Duyuruyu Kapat

java MemoryUp (ram yükseltme pro)

 • 29 Mart 2008
 • 30586 Okunma
 • 75 Cevap

0/5, 0 Oy
 1. arkadaslar bu pro ile hem telefonunuzun kaç ram, %de ne kadarını kullanıyo ne kadarı boşta olduqunu qörebiliyosunuz hemde ram'in hızını artırabiliyosunuz..
  register kodu isterse : 20 tane o (harf) sıfır deqil
  yani oooooooooooooooooooo artık proqram :)

  < Resmi açmak için tıklayın >   


  Yazan: B16

  java MemoryUp (ram yükseltme pro) İndir

 2. Bari ilk yorumu ben yapıyım paylaşımın için teşekkürler:oke:
   
 3. B16

  B16
  bişey deqil kardes saol bundan sonra ben hep burdayım;)
   
 4. ram hızı arttırma fln yok ayrıca burda java dan bahsediyoruz hade symbian telefonlarda ram die bişi var ama o şeyin javada ne işi var :ss yani bu program bi işe yaramaz bakıyorum ekrana bişiler oynayıp duruyo kendi kendine :ss
   
  ankarali6600 bunu beğendi.
 5. B16

  B16
  arkadasım kulaktan duyma bilqilerle karşıma çıkıp yorum yapma istersen bu bir ikincisi bu proqramı ben yapmadım heralde ayrıca telefonda ram'in olması symbian yada java ile hiç bir alaka qöremiyorum ayrıca sen şuan qit bi tane telefoncuya benim tel java destekli diyelim 2.5mb ram kapasiteli diyelim aynen böyle söyle de ki ben telefonumun ram'ini artırmak istiyorum 2 katı yapabilir miyiz de ayrıca yapılırken qörme imkanın warsa da otur da izle.proqramla yazılımla da yapmıyolar direk içini açıp yeni ram takıyolar pc'de ki qibi!!! bu proqram da pc'deki disk birleştirme işlewi qörüyo we yüksek gb hafıza kartı takıp fu ll doldursanda kasmıyo bizzat java uyqulamalı telefonda denenmiştir.senin telefonun desteklemediyse o da senin şansına ama milletin emeqini suistimal edemezsin burda.
  bişeyler qidip qidip qeliyo diyosun o senin o anki ram'in performansı..benzer proqramı tabi pc için kur pc'ne (adı aklıma qelirse yada bulursam proqramı onu da paylaşcam) onda da senin demene qöre bişeyler qidip qidip qelecek.bu na ne diceksin peki benim pc java destekliyo bu pro işe yaramaz ekrana bişeyler qelip qelip qidiyo mu diceksin qülerim sana ancak :D

  profosyenel olduqumu düşünmüyorum böyle bişe için iddalı da deqilim burası bi paylaşım platformu we bende ufak tefek çabalarla qörewimi yapıyorum.yaptıqım paylaşımları kullanıp kullanmamak sana kalmış zorla eline tutuşturulmuyo ayrıca sana kimse bişe dediqi yok we tutmuş abuk subuk yorumda bulunuyosun beqenmiyosan monitörün saq üst köşesinde close butonu war tıklamakla özqürsün..
  sayqılarımla...
   
  FenerLi-GenÇ bunu beğendi.
 6. ya snde abartıyon aa bilmiyoz sanki bnm tel 3110c v.5.51 ram 2 veya 2,5 mb olması gerek bunları fln biliyorum java tellerdeki ram telefonun hızını pek etkilemez 1 gb hafıza kartım fu ll fakat 1 kere bile kasmadı üstelik 4 film, 71 mp3, 35 oyun, 16 uygulama, 563 resim, 102 video varken kasmayan bir telefon içn gereksiz gördüm bu uygulamayı şimdi snde bnm dediklerimi yanlış anladın bn bi ara symbianlada uğraştım mesela symbianda bi uygulama vardı tele atıyodun hafıza kartından belirlediğin bir miktar mb alıp telin ram i olarak kullanıyordu çünkü genelde s60 serisinde kasmalar oluyor bunu önlemek içn snn verdiğin bu uygulamada uygulama çalışıyor tamam sorun yok ama uygulama çalışırken başka bir şey yapamıyorsun mesela s60 ta bir uygulama çalışırken telin diğer özelliklerini kullanma gibi bir özellik var ama s40 ta bu yok malesef bn o yüzden dedim zaten ha gelip gidip durmuş ha o çalışırken tel hızlanmış çalışmadığında nolcak?? konuyu uzatmayalım :ok2:
   
 7. B16

  B16
  senin işine yaramamış yada beqenmemiş olabilirsin bunlara sesim çıktı mı benim??
  tamam dediqin doqru symbianlarda bi proqram çalışıyoken başka proqram açabiliyosun ewet java uyqulamada ne yazık ki böyle bi şansımız yok ama ben şöyle bişe dedim mi "program açık kalsın diqer uyqulamalardaki hızı qörün" şeklinde bişe hayır kastettiqim şey bu deqil benim asıl sen yanlış anlıyosun konuyu nasıl pclerde speddyup (proqramın adı buydu sanırım yanlış hatırlıyo da olabilirim) proqramı açtıqında starta basınca bi kaç dakka içinde tarama yapıp pclerdeki zararrlı qereksiz bozuk dosyaları yok edip kullanılan alanı qenişletip hız kazandırıcı proqramlar war bu da aynı bi newi disk birleştiriciızproqram yani bu uyqulama açık kalcak demiyorum start yapcaksınuz yani quick boost tarama yapcak hızı artırcak işlemini bitircek recovered by quick boost yazınca işlem bitmiş olcak proqramı kapatabilirsiniz ayrıca bende 1gb hafıza kartı war 271 mp3 486adet 1024x760 resim
  51 java oyun 78 tema nht.uzantılı artı 97video war ama telefonda tık yok;)
   
 8. tmm neyse yinede eline sağlık.. program biraz garip ama :) tartışma bitti :ok2:
   
 9. B16

  B16
  eyw.saol benim amacım senle tatışmak deqil ayrıca tartışma taraftarı da deqilim sadece emeqime sayqı qörmek istiyorum hepsi bu.. çok mu ?
   
 10. tamam seni anlıyorum tartışma gereksizdi ztn :ok2: iyi paylaşımlar..
   
 11. tesekürler bi deneyelim
   
 12. beçeremedm bne bu
   
 13. B16

  B16
  :bilmem:

  :D
   
 14. Sağol kardeş
   
 15. PayLaşım İçin TeşeKKürLer!... Arena Programına Çewirmişiniz Yuck iLe :D Okadar sinirLenip Tartışmaya Ne qerek Var Yaw xD
   
 16. hafıza boşken bi deneyelim bide doluyken umarım işe yarar teşekkürler kardeim paylaşımın için
   
 17. ram artırma yada azaltma gibi bir fayda sağlamıyor bu program. sadece telefon yavaşladığında kasılmaya başladığında bu programı açıp QuickBoost yaparsanız arkadaşın da dediği gibi telefonun ramını tarayıp telefonu rahatlatıyor.
   
 18. teşekkürler
   
 19. yuck haklı biz javadan bahsediyorken yaniiiiiiiiii:oke:
   
 20. nie tartışıonuski bu arada paylaşım içn sağol:oke:
   
Yüklüyor...
17/10/2017 - 23:13