K40 Gaming cihaz sensör sorunu yardım

Sponsorlu Bağlantılar

uysal027

Üye
    Konu Sahibi
K40 Gaming cihaz sensör sorunu yardım
Değerli arkadaşlar daha pocco X3 pro kullanıyordum pubgh oynar iken oyunda sesim karşıya bir zaman sonra gitmiyordu cihazı sattım.
Şimdi ise K40 Gaming cihaz aldım 12/256
Aynı sorunu bundada yaşıyorum. Birçok araştırma yaptım lakin böyle sorun çözüm hiç yok. Kendi deneme yanılma yöntemlerim ile sorunun ekran sensöründe olduğunu fark ettim. (Sensör, mikrofon vs cihazda hiç bir sorun yok) sadece pubgh oynar iken elim sensör önünde olduğundan ekran kapanmasada ses kisiliyor ve karşıya gitmiyor. Lakin bu sorunu hala çözemedim sensörleri devre dışı bırakmak istiyorum ama bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

mcfarlanderi

mcfarlanderi

Üye
Ayrıca yazınızla ilgileniyorum. En kısa zamanda cevap bekliyorum yardım edin

Son düzenleme:
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Pugb ekibine yazın. Bu sensörü devre dışı bırakacak onlardır. Sensörden gelen verinin değerlendirilmesi yapımcı ekip ayarlayabilir

uysal027

Üye
    Konu Sahibi
Pugb ekibine yazın. Bu sensörü devre dışı bırakacak onlardır. Sensörden gelen verinin değerlendirilmesi yapımcı ekip ayarlayabilir
Oyundan olacağını sanmıyorum. Dandik cihazlarda bile bu sorun yok.

• Düşünceli
Tepkiler: MAERKEK

Fatih BaKeR

Üye
...

Son düzenleme:

uysal027

Üye
    Konu Sahibi
Xiaomi'de olur mu bilmem ama android 10'dan sonra sensorleri kapatma karesi ekleniyormus quick settings'e. Suraya bakin isterseniz.

Evet bunu biliyorum. Ama bende sensör kısmı çıkmıyor. Bir telefon yazılım cisi arkadaşla görüştüm miu 12.5 te bu gibi sorunların olduğunu ve miu13 çıktığında güncelleme yaptığında düzeleceğini söyledi

• Beğen
Tepkiler: Fatih BaKeR

safabey

Üye
Hocam sorunu cozebildinizmi. K40 gaming kullanıyorum ve telefonu aldigimdan beridir mikrofon sorunu var. Haporlere verince ses karsi tarafa az gidiyor veya boguk düzelir gibi oluyor ama bi turlu cozemedim yaklasik 8 aydir.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Her cihazin özellikleri farklıdir.bunu firma kendisi yapmali. Firmaya yazmalısın
Mesaj birleştirildi:

Senin muhatabin oyun. Muhtemelen kullandığı yöntem ile hoparlörden ahizeye verir gibi birşey oluyor.sonrada ses az çıkıyor. Oyuna yaz cihaz ve detay ile anlat

Son düzenleme:
  • Beğen

yunus262

Üye
Hocam sorunu cozebildinizmi. K40 gaming kullanıyorum ve telefonu aldigimdan beridir mikrofon sorunu var. Haporlere verince ses karsi tarafa az gidiyor veya boguk düzelir gibi oluyor ama bi turlu cozemedim yaklasik 8 aydir.
sa knk cozdun mu ayni sorun bende de var

Üst Alt