Joikusoft JoikuSpot Premium v.3.10(1026) S60v3 S60v5 S^3 Cr@cked Unsigned [Resmi Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

AlpReis

AlpReis

Üye
Eyvallah

batuone

Üye
sağol

mehmet urgan

Üye
Sertifika hatası uygulama sunucuyla görüşün '' diyor ve program yüklenmiyor :(

majorx

Üye
türkçe mi bu program

AKIN_37

Üye
Tesekkurler harıka program keske 3g baglantımızda olsaydı denedım harıka calısıyor...

typerremzi1

typerremzi1

Üye
emeğine sağlık

erquin

erquin

Üye
Paylasım ıcın tesekkurler. Program sorunsuz fakat neden bılmıyorum artık JoıkuSpot programını telefonumda kullanamıyorum. Tum surumlerde de aynı hatayı alıyorum. Bunda da aynısı oldu.

Programı ımzalıyorum, sorunsuz kurdum fakat ınternetı paylas dedıgımde "JoıkuSpot başlatılamadı" dıye hata alıyorum... Telefonum C6, yardımcı olacak olursa sevınırım... Programı kaldırıp yenıden kurmayı da denedım defalarca. Ayrıca bu telefonda bır ara sorunsuz kullanıyordum de, ne oldu bılmıyorum bu hatayı verır oldu...

şöyle yap internete gir sonrajoikodan girdigin bağlantıyı seç baglanır

İskenDer™

İskenDer™

Üye
Teşekkürler

ihsanca

Üye
Arkadaş bu zaten kendi sitesinde de var cracket lideğil şifre girilmiyo buna ;

bağlantısı herkese açık niye verdin ki boş yere anlamadım ne güzel şifrelisi vardı onu silmeden bunu yüklemedi.

Yazık oldu senin yüzünden vaktimi boşa harcadım

celibar

celibar

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaş bu zaten kendi sitesinde de var et lideğil şifre girilmiyo buna ;

bağlantısı herkese açık niye verdin ki boş yere anlamadım ne güzel şifrelisi vardı onu silmeden bunu yüklemedi.

Yazık oldu senin yüzünden vaktimi boşa harcadım

O zaman söylermisin firma neden iki sürüm yayımlamış light ve premium diye hiç düşündünmü?

Ikincisi bunca kişi neden cra.cklisini arıyor ve programı crac.kli yapma ihtiyacı ortaya çıkmış.millet dur bi cra.cklisini yapalım nasıl olacak diye mi yapıldı.

Ve son başlıktaki premium kelimesini görmeye çalış...

--------------- Ekleme ---------------

@ ihsanca

Asıl sen benim vaktimi boşa harcadım.sana laf anlatmak için....

DJAKAMAN07

Üye
ErQuiN
slm lar bende kurdum ama pc tanıyo ama nete girmiyor
tel:5800 xm
hat : vodafone aylık 7.99 net paket var yardımcı olursan sevinirim şimdiden tşk ler

ilkerronur

Üye
arkadaşlar ben kurdum bunu telefona arkadaşın telefon sürekli benimkine bağlı kalıyor otomatik olarak kapatsakta kapanıyor joiku bağlantısını bağlanan telefondan nasıl kaldırabiliriz?

falpa

Üye
n82 ye sorunsuz yükledim.Çalışıyo...Teşekkürler.....

Silinen Üye 777448

Kapalı Hesap
Peki bu uygulama bir ücret alıyor mu? Alıyorsa ne kadar ?

Son düzenleme:
maktama

maktama

Üye
peki bu uygulama bi ücret alıyomu? alıyosa nekadar ?
uygulama cra.ckli bir uygulama zaten. Uygulamaya para vermiyorsunuz(tabii ya programı sertifikalamalı ya da telefonu hacklemelisiniz kurmak için ) Sizin cep telefonunuzda sahip olduğunuz 3G interneti(internet paketinizi) telefonun kablosuzundan yayıyor sadece. Yani telefonunuzu "3G kablosuz modem'"e dönüştürüyorsunuz. İnternet paketinize ödediğiniz dışında bir ücret söz konusu değil.

Üst Alt