[jb][jzo54k] Cyanogenmod 10 Final Sürümü 23/10/2013 Galaxy Wonder

Sponsorlu Bağlantılar

burakgoksel

Üye
polypad in otg kablosu var bende. ama yok çalışmıyor görmüyor.arzu ederseniz fotosunu çekip koyabilirim. internette biraz araştırma yaptım.galaxy w alet olarak otg ye uyumlu değil sanırım.

-Emre

-Emre

Üye
galaxy w normalde uyumlu değil ama bu son çıkan jb alpha 7 ve is rc7de destekliyor ama ayrı güç kaynağı gerekiyor

- - - Eklendi - - -

galaxy w normalde uyumlu değil ama bu son çıkan jb alpha 7 ve is rc7de destekliyor ama ayrı güç kaynağı gerekiyor

- - - Eklendi - - -

ics rc7

calmdown

Üye
Stabil ama Şarz çabuk bitiyor. Romu başka deneyen varmı.
Evet, bu sürümde benim de edindiğim izlenim aynı yönde. Alpha 6'ya oranla sanki şarj daha çabuk tükeniyormuş gibi. Umarım sonraki sürümlerde bu sorun giderilir.

xorhanx194

xorhanx194

Üye
gapps ekledim konuyu güncelledim burdan alcaksın dosyayı burdakini yükle güncel
tesekkürler en kisa zamanda yukleyecem :tşk:birde 2 adet sorum olacak arkadaşlar 1)rom türkçemi 2)rom alpha.1 alpha.6 .....gibi sürekli güncelleniyor bu güncellemleri yappmak için romu cwm ile sifirdan tekrar mi kurmamiz gerekiyor yoksa daha basit bir şekildemi yapiliyor ? bilgisi olan arkadaşlar paylaşirsa sevinirim

aslanalp75

Üye
tesekkürler en kisa zamanda yukleyecem :tşk:birde 2 adet sorum olacak arkadaşlar 1)rom türkçemi 2)rom alpha.1 alpha.6 .....gibi sürekli güncelleniyor bu güncellemleri yappmak için romu cwm ile sifirdan tekrar mi kurmamiz gerekiyor yoksa daha basit bir şekildemi yapiliyor ? bilgisi olan arkadaşlar paylaşirsa sevinirim

Kardeş romu nasıl yüklediyesen çıkan uğgradeleride o şekilde yapıyorsun, kısa yolu felan yok maalesef.

burakgoksel

Üye
yeni romlarda radyo deneyen oldu mu? oldukça çok kullanıyorum radyoyu ve dışardan arama geldiği zaman telefon baya bi sapıtıyor. (arama geldiğinde karşı tarafın sesi gelmiyor , hoparlör çalışmıyor , cevap vermezseniz sizi meşgule atıyor) hangi rom olduğu genelde farketmiyor. dışardan radyo programı olarak kurulacak başka bişey var mı?

xorhanx194

xorhanx194

Üye
fayn88

fayn88

Üye
yeni romlarda radyo deneyen oldu mu? oldukça çok kullanıyorum radyoyu ve dışardan arama geldiği zaman telefon baya bi sapıtıyor. (arama geldiğinde karşı tarafın sesi gelmiyor , hoparlör çalışmıyor , cevap vermezseniz sizi meşgule atıyor) hangi rom olduğu genelde farketmiyor. dışardan radyo programı olarak kurulacak başka bişey var mı?
spirit radyonun en güncel sürümünü yükle

blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
beyler otg çalışıyor kendim denedim yanlız kullandığım yöntem bayağı karışık nasıl diye sormayın anlatamam yani resimçeker atarım anlayan yapar ondan :D

xda da konu varmış

HoLyCooL

HoLyCooL

Üye
Bağımsız çalışmıyor değil mi ? Ayrıyetten usb bağlıyoruz.

blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
GT-S6810 - Galaxy Fame bile 4.2 güncellemesi alıyorsa samsung acaba galaxy wonder niçin üretti

Galaxy Fame işlemci 1.0 Ghz Galaxy Wonder 1.4 GHz
Galaxy Fame Ram 512 Mb Galaxy Wonder 512 Mb

Dejavuex

Dejavuex

Üye
ben twitter+whatsapp+facebook messenger + müzik
oyun oynamam ben bi temple run 2 yüklü .
önerir misin ?

burakgoksel

Üye
spirit radyonun en güncel sürümünü yükle

yok işe yaramıyor. radyo çalarken telefon geldiği zaman göstermiyor bile bazen. bu arada radyo acılıp kapanınca sorun yok. radyo çalışırken sorun var ve bence orjinal rom a göre randonun alıcı gücü de az.oyun oynayan birisi değilim. 6 ile 7 arasında bi fark hissettiysem interneti berbat. uzun süre uykuda kalırsa modeme restart atmak zorunda kalıyorum.

ufukgumus

Üye
arkadaslar ics rc7 ve jb a7 de wifi sorunu sizde yokmu.kernel degistirmedn arconun kerneliyle bile belirli bi sure sonunda wifi kapatip acmadan bagli oldugu halde internete girmiyor.birde bluetooth ile fm radyo dinlemenin bir yolunu bulan varmi sprit veya orjinal romdaki radyo olabilir.(internet radyosu demiyorum)

burakgoksel

Üye
konu ile alakasız biraz ama bu rom ları denerken programları otomatik kuran bir uygulama var mı? backup ları restore ederken "yükle" "bitti" demeye gerek kalmadan kuran. mesala 15 tane backup programı seçtim ve telefona bıraktım ve programları kurdu ??

blackcat67

blackcat67

Üye
    Konu Sahibi
CYANOGENMOD 10.1 geliyorrrr !

arconun son yapmış olduğu githubdaki güncellemelerde cm10.1 yapımına çoktan başlamış sona bile geldi bence nisan ayında arco çıkarcak

Çıkış tarihi belli olmuş bile

31 mart 2013 Pazar günü cm10.1 geliyor

Üst Alt