Joikusoft JoikuSpot Premium v.3.10(1026) S60v3 S60v5 S^3 Cr@cked Unsigned [Resmi Türkçe]

• 4 Kasım 2010
  • 49478 Okunma
  • 105 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >

Telefonunuzu Wireless Erişim Noktası gibi göstererek diğer wireless cihazların cep telefonunuz üzerinden internete erişebilmesini sağlayabilen programdır. İnternet olmayan yerlerde gprs bağlantınızı bilgisayarınıza paylaştırabilirsiniz.

http://www.maxicep.com/attachments/59517d1288931802/

Yazan: celibar
  2. teşekkürler..

dokuzcu bunu beğendi.
  3. teşekkürler

dokuzcu bunu beğendi.
  4. teşekkürler

5. C6 v11 MegolaManiaX V2 CFW yüklü 5800 da sorunsuz çalıştı. Paylaşım için teşekkürler.

dokuzcu bunu beğendi.
  6. Paylasım ıcın tesekkurler. Program sorunsuz fakat neden bılmıyorum artık JoıkuSpot programını telefonumda kullanamıyorum. Tum surumlerde de aynı hatayı alıyorum. Bunda da aynısı oldu.

Programı ımzalıyorum, sorunsuz kurdum fakat ınternetı paylas dedıgımde "JoıkuSpot başlatılamadı" dıye hata alıyorum... Telefonum C6, yardımcı olacak olursa sevınırım... Programı kaldırıp yenıden kurmayı da denedım defalarca. Ayrıca bu telefonda bır ara sorunsuz kullanıyordum de, ne oldu bılmıyorum bu hatayı verır oldu...

dokuzcu bunu beğendi.
  7. signed (kısıtlı sürümü) sürümünü denedin mi?telefondaki bi dosya soruna neden olabilir.telefona ve karta format at.aklıma başka bir şey gelmiyo.

dokuzcu bunu beğendi.
  8. Acaba şebeke modu edge olabilir onu 3g yap. Bazen bendede aynı sorun oluyordu bu şekilde sorunu çözmüştüm.

dokuzcu bunu beğendi.
  9. teşklerr yararlı bi program :oke:

dokuzcu bunu beğendi.
  10. '' Sertifika hatası uygulama sunucuyla görüşün '' diyor ve program yüklenmiyor :(

coslkun bunu beğendi.
  11. telefonunu hacklemen veya programı sertifikalaman gerekiyo.

12. teşekürler

13. signed olanı ne yönden kısıtlı

14. ben denedim arkadaşlar n95 te sorunsuz çalışıyor

15. Teşekkürler

16. arkadaşlar bu programı nasıl signed yapacaz

17. google'a bile "programı nasıl signed yapacaz" diye sorsan cevap veriyor. sonuçlardaki 5. 6. 7. 9. başlıkları okuyun.

18. teşekkürler

19. sertifika sorunu cıktı ne yapmama lazım arkadaslar?

Yüklüyor...
20/09/2018 - 08:52