Karşılaştırma Kamera karşılaştırması: Lumia Icon, Samsung Ativ SE ve HTC One (M8) for Windows

Sponsorlu Bağlantılar

4MaGuS

4MaGuS

Üye
arkadaşlar daha fazla resim çekilmesi lazım sadece bu resimlerle direk telefon alınmaz veya kıyaslanmanız yanlış bence, size 2 tane resim paylaşsam hangi cihazlar ile çekildiğini yazmadan birini takoz çekmiştir kesin diğerinide güzel kameralı bir cihaz falan dersiniz son modellerden yani bu böyle anlık olarak çok değişken bir şey, tabiki kıyaslamalarda otomotik ayarlarda çekilmesi lazımda, böyle oluncada farklar tam belli olmuyor

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Nokia'nın en son çıkardığı kamera geçen yıl duyurulan Lumia 1520'nin kamerası. Aradan bir yıl geçtikten sonra rakipler farkı kapatmış. Gerçi fark kapanmış ama hakça üstünlük sağlanmış. Bu gayet doğal bir durum. Ne yapsın adamlar bir telefon çıkarıp yıllarca en iyisi olacak bir kamera mı koysunlar:hmmm
Nokıa'nında yaptığı hata bu değil mi işte abi?Yıllar geçse de hala eski tarz,eski kafayla ilerliyor.Ya bi eksik birşeyle çıkarıyor yada eski teknoloji kullanıyor.930u beklet 801 işlemciyle çıkar mesela.Ama şu gerçek ki bizim kameralar daha iyi yeter ki şu işletim sistemiyle kamera düzeltilsin ben bizimkilerin daha iyi olacağına inanıyorum.

Rainesto

Rainesto

Üye
Karanlik ortamda karşılaştırılsa nokia en önde

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Sanmıyorum s3 bnm tel arasında fark çok foto çkmete utanıyorum mpler aynı olnca berbat kamera açıkçası renkler ozllkle çok candız bi upload edymde farkı gorun

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Üst Alt