Jelly Bean Galaxy Wondera neden yok!!!

Sponsorlu Bağlantılar

loley00

Üye
Bencede o kadr dert deil ben suan cm9 kulaniyorum ve memnunum cm10 biraz stabillesince ona gecicem

sadikbircan

Üye
Ya bi samsungun jb derdi maxicepi germesin rahat olun sadece cm9 bile tek başına samsungun verebileceği hem ics hem jb den daha hızlı ve performanslı.Cm9 son güncellenen adreno driverları ile galaxy w oyun konsoluna dondu.Modern combat 3 nova 3 asphalt 7 hic kasmadan akıcı bir sekilde oynanıyor.Hemde telefon isterse ısınsın alev alsın banamısın demiyor.Stock romda s2 yada note ile dahi oyun oynarken telefon telefon biraz ısınmaya başlayınca takılmalar başlıyor akıcılık düşüyor.Ama cm romlarının hiçbirisinde ısınmalar performans düşümü yapmıyor her zaman akıcılığı korumayı başarıyor.Bütün bu istatistikler varken sizce stock rom olarak jb gelse kullanmaya değer mi???

cukuleaks

Üye
Ya bi samsungun jb derdi maxicepi germesin rahat olun sadece cm9 bile tek başına samsungun verebileceği hem ics hem jb den daha hızlı ve performanslı.Cm9 son güncellenen adreno driverları ile galaxy w oyun konsoluna dondu.Modern combat 3 nova 3 asphalt 7 hic kasmadan akıcı bir sekilde oynanıyor.Hemde telefon isterse ısınsın alev alsın banamısın demiyor.Stock romda s2 yada note ile dahi oyun oynarken telefon telefon biraz ısınmaya başlayınca takılmalar başlıyor akıcılık düşüyor.Ama cm romlarının hiçbirisinde ısınmalar performans düşümü yapmıyor her zaman akıcılığı korumayı başarıyor.Bütün bu istatistikler varken sizce stock rom olarak jb gelse kullanmaya değer mi???

Ayyyyyyyynen öyle :oke: +rep :)

SilentOne

SilentOne

Üye
bu arada ics ve jb cift cekirdekli sistemlere geliyor genellikle ama cm9 hibrit cm10 da guzel yada CM10 u bekle o daha feci diyorlar

Kerim.

Kerim.

Üye
bu arada ics ve jb cift cekirdekli sistemlere geliyor genellikle ama cm9 hibrit cm10 da guzel yada CM10 u bekle o daha feci diyorlar

o zaman 800mhz tek cekirdekli mini2ye nasil geliyor?neyse ya ben artik dert etmiyorum.cm9 kurcam yakinda:)

MBrkA

MBrkA

Üye
Galaxy Ace'ye neden yok?! :D
Adrenaline Rom yeter bize :D

gredyy06

gredyy06

Üye
Arkadaslar ben ace II kullanicisiyim ve galaxy wondera jellybean gelmeyecegine ben bile uzuldum... Kötü mini2 ye bile verecekler ama koskoca wondera vermiyolar bence cok buyuk bir haksizlik yapiyor samsung gercekten rezalet!!!

cssolution99

Üye
Allah belanı versin Samsung. Senden nefret ediyorum Samsung. Yerin dibine gir bir daha çıkama Samsung. Senin gibi firmaya lanet olsun Samsung. Galaxy W yine güncelleme alamadı. Senin gibi firmanın ben... :@ gerisini siz getirin artık.

33berkay332

Üye
mini 2 kullanıcıları konuya girmesin telefonu iyice ezdiler :D