[Joikusoft] JoikuSpot 2012 Edition v4.00(1185) Symbian^3 Signed [Resmi Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

magnumxx

Üye
çok yararlı bir program uygulamadan daha çok telefona yeni bir cihaz eklemek gibi bişey olsa gerek :) :tşk:

EliteHunting

EliteHunting

Üye
android işletim sistemli telefon tarafından görünmüyorum, sadece nokia telefonlar buluyor beni

adam4545

adam4545

Üye
benim tel C6-01 programı kurdum nokia 311 ile bağlanmaya çalışıyorum erişim noktası olarak gözüküyor ama ağ artık yok hatası veriyor. Başka telefondanda deneme imkanım olmadı

pmar01

pmar01

Üye
:oke: gerekli bi paylaşım 603 de sorunsuz çalışıyor

Ceo42

Üye
Güzel programda bir türlü tam kullanamıyorum

Rhino Prime

Üye
çalılmıyor usta c6 da

muhammet1719

Üye
merhaba arkadaşlar benim telefonumun modeli nokia 603 yükledim ama kafamda birkaç sorun var 1. belirli bir süre sonra kullanıma kapanır mı yani sürelimi ve nokia telefonuda dahil diğer (samsung,sony,lg v.s) telefonlarda wifi algılayıp bağlanabilir mi ? hee 1 soru daha bunu kullanmak için wifi bağlı olmak mı gerek yoksa turkcell kullanıyorum turkcell internet mi lazım

napster_leader

Üye
programı indirdim kurdum problemsiz çalışıyor fakat samsung modeli cihazlar wi fi yi bulamıyo onun için bi ayar varmı yoksa samsung modeli cihazlarla uyumlu değil mi ?

carizma.632

Üye
programı indirdim kurdum problemsiz çalışıyor fakat samsung modeli cihazlar wi fi yi bulamıyo onun için bi ayar varmı yoksa samsung modeli cihazlarla uyumlu değil mi ?
bildiğim kadarı androidler göremiyor sadece symbian için..

eymen110

eymen110

Üye
2700 a boyle bir uygulama yuklenebilinirmi.

rasim123456

Üye
programı sorunsuz kurdum çalışıyor ama samsung s3 mini görmüyor ıphone görüyor sorun ne acaba. Yardımcı olursanız sevinirim

carizma.632

Üye
programı sorunsuz kurdum çalışıyor ama samsung s3 mini görmüyor ıphone görüyor sorun ne acaba. Yardımcı olursanız sevinirim
Iphone görüyor demek. Emin olduğum birşey varsa o da bu program androide görünmüyor uğraşma o yüzden

@Safak

@Safak

Üye
bu androidlı telefonlarda gozukuyomu

ewacash

Üye
Win8de görmüyor sanırım, ne kadar sevinmiştim yurt internetinden kurtulucam diye, illa mobil modem aldırcaklar ya :(

• Beğen
Tepkiler: @Safak
behzat

behzat

Üye
c 7 de mükemmel teşekürler

kayıboyu

Üye
N8 TEL . VAR .SAMSUNG TVLERDE GÖRMESİ İÇİN HANGİ PROĞRAMI YÜKLEMEMİZ GEREKİR.

BRKTNL

BRKTNL

Üye
:tşk::tşk:

OFFCENT

OFFCENT

Üye
SAĞOL

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
android cihazlarla bağlantı kurabilir miyim bununla