakıştırabiliyormusun bunu

MrTech

MrTech

Üye
En İyisi Karışma Kimseye,Sen Rahatına Bak.Ama Dadanıyorlarsa Kafaya Degilde Karın ve Kasık Bölgesine Vur,Etkisiz Hale Gelir :ehe

Symbianize

Symbianize

Üye
    Konu Sahibi
Zaten durduk yere kqvga cikarmam gerekirse

ismail

ismail

Üye
Direkt vur surata.
Ama yanlış vurursan sonuçlar kötü olur.

Düşünme :)

Symbianize

Symbianize

Üye
    Konu Sahibi
Vuramiyorum abi iste vicdanmi ne deniyosa buna artik peki kafa harici saglam bi taktiginiz varmi

ismail

ismail

Üye
mide boşluğu :oke:

Bide malum yer :oke:

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Bacak arası :naughty: Olmadı kafa at veya karın boşluğuna vur.Baldırlardaki kaslarına vurursan hareketsiz bırakabilirsin birde :cool Olmadı yanında benim gibi bas gitar taşı gerekirse kafasına vurursun gitarla :ehe

jackalmami

jackalmami

Üye
Hayır. Sen bunları da yapamazsın. Çok yapmak lstiyorsan, sadece damarına basılmasını beklemelisin.

Symbianize

Symbianize

Üye
    Konu Sahibi
Hic dayak yemedim belki oyuzden belki yesem alisirim kavgaya

Skysis

Üye
2.Sınıfta Beslenme Çantasıyla Çocuğa 5 yada 6 kez vurdum kafasınada gelmiş Kırıldı kafası sardılar kafasını anneside bana kızmıştı :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
kavga kötü birşeydir ama gerektiğinde dayak atmasını bilmek gerek :)

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
o an düşünüceksin acaba vursammı vurmasammı bu 1-2 saniyelik bir olaydır. Ben ilkokulda ve lisede genelde bana küfür ettikleri için adam tartaklamışımdır sevmediğim birşey çünkü birden indiriceksin yumruğu değil bak kafayı tam gözüyle burnunun arasına :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
zaten genelde ilk vuran kazanıyor :D

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
7 yıldır boksörüm böyle yumruk görmedim

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Yanlız gezme :ehe

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
bu kafa bi harika dostu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt