Joikusoft JoikuSpot Premium v.3.10(1026) S60v3 S60v5 S^3 Cr@cked Unsigned [Resmi Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

ahmetdamar1980

Üye
5800 xm kullanıyorum. 5 gün önce bütün yazılımları yükledim ama sertifika hatası veriyor.

maktama

maktama

Üye
5800 xm kullanıyorum. 5 gün önce bütün yazılımları yükledim ama sertifika hatası veriyor.
sertifikaladınız mı programı, ya da telefonunuz hackli mi?!?!Biraz açıklayıcı olun ki yardım edebilelim...
Sertifika nedir bilmiyorsanız forumda OPDA diye araştırın.

YasirN

YasirN

Üye
tesekkurler

rgok_46

Üye
Öncelikle teşekürler telim N95 hackli sorunsuz yükledim çalıştı
güzel bir program

azure_tr

Üye
program harika ama dehşet sarj yiyor. telefona şarja takılı olsa bile belli bir süre sonra sarj bitiyor.

maktama

maktama

Üye
program harika ama dehşet sarj yiyor. telefona şarja takılı olsa bile belli bir süre sonra sarj bitiyor.
Tabiki şarj yiyecektir, bir yandan gsm üzerinden data hattını işletiyor, diğer yandan kablosuz üzerinden her daim veri alıp veriyor. Ama şarja takılı olduğu halde şarjın bitmesine sizlerden özür dileyerek "oha" diyorum, bunu bilmiyordum işte...

~HaDeS~

~HaDeS~

Üye
Tşkler Kardeşim

emrelives

Üye
benim n97 ye deneyelim bakalım, light sürümü kurulu ama yetmiyor tabi, komşumuzda göz göre sömürmeye kalkıyor kerata şifresiz bağlantı var diye...

--------------- Ekleme ---------------

az önce premiumu satın aldım, artık şifre koyabiliyorum, ve asalak insanlar wifime bağlanamıyorlar :)..sadece 9 euro, ve bu parayı hakediyor..

cnkst

Üye
sertifikalıyıp yükleyemezmiyz bi de ağ adı joikuspot olmadan sadece verecegim ad olması mümkün mü?
Telim hacksiz bu Versiyona eski versiyona revize etme haricinde hack yok yükleyemezsem eski sürüm ve ya demoya devam...
Telefon model ve versiyon:
Nokia E51 (02) RM-244 410.34.001

maktama

maktama

Üye
sertifikalıyıp yükleyemezmiyz bi de ağ adı joikuspot olmadan sadece verecegim ad olması mümkün mü?
Telim hacksiz bu Versiyona eski versiyona revize etme haricinde hack yok yükleyemezsem eski sürüm ve ya demoya devam...
Telefon model ve versiyon:
Nokia E51 (02) RM-244 410.34.001
sertifikalayıp yükleyebilirsiniz. Ayarlardan ağ adını da değiştirebilirsiniz ama sonuna muhakkak jokuspot ekliyordu sanırım.

cnkst

Üye
Arkadaşlar sorunsuz Sertifikalayıp Yükleme yi Başardım Yeniden Başlattım Uygulamayı başlattım JoikuSpot Başlatılamadı diye uyarı veriyor eski sürümüde tarihi geri alarak kullanabiliyorum Çözüm bekliyorum arkadaşlar....

• Beğen
Tepkiler: alex_18
kazoo_44

kazoo_44

Üye
Teşekkürler son sürümdür bu bilmeyen arkadaş olabilir. Wireless görevi görmektedir hem alıcı hem verici olarak kullanılabilir bilmeyen arkadaşlara bilgidir.

sisperdesi

Üye
Arkadaşlar bende 5800 Xpressmusic var Hacksizdir.Fakat şöyle durum söz konusu ben programı yükledim program çalışıyor.Fakat bilgisayarımın wirelessında bu sarı güvenlik duvarı işareti çıkıyor benim bu cep telefonunun isminin üzerinde.Neyse bağlanıyorum fakat ağ erişimi yok diyor ne yapmam gerek.Acil cvp verirseniz çok iyi olur.Şimdiden teşekkürler.

prani

Üye
teşekkurlerhttp://www.maxicep.com/images/smileyler/s8.gif

barlasmlh

barlasmlh

Üye
teşekkürler ama olayı tam sökemedim biri anlatsa

maktama

maktama

Üye
teşekkürler ama olayı tam sökemedim biri anlatsa
sökemediğin olay NE? programı sertifikalamayı mı, kurulumunu mu, kullanımını mı, şifre koymayı mı?!!?!
Açıkayıcı olun biraz, müneccim değiliz ki:)

kj2al

kj2al

Üye
teşekkürler çok faydalı uygulama Eemeğine SağLık

yildiz604

Üye
ewet sertifika hatası veriyor

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
teşekkürler

Üst Alt