JoikuSpotLight v2.4.713 [ 360x640 S60v5 Nokia 5800 XpressMusic - N97 Java Uygulama]

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
JoikuSpotLight v2.4.713 [ 360x640 S60v5 Nokia 5800 XpressMusic - N97 Java Uygulama]
JoikuSpot Işık v2.4.713 [ 360x640 S60v5 Nokia 5800 XpressMusic - N97 Java Uygulama]

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: emreyidogan, gerrard17, haylaz5581 ve 5 diğerleri

zelen86

Üye
bu program nedir nasıl kullanılır

ULTRASsSLAN

ULTRASsSLAN

Üye
programi yeterince aciklamissiniz sayin admin ne oldugunu kimse anlamiyor bende dahil '?

sinsic

Üye
Telefonun gprs ve 3G üstünden bağlandığı interneti wireless üzerinden diğer bilgisayarlara telefonlara vs. paylaşıyor anladığım kadarıyla. Yani telefonunuzu wireless modeme çeviriyor.

! AhmeT !

! AhmeT !

Üye
Güzel uygulama teşekkürler...

macman

macman

Üye
tşk

dokten

Üye
Programin isik ile alakasi yok. JoikuSpot Premium programinin ucretsiz (light) versiyonu.
JoikuSpot Light'taki "Light" kelimesini Turkce'ye isik olarak cevirince biraz yanlis bir baslik olmus.

Latturk

Latturk

Üye
Bakayim aslinda denemek lazim nasil bi program diye..Yine de paylasim icin tesekkurler ederim.

necattim

Üye
program telefonunuzu wireless modeme çevıriyor.bu sayede bilgisyardan nete girebiliyorsunuz

uğur55

Üye
web tarayıcı galiba

sek00

sek00

Üye
Masaüstü bilgisayarlar ııcn kulanılabılıyor mu ?

fos4luiandeyson

fos4luiandeyson

Üye
biraz açıklama iyi olurdu

hakkı77

Üye
Nasıl yapılıyor anlatır mısınız ben programı kurdum ama bağlantı kuramadım

Ö_M_E_R

Ö_M_E_R

Üye
arkadaşlar ben şu anda o programın 2.5 tam sürüm versiyonunu kullanıyorum siteye konu açtım ama daha önceden verildi dye kabul edilmedi :off:

programın açıklaması:

program kullandığınız mobil internet pakedini kulanarak telefonunuzun internetini wi-fi ile paylaşıma açıyor ve ister başka bi bilgisayarda ister başka bi wifi özelliği olan telefondan bu paylaşıma açık interneti kullanıyorsunuz

ancak:
lıght versiyonda şifreleme yapamıyorsunuz yani bulan herkes girip kullanabilir tam versiyonda şifreleme yapabiliyor ve bağlantı adınızı düzenliyebiliyorsunuz....

He bide felaket derecede şarj götürüyor:aha:

sorularınız için pm atmanız yeterli....:bye2: Konunun yeri bence bursı değil.....

akinresul

Üye
Kardeş programı kurdum .
Bilgisayardan telefonu nasıl goreceğim nereye basmam gerekiyor bilmiyorum nasıl olcak ?:ağlarım:

oguzhan mobile

oguzhan mobile

Üye
bu s60v3 e benziyo ama

fullmoongokturk

Üye
İndirme linkine tıklayamıyorum :( Yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler.

ertuq26

Üye
Ya bu program ortamdaki mevcut ağı bilgisayara göndermiyormu usb den fln ?

mashadow61

Üye
Telefonunuzu modem olarak kullanabilirsiniz bu program sayesinde süper :)

----------Eklendi @ 02:11:15 ---------- Yazıldı @ 02:10:04 ----------

hayır göndermez wireless tan yani laptop tan bi de destekleyen telefonlardan kullana bilirsiniz :)

volkanzorlu00

Üye
arkadaşlar bende mobee marka tablet pc var fakat 5800 daki joikuspot programını açmama rağmen wireless ağı göremiyorum. diğer laptoplar görüyor tablet görmüyor. bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. acaba tabletin göreceği muadil bi program varmıdır.

Üst Alt