[jb][jzo54k] Cyanogenmod 10 Final Sürümü 23/10/2013 Galaxy Wonder

Sponsorlu Bağlantılar

Enrichment Chamber

Enrichment Chamber

Üye
CYANOGENMOD 10.1 geliyorrrr !

arconun son yapmış olduğu githubdaki güncellemelerde cm10.1 yapımına çoktan başlamış sona bile geldi bence nisan ayında arco çıkarcak

Çıkış tarihi belli olmuş bile

31 mart 2013 Pazar günü cm10.1 geliyor
Bugün duyduğum en güzel haber. Telefonlarınızı hazırlayın.

oparlayan

oparlayan

Üye
konu ile alakasız biraz ama bu rom ları denerken programları otomatik kuran bir uygulama var mı? backup ları restore ederken "yükle" "bitti" demeye gerek kalmadan kuran. mesala 15 tane backup programı seçtim ve telefona bıraktım ve programları kurdu ??

Es File Explorer markette var

Dejavuex

Dejavuex

Üye

arconun son yapmış olduğu githubdaki güncellemelerde cm10.1 yapımına çoktan başlamış sona bile geldi bence nisan ayında arco çıkarcak

Alpa1 olarak geliyor dimi ?

M. Ali

Üye
arkadaslar ics rc7 ve jb a7 de wifi sorunu sizde yokmu.kernel degistirmedn arconun kerneliyle bile belirli bi sure sonunda wifi kapatip acmadan bagli oldugu halde internete girmiyor.birde bluetooth ile fm radyo dinlemenin bir yolunu bulan varmi sprit veya orjinal romdaki radyo olabilir.(internet radyosu demiyorum)
Bende aynı sorunu yaşıyorum wifiye bağlı görünüyor ancak bir türlü internete giremedim mobil interte de bağlanamadım bir türlü bir şeyleri yanlış mı yaptım acaba??

ufukgumus

Üye
Bende aynı sorunu yaşıyorum wifiye bağlı görünüyor ancak bir türlü internete giremedim mobil interte de bağlanamadım bir türlü bir şeyleri yanlış mı yaptım acaba??
Ben cwm6 ile flashladim ve flashlama sonrasi wipe cache yapmadim simdilik sorun yok.onceden touch recowery kullaniyordum belki sendede bu sorun olabilir

ismailnayir

Kapalı Hesap

100.1 gelse ne ollacak.....

xorhanx194

xorhanx194

Üye
arkadaşlar romu dun kurdum ilk izlenimlerim sarj cabuk bitiyor ve dosya yoneticileri yeterli degil bun n disinda pek bi eksiklik hissetmiyosunuz oldukca hizli ram kullanimi fazla ama hic bi takilma yasamadim simdiye kadar gorsellestirmesi iyi kisiselletirilme secenegi cok fazla tek sorun sarj gibi gorunuyor

cavciv

Üye
Ben kurdum kameralar arasi geçiser dekamera yeşil gösteriyor genel olarak güzel.

Ali58_58

Ali58_58

Üye
cm 10 tabanlı olduğu için sorunların çabuk halledileceğini düşünüyorumki öyle olmal zorunda birde doğukan kardeşim offical olacak değilmi ?

blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
cm 10 tabanlı olduğu için sorunların çabuk halledileceğini düşünüyorumki öyle olmal zorunda birde doğukan kardeşim offical olacak değilmi ?

arco çıkartcak yine sorunsuz bir şekilde çıkartır büyük ihtimalle

fayn88

fayn88

Üye
[Kernel][Cm10][3.0.70]Batur Kernel v1.0

slvestre-99

Üye
arkadaslar

buradaki romda amss.mbn hatasi oluyormu bunu stock romu sorunsuz yuklemeyi deneyin olursa buraya lutfen iletin

blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
Konu Güncellendi skull kernel eklendi bugün çıktı

fayn88

fayn88

Üye
sen denedin mi doğukan

xorhanx194

xorhanx194

Üye
arkadaşlar bu kernel kurulumu nasil yapılıyor birisi biraz bahsedebilirmi cwm uzerindenmi yoksa pc denmi ve telefondaki bilgileri siliyormu bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi?

HoLyCooL

HoLyCooL

Üye
arkadaşlar bu kernel kurulumu nasil yapılıyor birisi biraz bahsedebilirmi cwm uzerindenmi yoksa pc denmi ve telefondaki bilgileri siliyormu bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi?
Cmwden flaslıyıcaksın, wipe işlemi yapma verilerinde silinmiyor.

Üst Alt