Haber HTC One M10 akıllı telefonun görseli ortaya çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
HTC One M10 akıllı telefonun görseli ortaya çıktı
Orta tuş tam bir meizu :ehe

HTC’nin yeni nesil amiral gemisinin ilk görseli sızdırıldı….

Tayvan’ın en önemli akıllı telefon üreticileri arasında yer alan HTC, sunduğu bir çok model ile global pazarın güçlü isimleri arasında yer alırken, son dönemde zarar tabloları ile karşımıza geliyor. Yeni dönemde ise tasarım değişikliği ile yenilik kararı alan firma, bu açıdan ilk modelini ise HTC One A9 olarak geçtiğimiz sene sonlarına doğru sunmuştu.

HTC bu sene de yeni modeller sunacak ve bunların başında da yeni nesil amiral gemisi HTC One M10 geliyor. Bu akıllı telefonun HTC One A9 tasarım dilinde bir tasarım ile gelmesi beklenirken, firma büyük ihtimalle gelecek ay içerisinde düzenleyeceği etkinlikle bu yeni akıllısını resmi olarak duyuracak.

HTC’nin en önemli iki rakibi, Samsung ve LG ise bu ay sonunda MWC’de Galaxy S7 ve G5 modellerini duyuracak ve HTC de fazla geç kalmadan yeni amiral gemisini duyurmayı hedefliyor.

Bir süre önce HTC One M10’un teknik özelliklerine dair bazı bilgiler gelmişti ve şimdi de HTC One M10’a ait olduğu kaydedilen ilk görsel ortaya çıktı. İddialara göre akıllı telefonun önden görünüşü karşımıza gelirken, cihazın önünde herhangi bir HTC logosu yer almıyor.

Alt tarafta parmak izi tarayıcısının da yer aldığı Home tuşu dikkat çekerken, ön kameranın da geniş açılı lens içerdiğini söyleyebiliriz.

HTC One M10, metal kasa tasarımı ile gelecek ve iddia edilen teknik özellikler ise 5.1″ büyüklüğünde ve 2560×1440 piksel Quad HD dokunmatik ekran, 4GB sistem belleği, Qualcomm Snapdragon 820 yonga seti, 32GB dahili veri kapasitesi, 12MP Ultrapixel arka kamera, Android 6.0.1 Lollipop mobil işletim sistemi olarak sayılabilir.

esgalci

Üye
Bir iPhone çakması daha
Bir iPhone çakması daha

Emre

Üye
Bir aldatmaca olduğunu umuyoruz.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Fakedir fake o alt kısımda htc yazısı yok :ehe

skylinegti

skylinegti

Üye
Bende fake olduğunu düşünüyorum ama gerçekse htc ye hiç yakışmayan bir tasarım olmuş.Ayrıca Htc m10 modelindede yüksek satış rakamlarına ulaşamazsa sonu hiç iyi görünmüyor.

0MG90

0MG90

Üye
M7 tasarımını biraz iyileştirip satsa yine rekor kırar

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
keşke buna benzer bir şey olsa yani önde htc yazsa ne olucak boşuna ekrandan kısmış oluyor eğer en azından öndeki yazıyı kaldırmışlarla çok güzel olur

Koradam

Üye
Bir iPhone çakması daha
Bir iPhone çakması daha
Neye göre İphone çakması olunuyor arkadaş
ortada tuş olunca mı ? anten çizgisi olunca mı ?
Haber 2007 de yazılmış. O zaman ortada tuş barındıran tüm telefon Samsung çakması mı oluyor ? Veya ilk hangisi yaptıysa fark yapmaz

3onur5

3onur5

Üye
tek kelime ile berbat bu telefonun tasarımcısı yaşamamalı umarım gerçek değildir mükemmel tasarıma sahip olan m serisini mahvetmişler
Neye göre İphone çakması olunuyor arkadaş
ortada tuş olunca mı ? anten çizgisi olunca mı ?
Haber 2007 de yazılmış. O zaman ortada tuş barındıran tüm telefon Samsung çakması mı oluyor ? Veya ilk hangisi yaptıysa fark yapmaz

biraz andırmıyor değil
s6 ve note serisinde de orta tuş var ama alakası yok iphone ile
kendi sorduğun sorularla polemik yaratmışsın

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Tuvalette yapmışlar galiba :ehe

• Beğen
Tepkiler: Buğra
0MG90

0MG90

Üye
Son sızan resim
Umarım sanal tuşlar yoktur
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Tanıtım tarihi 11 Nisan arkadaşlar

Ekli dosyalar

menesek

Üye
Arkadaşlar merhaba. Biliyorum yeri değil ama android için ilk oyunumuzu çıkardık ve desteklerinize ihtiyacımız var. Mantığı basit ve çok eğlenceli bir oyun oynaması zor zamanla alışırsınız ama.
Destek veren vermeyen herkese çok teşekkür ediyorum.

Download:

Emre

Üye
Beyaz bir HTC M10

MaxipmaN

Üye
At ile esşek sey yapınca ortaya bu cıkmış :(

Üst Alt