Uygulama S3 root hakkinda

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

avianca

Üye
    Konu Sahibi
S3 root hakkinda
Arkadaslar root hakkinda bir kac sorum var tam olarak yardimci olacak arkadasa suprizim olacak. Lutfen android hakkinda yeterli bilgiye sahip olmayanlar cevap yazmasin..
1- root yapmak ve yapmamak arasinda ne fark var? Yani sarj ve hiz anlaminda iyilesme var mi? Root yapmak mantikli mi?
2- orjinalligini bozmadan root yapabilir miyim?
3- samsung store veya samsung sinema vs uygulamalara erisim saglayabiliyor muyum?kies ile update gelince yukseltebilir miyim?
4- roor yaptim diyelim memnun kalmadim geri eski haline alabilir miyim? Alinabilirse nasil?
5- root hic yapilmamis gibi gosterebilir miyim cihazi?

Genel bilgiler ama android hakkinda yeterince bilgiye sahip degilim bu nedenle hata yapmak istemiyorum. Not yardimci olan arkadaslara tesekkur ederim. Benimde onlara yardimci olabilecegim birsey vardir elbette..

yunusbulet

yunusbulet

Üye
arkadas root soyle bıseykı root yapınca cpu hızını ayarlayarak sarjdan tasarruf edersın root yapınca telefon zarar gormez ve unroot yaparak eskı halıne alabılırsın servıs anlamıyor ve kıes ıle her turlu guncelleyı yapabılırsın.unroot yaptıktan sonra telefonu fabrıka ayarlarına sıfırlayarak kutudan yenı cıkmıs gıbı yaparsın kısaca hıc bır sorun olmuyor :)

- - - Eklendi - - -

bırde root dosyalarını telefonuna uygun olarak ındır galaxy s3 ıcın ındır.

furkey

Üye
Arkadaslar root hakkinda bir kac sorum var tam olarak yardimci olacak arkadasa suprizim olacak. Lutfen android hakkinda yeterli bilgiye sahip olmayanlar cevap yazmasin..
1- root yapmak ve yapmamak arasinda ne fark var? Yani sarj ve hiz anlaminda iyilesme var mi? Root yapmak mantikli mi?
2- orjinalligini bozmadan root yapabilir miyim?
3- samsung store veya samsung sinema vs uygulamalara erisim saglayabiliyor muyum?kies ile update gelince yukseltebilir miyim?
4- roor yaptim diyelim memnun kalmadim geri eski haline alabilir miyim? Alinabilirse nasil?
5- root hic yapilmamis gibi gosterebilir miyim cihazi?

Genel bilgiler ama android hakkinda yeterince bilgiye sahip degilim bu nedenle hata yapmak istemiyorum. Not yardimci olan arkadaslara tesekkur ederim. Benimde onlara yardimci olabilecegim birsey vardir elbette..

1- Root genel olarak gelişmiş kullanıcılar için ince ayarlar, rom yükleme, hız aşırtma, sistem dosyalarına erişim gibi nedenlerden dolayı yapılır. Kişiye göre değişir şart olup olmaması. Sanırım senin için çok gerekli değil.
2- Hayır yapamazsın.
3- Bu sorun heralde root yaptıktan sonrası için. Store ve sinema uygulamalarına erişim yapabilirsin. Ancak kies ile güncelleyemezsin.
4- Getirebilirsin. Bunun için konular mevcut. Oradan bakabilirsin.
5- Teknoloji dünyasında herşey mümkün. Buna yazılım üstünde oynanmış bir cihazı hiç oynanmamış gibi gösterebilmek de dahil.

yunusbulet

yunusbulet

Üye
1- Root genel olarak gelişmiş kullanıcılar için ince ayarlar, rom yükleme, hız aşırtma, sistem dosyalarına erişim gibi nedenlerden dolayı yapılır. Kişiye göre değişir şart olup olmaması. Sanırım senin için çok gerekli değil.
2- Hayır yapamazsın.
3- Bu sorun heralde root yaptıktan sonrası için. Store ve sinema uygulamalarına erişim yapabilirsin. Ancak kies ile güncelleyemezsin.
4- Getirebilirsin. Bunun için konular mevcut. Oradan bakabilirsin.
5- Teknoloji dünyasında herşey mümkün. Buna yazılım üstünde oynanmış bir cihazı hiç oynanmamış gibi gösterebilmek de dahil.

Arkadasim cihaz rootlu iken kiesle guncelleme sorun olmuyor ancak rom yuklenmesi lazim ki kieste sorun olsun .

avianca

Üye
    Konu Sahibi
benim orjinalliğinden kastım yani kişi kendi romunu yapıyor kullanıyor öyle istemiyorum şuanki kullandığım nasılsa öyle olsun istiyorum. sadece erişim için root yetkisi istiyorum demek istediğim bu. kies ile neden güncelleyemiyorum? update çıkınca ne yapacağım? bu işlemleri anlatan konu var mı?

yunusbulet

yunusbulet

Üye
arkadasim rootlayinca kiesle guncellemede sorun olmaz daha sonra unroot yapip telefonu fabrika ayarlarina sifirlayinca kutusundan yeni cikmis orjinal rom yuklu s3 gibi kullanabilirsin korkmana gerek yok :-!

m-eri

Üye
Izlediğim bi videoda root o kadar da güzel bir şey değil diyor. Gerek yok bence de S4 çıkınca ya da garanti dışı kalınca yapabilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt