JoikuSpotLight v2.4.713 [ 360x640 S60v5 Nokia 5800 XpressMusic - N97 Java Uygulama]

Sponsorlu Bağlantılar

mtncelik

Üye
ben kullanıyorum cepnet paketimi paylaştırıyorum laptop rahat bağlanıyo ama tablet pc ler görmüyor bunu android le alakalı gibi sanırım

phasan

phasan

Üye
cok guzel bunun turkçesını kullanıyorum

sweethome055

Üye
benim bı sorum olacak arkadaslar . Bılgısayarımın wireless kartı bozuldu kablosuz ağ kullanamıyorum. Acaba 5800 ı bu kart yerıne kullanabılır mıyım? Bunu başarabilen yazılım var mı acaba. Yenı bır wıreles kartı aldım ancak telefonu bu amaca yönelık kullanabılırmıyım merak edıyorum.

mahmut4545

mahmut4545

Üye
Teşekkürler. :D

ultra-cengo24

ultra-cengo24

Üye
10 numara helal mi ?
-helal

ChatLaqqCocuk

ChatLaqqCocuk

Üye
saoL.

ZaZuM

ZaZuM

Üye
benim bı sorum olacak arkadaslar . Bılgısayarımın wireless kartı bozuldu kablosuz ağ kullanamıyorum. Acaba 5800 ı bu kart yerıne kullanabılır mıyım? Bunu başarabilen yazılım var mı acaba. Yenı bır wıreles kartı aldım ancak telefonu bu amaca yönelık kullanabılırmıyım merak edıyorum.

hayır mümkün değil

slmks

slmks

Üye
joikuspotu 1 senedir kullaniyorum programi aciyorsunuz 3g baglantizi sifreli wireless a donduruyorsunuz telefondan veya pc den baglanip intrneti kullaniyosun. sinirsiz internetiniz varsa cok ise yariyor ben cok memnunum.

telefonum hackli 5800.

Üst Alt