K700i?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

crash

Üye
    Konu Sahibi
K700i?
Arkadaşlar benim k700im war ama çok az boş alan kaldi onun için sıkıştirma programlilari faln warmi

:vur:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Malesef yok :(

41 MB Hafıza ancak bu kadar yeterli olabiliyor :(

MagNum

MagNum

Üye
tam olarak emin değilim ama

delimakina

Üye
malesef yok arkadasım

zoom

Üye
hafıza kartı yokmu s700 iin al bitane bence

abuvice

abuvice

Üye
dostum pc ne yüklesene resimleri videolarını.. . 20 -30 tl ye al bi bulutut cihazı . ben k700i ile abartısız 1gb a yakın resim ve video yükledim pcme hala duruyor. şimdi k750i ile usb kablosu var onunla 2-3 dk. da herşeyi yapabiliyor insan. tabii pc'in varsa..

crash

Üye
    Konu Sahibi
pc de war bulutut cihazı da!

CisSe

Üye
arkadasım bazı telefonlar da oluyo telefona bi üst sürüm yükle bendecx70 var 2.4 sürümdü 3.00 yaptırdım hafızası10mb ken60 oldu sen bi telefoncuya git sürümünü yükselt trelefonunun

ibrahimcay1

Üye
10 mb 60a cıktı ha bna imkansız gibi geliyo ya bi versiyon sürüm deişimiyle o kadar yukselirmi??

Gokhan43

Gokhan43

Üye
İmkansız değil , öyle bir şey olamaz zaten. ;)

ibrahimcay1

Üye
supersin gokhan 2 saattir bunu dusunuyom kafama takıldı dusunsene senin 7610 a mmc alcak paran yok tel hafızası 30mb , versiyon yukletme 5 mlyn kart alacagına gidiyon versiyon yukletiyon senin 7610nun tel hafızası oluyo 30*6 altı katına cıkıyo 180 mb oluyo olcak ismi....

10 mb dan 6 katına cıkıyo ya o zmn bz neden kart alıyoz boyna versiyon yukseltelim...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Öyle şeyler yalan ;)

Salihyet

Salihyet

Üye
Originally posted by ibrahimcay1@Aug 30 2005, 09:22 PM
supersin gokhan 2 saattir bunu dusunuyom kafama takıldı dusunsene senin 7610 a mmc alcak paran yok tel hafızası 30mb , versiyon yukletme 5 mlyn kart alacagına gidiyon versiyon yukletiyon senin 7610nun tel hafızası oluyo 30*6 altı katına cıkıyo 180 mb oluyo olcak ismi....

10 mb dan 6 katına cıkıyo ya o zmn bz neden kart alıyoz boyna versiyon yukseltelim...
[post=149944]Quoted post[/post]​

şaka yapıyo zaten :D :artı: :P

ibrahimcay1

Üye
ama yalanmı salihyet???

Salihyet

Salihyet

Üye
arkadaşım versiyon yükselltti ve(6600):
1-bluetooth'la gelenler direk hafıza kartına gelmeye başladı tel.hafızası yeterli olmayınca gelmemezlik olmuyor yani
2-tel hafızası 1mb genişledi
3-tel.%99 hızlandı
Gerçekten olabilecek bir şey(bence)

valmont2

Üye
Originally posted by salihyet@Sep 1 2005, 01:22 PM
arkadaşım versiyon yükselltti ve(6600):
1-bluetooth'la gelenler direk hafıza kartına gelmeye başladı tel.hafızası yeterli olmayınca gelmemezlik olmuyor yani
2-tel hafızası 1mb genişledi
3-tel.%99 hızlandı
Gerçekten olabilecek bir şey(bence)
[post=151392]Quoted post[/post]​
sadece telefon hızlanabilir.. hafızanın artması imkansız.. msj davasına gelince sen msj hafızasını hafıza kartı yapmıssındır... ;;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Hafıza artması mümkün değil. ;)

deChiffre

Üye
Originally posted by crash@Aug 30 2005, 09:38 AM
pc de war bulutut cihazı da!
[post=149006]Quoted post[/post]​
kardeş telefoncuya gitmeden üst dürümünü nası yüklüyosun bi sölesen ;;)

Salihyet

Salihyet

Üye
Onu bilemem ben verdim telciye yükledi ama arkadaş 6600'a telin arkasından bişi takmışlar yüklemişler.

goshawk

Üye
EN İYİSİ K750İ,İMKAN VARSA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt