JTube Yapımcısından nnHub Uygulama Mağazası

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
JTube Yapımcısından nnHub Uygulama Mağazası
Jtube yapımcısı uygulamaları bizler daha rahat yükleyebilelim diye nnhub uygulamasını yapmış . Bu uygulama sayesinde şimdilik jtube , mahomapps , vk4me gibi uygulamaları otomatik aynı SIStore olduğu gibi yüklüyoruz . Uygulama ilk açılınca extension indirmek isteyecek onu yükleyin . Sonra istediğiniz uygulamayı indirin . Benim tavsiyem mahomapss navigasyon adres bulma çalışıyor.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

İndirme linki :

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
  • Cool
Tepkiler: PALA., XXXturi01, Cadillac34 ve 1 kişi daha

Cadillac34

Üye
C6-01'in ekranı kırık olmasaydı denerdim de. 😒🙁😕

• Üzüldüm
Tepkiler: XXXturi01, gonyalı ve MAERKEK
casusrobot

casusrobot

Üye
link açılmıyor

XXXturi01

XXXturi01

Üye
c2-02de denicem. güzel gibi duruyor program

Dobraokuyucu

Dobraokuyucu

Üye
konu takip

casusrobot

casusrobot

Üye
Uygulamayı direkt indirme linki olduğundan açılmaz ündirme ekranını açar
Dosya indirilmiyor maxicepten çıkış yapılıyor diyor devam et dediğimde tepki vermiyor yada dosya indirilmiyor yani bir olay yok

• Düşünceli
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
@casusrobot dahili link eklendi

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
PALA.

PALA.

Üye
Konu için çok teşekkür ederiz (h) Mahomaps ismide acayipmiş, maho ağanın arazisinin haritası gibi :) Helal olsun adamlar yapıyorlar.

Müsait bir zaman deneyebiliriz belki, yeni mağaza umarım zamanla kapanmaz ve sürekli az da olsa gelişir. Bu arada mağaza ve uygulamalarının güvenlik konusunda nasıl acaba, biliyorsunuz bu zamanda güvenlik yazılımlarının kendi güvenliğini bile sağlayamadığını görüyoruz, hiçbir uygulama elbette tam güvenli değil, bu bağlamda zaman zaman uygulamanın kaynak kodlarını vb. virüs totalde taratmak, virüs laboratuvarlarına gönderilip incelenebilir, en azından soru işareti kalmaz. Biliyorsunuz bazı uygulamalar kişiler verileri kullanmak bir yana, doğrudan oturum açmanızı istiyor, bu uygulamada öyle bir şart yok galiba, o yönden iyi gibi.

Eğer bir planınız yoksa, üreticinin uygulamalarını test ederek konu açar mısınız ? En azından adamlar ne üretiyor bilelim. Kullanılır yada kullanılmaz, forumda aktiflik ve hayat belirtisi olması açısından önemli buluyorum. Geçende bir kutegram, mpgram muhabbeti vardı, kimseden ses çıkmadı.

Uygulamayı direkt indirme linki olduğundan açılmaz indirme ekranını açar
Aslında bu symbian cihazlarda oluyor, özelliklede mini tarayıcıda, script düzgün çalıştırmıyor, bu yüzden. Hani bu çok önemli değil belki ama asıl sorun, forumda rahat dolaşılamıyor, hatırlarsanız forumun eski versiyonunda symbian cihazlar daha güzel çalışıyordu, ancak yeni teknolojideki yeni özelliklerden forum mahrum kalıyordu, bu da yeni cihaz sahibi kullanıcıların deneyimini düşürüyordu.

Kısacası foruma symbian cihazlardan giriş yapan, azınlık kullanıcılar için yeni bir özellik eklenebilir mi bilmiyorum, değer mi değmez mi bilmiyorum. Toplantı yaparsanız adminlere iletebilirsiniz, mesela basit bir yapıda maxicep yazdırılabilir sürüm olabilir, belki.

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Konu için çok teşekkür ederiz (h) Mahomaps ismide acayipmiş, maho ağanın arazisinin haritası gibi :) Helal olsun adamlar yapıyorlar.

Müsait bir zaman deneyebiliriz belki, yeni mağaza umarım zamanla kapanmaz ve sürekli az da olsa gelişir. Bu arada mağaza ve uygulamalarının güvenlik konusunda nasıl acaba, biliyorsunuz bu zamanda güvenlik yazılımlarının kendi güvenliğini bile sağlayamadığını görüyoruz, hiçbir uygulama elbette tam güvenli değil, bu bağlamda zaman zaman uygulamanın kaynak kodlarını vb. virüs totalde taratmak, virüs laboratuvarlarına gönderilip incelenebilir, en azından soru işareti kalmaz. Biliyorsunuz bazı uygulamalar kişiler verileri kullanmak bir yana, doğrudan oturum açmanızı istiyor, bu uygulamada öyle bir şart yok galiba, o yönden iyi gibi.

Eğer bir planınız yoksa, üreticinin uygulamalarını test ederek konu açar mısınız ? En azından adamlar ne üretiyor bilelim. Kullanılır yada kullanılmaz, forumda aktiflik ve hayat belirtisi olması açısından önemli buluyorum. Geçende bir kutegram, mpgram muhabbeti vardı, kimseden ses çıkmadı.

Aslında bu symbian cihazlarda oluyor, özelliklede mini tarayıcıda, script düzgün çalıştırmıyor, bu yüzden. Hani bu çok önemli değil belki ama asıl sorun, forumda rahat dolaşılamıyor, hatırlarsanız forumun eski versiyonunda symbian cihazlar daha güzel çalışıyordu, ancak yeni teknolojideki yeni özelliklerden forum mahrum kalıyordu, bu da yeni cihaz sahibi kullanıcıların deneyimini düşürüyordu.

Kısacası foruma symbian cihazlardan giriş yapan, azınlık kullanıcılar için yeni bir özellik eklenebilir mi bilmiyorum, değer mi değmez mi bilmiyorum. Toplantı yaparsanız adminlere iletebilirsiniz, mesela basit bir yapıda maxicep yazdırılabilir sürüm olabilir, belki.
Bu adamların uygulamaların güvenliği tartışılır . Kendi proxy altyapısını kullanıyor. Symbian telefondan kişisel verilere erişim ne kadar mümkün olabilir bilmiyorum ?

Mahomaps 'ı deneyeceğim . Navigasyonun çalıştığını biliyorum . Yandex haritaları kullanıyordu.

Forum'a symbian için bir düzenleme gelmesini görüşebilirim.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve gonyalı
Dobraokuyucu

Dobraokuyucu

Üye

Maxi sürüm ve mini sürüm diye bir ayrım yapılsın istiyorsunuz siz yanlış mı anladım eğer öyleyse bende katılıyorum bu görüşe.

• Beğen

Üst Alt