Jelly Bean Galaxy Wondera neden yok!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Ali58_58

Ali58_58

Üye
bu arada arco galaxy w cm 10 çalışmasına çoktan başladı 1 aya galaxy w jelly beanı kullanırız 1 aydanda yakın hatta hem bildiğim kadarıyla cm 10 da kamera felan herşey çalışıcak bende stock romdayım xxlml6da cm 10 çıksın cynogenmode geçcem yani üzülmeyin arco varken limonlu pastayıda alcaz inşallah :D limonlu patayı merak etmeyin android 5 ama daha çıkmadı

PriZm

PriZm

Üye
CM9,CM10 varken neden bu kadar dert ediyorsunuz official güncellemeyi?

R.A.M

R.A.M

Üye
arkadaşlar samsung elinden gelse mutlaka ics veya jb getirir diye düşünüyorum ama romları chipset uyumsuzluğu yüzünden gelmemiştir ne kadar donanımı yetse chipset sorun çıkarıyor bir çok cihaz bu durumdan mağdur mesela telechips.

PriZm

PriZm

Üye
arkadaşlar samsung elinden gelse mutlaka ics veya jb getirir diye düşünüyorum ama romları chipset uyumsuzluğu yüzünden gelmemiştir ne kadar donanımı yetse chipset sorun çıkarıyor bir çok cihaz bu durumdan mağdur mesela telechips.

Bkz:Galaxy S ve Nexus S donanımları tamamen aynı sadece tasarımları farklı Nexus tam güncelleme alırken Galaxy S GB'da kalıyor.

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Bu kadar üzülmeyin toparlanın arkadaşlar custom romlar ile idare edersiniz N.A.W.Y haklı. Mesela ben custom romlar ile idare ediyorum :)

R.A.M

R.A.M

Üye

Bkz:Galaxy S ve Nexus S donanımları tamamen aynı sadece tasarımları farklı Nexus tam güncelleme alırken Galaxy S GB'da kalıyor.

tamam da gelirde gelmesine stabil olmaz kamera açmama, hafıza kartı okumama, reset atma vs. gibi sorunlar üreticide tam stabil olmayınca kullanıcılara sunmuyor.

Ali58_58

Ali58_58

Üye
garanti gidiyo ama bazı arkadaşlar garantiyi sigorta sanıyo :D garanti sadece telefonunuz durduk yere kapanır yanarsa karşılıyo zaten tel yanarsa hangi romu kullandığımızı zor anlarlar :ehe

Kerim.

Kerim.

Üye
garanti gidiyo ama bazı arkadaşlar garantiyi sigorta sanıyo :D garanti sadece telefonunuz durduk yere kapanır yanarsa karşılıyo zaten tel yanarsa hangi romu kullandığımızı zor anlarlar :ehe

Donanımda bir sorun olursa? Atiyorum: kamera flaşi çalışmazsa?

Ali58_58

Ali58_58

Üye
odinle orjinal romu flaslıcan orjinal olcak garantiye gircek sende garantiye yollucan :D

erdi_s

erdi_s

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar bu gidisle herkes custom rooma yonelcek zaten ama samsungun telefona yaptigi muamele hosumuza gitmiyo

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
valla benim anladığım kadarı ile satamadığı telleri güncelleme yaparak sattırmaya çalışıyormuş gibi geldi ayrıca şu ace 2 elinde bir dünya 800 mhz işlemci vardı onları da ice desteği vererek elinden çıkarttı işe tamamen kendi çıkarları için yapıyor milletin fikri zikri pek umrunda değil galiba :)

Ali58_58

Ali58_58

Üye
aynen

Sarangni

Sarangni

Üye
Cyeanogen ekibi varken orjinal JB gerek yok. Olsa kaynak kodlar açısından iyi olurdu tabi ki ama CM ekibi bunun üstesinden rahatlıkla gelebilecek bilgi ve tecrübeye sahip.