Joikusoft JoikuSpot Premium v.3.10(1026) S60v3 S60v5 S^3 Cr@cked Unsigned [Resmi Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

celibar

celibar

Üye
    Konu Sahibi
Joikusoft JoikuSpot Premium v.3.10(1026) S60v3 S60v5 S^3 Cr@cked Unsigned [Resmi Türkçe]

Telefonunuzu Wireless Erişim Noktası gibi göstererek diğer wireless cihazların cep telefonunuz üzerinden internete erişebilmesini sağlayabilen programdır. İnternet olmayan yerlerde gprs bağlantınızı bilgisayarınıza paylaştırabilirsiniz.

http://www.maxicep.com/attachments/59517d1288931802/

• Beğen
Tepkiler: polatnur, pandacik, kartal 78 ve 32 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

• Beğen
Tepkiler: dokuzcu
ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
teşekkürler

• Beğen
van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
teşekkürler

ilkeraistlin

Üye
C6 v11 MegolaManiaX V2 CFW yüklü 5800 da sorunsuz çalıştı. Paylaşım için teşekkürler.

• Beğen
MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
Paylasım ıcın tesekkurler. Program sorunsuz fakat neden bılmıyorum artık JoıkuSpot programını telefonumda kullanamıyorum. Tum surumlerde de aynı hatayı alıyorum. Bunda da aynısı oldu.

Programı ımzalıyorum, sorunsuz kurdum fakat ınternetı paylas dedıgımde "JoıkuSpot başlatılamadı" dıye hata alıyorum... Telefonum C6, yardımcı olacak olursa sevınırım... Programı kaldırıp yenıden kurmayı da denedım defalarca. Ayrıca bu telefonda bır ara sorunsuz kullanıyordum de, ne oldu bılmıyorum bu hatayı verır oldu...

• Beğen
celibar

celibar

Üye
    Konu Sahibi
signed (kısıtlı sürümü) sürümünü denedin mi?telefondaki bi dosya soruna neden olabilir.telefona ve karta format at.aklıma başka bir şey gelmiyo.

• Beğen
byesho

byesho

Üye
Paylasım ıcın tesekkurler. Program sorunsuz fakat neden bılmıyorum artık JoıkuSpot programını telefonumda kullanamıyorum. Tum surumlerde de aynı hatayı alıyorum. Bunda da aynısı oldu.

Programı ımzalıyorum, sorunsuz kurdum fakat ınternetı paylas dedıgımde "JoıkuSpot başlatılamadı" dıye hata alıyorum... Telefonum C6, yardımcı olacak olursa sevınırım... Programı kaldırıp yenıden kurmayı da denedım defalarca. Ayrıca bu telefonda bır ara sorunsuz kullanıyordum de, ne oldu bılmıyorum bu hatayı verır oldu...

Acaba şebeke modu edge olabilir onu 3g yap. Bazen bendede aynı sorun oluyordu bu şekilde sorunu çözmüştüm.

• Beğen

OğuzcanAbi

Üye
teşklerr yararlı bi program :oke:

• Beğen
czu12

czu12

Üye
'' Sertifika hatası uygulama sunucuyla görüşün '' diyor ve program yüklenmiyor :(

• Beğen
Tepkiler: coslkun
celibar

celibar

Üye
    Konu Sahibi
telefonunu hacklemen veya programı sertifikalaman gerekiyo.

abb94

abb94

Üye
teşekürler

apocan0732

Üye
signed olanı ne yönden kısıtlı

gcakay

Üye
ben denedim arkadaşlar n95 te sorunsuz çalışıyor

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
Teşekkürler

latif005

latif005

Üye
arkadaşlar bu programı nasıl signed yapacaz

muharrems

muharrems

Üye
teşekkürler

yunusemre1

yunusemre1

Üye
sertifika sorunu cıktı ne yapmama lazım arkadaslar?

Üst Alt