Joikusoft JoikuSpot Premium v.3.10(1026) S60v3 S60v5 S^3 Cr@cked Unsigned [Resmi Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

unalkazdal

Üye
bende bu programı kullanıyorum fakat. program WPA ve WPA2 bağlantı biçiminden internet erişimi sağlamadığı için Poly pad yani androind sistemle telefonuma bağlanamıyorum. bu programın acaba WPA ve WPA2 biciminde internet dağıtan cinsi varmıdır. yada başka program ???

Duran.Y

Duran.Y

Üye
tabletim görüyo wifi ama bağlan dediğim de hiç bişey değişmiyo bağlanmıyo yani

codblackops2

codblackops2

Üye
teşekkürler ,fakat ağa nasıl şifre konuluyor bilen varmı?

tarkan5959

Üye
Sertifika hatası diyor yükleyemiyorum beyler yardımcı olabilir misiniz :S

mr.bell

Üye
Pıranha Business Tab 7 var interneti görmüyor programı açtığım zaman.

hakan11gezginci

Üye
benimde android tabletime bağlanmıyor çözüm bekliyorum

sahte_okeyy

sahte_okeyy

Üye
eger "JoıkuSpot başlatılamadı" diye bir hata alıyosanız uygulamayı başlatmadan önce telefonunuzda wifi açmanız gerekiyo yoksa uygulama çalışmıyor.

vedat_dilek

Üye
sertifika sorunu arkadaşlar

bycn36

Üye
bende sertifika hatası verdi yaa 5800 da =(

erhank98

erhank98

Üye
sertifika hatasi verdi 5800da

hikmet366

hikmet366

Üye
Teşekkürler Ya Okulda Akıldı Tahta Var 5800 açıyom programı açıyorum akıllı tahtan wifi ara diyiyorum buluyor nette geziyorum süper bir şey ya

infinitas

Üye
programı kırmama rağmen süresi geçmiş sertifika diyor.

azorian

azorian

Üye
harika çalışıyor teşekkürler :)

sena5135

sena5135

Üye
teşekkürler!

Gürsel.k

Üye
çok teşekkürler 5800 la bağlandım şu an bi sorun yok

Quaresma2012

Üye
Sertifika hatası verenler için google a JoikuSpot premium, joikuspot signed yazın.Guduwaptan indirin kurun.telefon hackli değilsede yani orjinalsede bu yükleniyor.Hemde premium.Yani wi fi ye şifre koyabiliyorsunuz.Ekstra özellikler var Hatta kaç mb internet gittiğini söylüyor kim bağlanırsa wi fi ağınıza gösteriyor.On numara.iphone bile gördü bu wi fi yi :) Laptop gördü.Laptopta sıkıntı olursa ağı onar diyin.Laptopu açıp kapatın düzeliyor.Ben ilk başta android tablete nokia suite bağlayıp ordan girecektim internete ama o bu ondan daha güzel hem arada kabloyu tablete bağlamak sıkıntı bu süper indirin bakın keyfinize :)

Quaresma2012

Üye
Ne yazıkki android tablette bu program kullanılamıyormuş görmüyormuş bu wi fi yi.Onun yerine BlueVPN diye program var bluetooth ile interneti paylaştırabiliyormuşuz.Hız idare eder hiç yoktan iyidir :)

yunus5055

yunus5055

Üye
ya arkadaşlar ben yapıyorum pc bağlanıyo ama internet erişimi yok diyo .. Bunu nasıl düzelticez ?

ibibiq

ibibiq

Üye
linkler ölmüş

Üst Alt