[Joikusoft] JoikuSpot 2012 Edition v4.00(1185) Symbian^3 Signed [Resmi Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[Joikusoft] JoikuSpot 2012 Edition v4.00(1185) Symbian^3 Signed [Resmi Türkçe]
JoikuSpot, telefonunuzu bir WiFi noktasına dönüştürüyor. Paralı sürüm, size internet güvenliği ve tam internet erişimi sunuyor; ayrıca Etkin Noktanızı istediğiniz gibi adlandırabilirsiniz. Telefonunuzu bir 3G WiFi modemi gibi kullanabilmek için herhangi bir WiFi cihazına bağlanın. WiFi bağlantısı Nokia telefonlar için uygun hale getirildi.

Yenilikler:
- With 2012 Ed, you can turn your phone to a secure WiFi HotSpot
- In addition to 3.2 Edition basic features, you can now set data caps and user limits to your HotSpot
- You can also access your entire JoikuSpot use history via My JoikuSpot service, and connect JoikuSpot with Social Media. 2012 Ed introduces also JoikuNews.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: mehmet_ali77, blacxcorpion, kinayelidamacan ve 56 diğerleri

Burakkk250

Üye
teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: omer-f13
burakcakay

burakcakay

Üye
2012 edition'un ne farkı var eskisinden?

benighted

benighted

Üye
premium versiyon vardi burada paylasilan son surum onu sildim bunu yuklemeye calisirken yeni versiyonu gerekli diye hata veriyor

yasarr35

Üye
teşekkürler :)

Suyaka

Suyaka

Üye
WiFi dağıtma özelliğini ayarlayamadılar bir türlü. Teşekkürler Sens.

alp047

alp047

Üye
teşekkürler eline sağlık tam sürüm değilmi

benighted

benighted

Üye
sensation bnm soruma da cevap verebilir misin hala yukleyemedm

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Bende sorunu anlayamadim benim teldede yuklenmiyor N8 belle ama heralde mod olarak bir sorun var.
Sisconnek'tle smartinstaller cikariyorum yine yuklenmiyor bazi eksiklikler var diyor.
online hic yuklenmiyor yada geri QT sorununa donduk :hmmm
bende eski versiyonunu yukledim.

realplayer2

realplayer2

Üye
bunun demosunu da kullaniyordum ve paylastim burda ama onay verilmedi bazi cihazlarda calismiyodu qt tabanliydi bu herkeste calisir umarim tesekkurler sensation

polluxea♪

polluxea♪

Üye
sagolunn cok :)

dtserkanozkan

Üye
quicktime 1.01(0) veya daha yenisi gerekli diyor, yüklemedi yav :(

yutkun

yutkun

Üye
cok teşekkürler bu aralar gfercekten cok güzel paylaşımlar yapıyorsunuz hep takipteyim emeginize saglık

realplayer2

realplayer2

Üye
anlasilan bellede de qt sorunu yasanacak ama bazi cihazlar kendisi icin gerekli qtyi online indiriyo bazisi bunu yapmiyo nedenini arastirmak lazim bi

Suyaka

Suyaka

Üye
Kurdum, kullanıyorum.

anılbaran

anılbaran

Üye
sensation teşekkürler . bu uygulamayı qt ile yazılırmı ya :hmmm geliştiriciler iyice sıyırdı sanırsam . Yıllardır beri bu uygulama yı kullanıyorum . Qt ile yazıldıda ellerine ne geçti ? Hiç bişi :spr

Bomb City

Bomb City

Üye
teşekkürler.

Üst Alt