Jelly Bean Galaxy Wondera neden yok!!!

Sponsorlu Bağlantılar

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
O kadar Dedik Wonder Almayın Diye Işlemcisi Oclu diye güncelleme Almayacak diye dinlemediniz şimdi sövün burada samsung'a
Ben telefon almaya gittiğimde gio almayı düşünüyordum kendi paramla o arada teyzem wonder almış :) ben gittim sordum 4.0 a güncelleyebilirmiyiz diye evet dedi teknosa görevlisi! bu fiyata daha iyi bir model var mı dedim yok dedi bende gio almayı düşündüğüm için neo v veya wonder ı hiç araştırmamıştım internetten neyse benim için güzel bi hediye oldu çok üzülmedim noe v almadığıma sadece ordaki kadının bana ics alıcak demesi gücüme gitti

mancukya

Üye
Oradaki kadin acaba ICS ne biliyormu asil sorun orada. Satmak icin anliyormus gibi yapiyorlar ama bu magazalarda calisanlarin 100 % 80 dünyadan bile haberi yok.

saynesim

saynesim

Üye
Arkadaşlar s3 türkiyeye ne zaman gelecek

Jomolocco

Jomolocco

Üye
samsung politikasi kisaca hayirli olsun :oke:

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Birbirinizle olan konuşmalarınıza dikkat edin. Kimse kimseye çok bilmiş vs. gibi ithamlarda bulunamaz.
Ayrıca yönetime dahil olma aşamasında biriyle de bu şekilde konuşamazsınız. Saygı çerçevesini aşmayın. Ne moderatörlere ne de üyelere karşı...

Biz yönetime birini seçerken, yönetim yapacağı bölüm hakkında bilgisine de bakıyoruz. Yani biri eğer yönetime alınacaksa bölümdeki adayların arasından bilgisi en yüksek olanı alıyoruz. Burada bir yönetici eğer bir şeyler yazıyorsa bilgisine güvenmelisiniz. Ne diyorsa körü körüne inanın demiyorum, güvenebilirsiniz.. Sizin o konuda yöneticiden daha fazla bilgiye sahip olduğunuz zamanlarda da bunu güzel bir dille anlatıp aranızda tartışabilirsiniz. Böylece bizler de yeni şeyler öğrenip kendimizi geliştirebiliriz. Ancak bu tartışma "çok bilmiş" gibi kelimeler içermemeli.

Mesajlar silindi, konu açık. Kapatmıyorum, seviyeli bir şekilde tartışmayı devam ettireceğinize inanarak..
Keyifli forumlar.

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~, Silinen Üye 94869 ve Never_Back_Down
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Lütfullah çok haklı. Hatta aşırı haklı :)

-Emre

-Emre

Üye
O kadar Dedik Wonder Almayın Diye Işlemcisi Oclu diye güncelleme Almayacak diye dinlemediniz şimdi sövün burada samsung'a

Abi bilmeden telefon kotulemeyin. Oclu olmasi ne deistryr? Isinma sorunu cok buyuk bi sorun deil bence. Adamlar oclu telefonu tekrar oclayip 2 ghz yapip oyun oynyr siz hala kotuluyosunuz. Ayrica bi sorun olsa cm 9 ve 10 da calismazdi . Wonder jb ve ics,alsa ace,nerdeyse hic satilmazdi.

erdi_s

erdi_s

Üye
    Konu Sahibi
Abi bilmeden telefon kotulemeyin. Oclu olmasi ne deistryr? Isinma sorunu cok buyuk bi sorun deil bence. Adamlar oclu telefonu tekrar oclayip 2 ghz yapip oyun oynyr siz hala kotuluyosunuz. Ayrica bi sorun olsa cm 9 ve 10 da calismazdi . Wonder jb ve ics,alsa ace,nerdeyse hic satilmazdi.
katiliyorum :-)

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
bana bile gelmedi siz ne diyonuz la :D :D

- - - Eklendi - - -

bana bile gelmedi siz ne diyonuz la :D :D