java MemoryUp (ram yükseltme pro)

Sponsorlu Bağlantılar

B16

B16

Üye
    Konu Sahibi
java MemoryUp (ram yükseltme pro)
arkadaslar bu pro ile hem telefonunuzun kaç ram, %de ne kadarını kullanıyo ne kadarı boşta olduqunu qörebiliyosunuz hemde ram'in hızını artırabiliyosunuz..
register kodu isterse : 20 tane o (harf) sıfır deqil
yani oooooooooooooooooooo artık proqram :)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: cyber_xx, korkmaz9494, FenerLi-GenÇ ve 23 diğerleri

jetgil

jetgil

Üye
Bari ilk yorumu ben yapıyım paylaşımın için teşekkürler:oke:

ycg35

ycg35

Üye
ram hızı arttırma fln yok ayrıca burda java dan bahsediyoruz hade symbian telefonlarda ram die bişi var ama o şeyin javada ne işi var :ss yani bu program bi işe yaramaz bakıyorum ekrana bişiler oynayıp duruyo kendi kendine :ss

• Beğen
Tepkiler: ankarali6600
B16

B16

Üye
    Konu Sahibi
ram hızı arttırma fln yok ayrıca burda java dan bahsediyoruz hade symbian telefonlarda ram die bişi var ama o şeyin javada ne işi var :ss yani bu program bi işe yaramaz bakıyorum ekrana bişiler oynayıp duruyo kendi kendine :ss

arkadasım kulaktan duyma bilqilerle karşıma çıkıp yorum yapma istersen bu bir ikincisi bu proqramı ben yapmadım heralde ayrıca telefonda ram'in olması symbian yada java ile hiç bir alaka qöremiyorum ayrıca sen şuan qit bi tane telefoncuya benim tel java destekli diyelim 2.5mb ram kapasiteli diyelim aynen böyle söyle de ki ben telefonumun ram'ini artırmak istiyorum 2 katı yapabilir miyiz de ayrıca yapılırken qörme imkanın warsa da otur da izle.proqramla yazılımla da yapmıyolar direk içini açıp yeni ram takıyolar pc'de ki qibi!!! bu proqram da pc'deki disk birleştirme işlewi qörüyo we yüksek gb hafıza kartı takıp full doldursanda kasmıyo bizzat java uyqulamalı telefonda denenmiştir.senin telefonun desteklemediyse o da senin şansına ama milletin emeqini suistimal edemezsin burda.
bişeyler qidip qidip qeliyo diyosun o senin o anki ram'in performansı..benzer proqramı tabi pc için kur pc'ne (adı aklıma qelirse yada bulursam proqramı onu da paylaşcam) onda da senin demene qöre bişeyler qidip qidip qelecek.bu na ne diceksin peki benim pc java destekliyo bu pro işe yaramaz ekrana bişeyler qelip qelip qidiyo mu diceksin qülerim sana ancak :D

profosyenel olduqumu düşünmüyorum böyle bişe için iddalı da deqilim burası bi paylaşım platformu we bende ufak tefek çabalarla qörewimi yapıyorum.yaptıqım paylaşımları kullanıp kullanmamak sana kalmış zorla eline tutuşturulmuyo ayrıca sana kimse bişe dediqi yok we tutmuş abuk subuk yorumda bulunuyosun beqenmiyosan monitörün saq üst köşesinde close butonu war tıklamakla özqürsün..
sayqılarımla...

• Beğen
Tepkiler: FenerLi-GenÇ
ycg35

ycg35

Üye
ya snde abartıyon aa bilmiyoz sanki bnm tel 3110c v.5.51 ram 2 veya 2,5 mb olması gerek bunları fln biliyorum java tellerdeki ram telefonun hızını pek etkilemez 1 gb hafıza kartım full fakat 1 kere bile kasmadı üstelik 4 film, 71 mp3, 35 oyun, 16 uygulama, 563 resim, 102 video varken kasmayan bir telefon içn gereksiz gördüm bu uygulamayı şimdi snde bnm dediklerimi yanlış anladın bn bi ara symbianlada uğraştım mesela symbianda bi uygulama vardı tele atıyodun hafıza kartından belirlediğin bir miktar mb alıp telin ram i olarak kullanıyordu çünkü genelde s60 serisinde kasmalar oluyor bunu önlemek içn snn verdiğin bu uygulamada uygulama çalışıyor tamam sorun yok ama uygulama çalışırken başka bir şey yapamıyorsun mesela s60 ta bir uygulama çalışırken telin diğer özelliklerini kullanma gibi bir özellik var ama s40 ta bu yok malesef bn o yüzden dedim zaten ha gelip gidip durmuş ha o çalışırken tel hızlanmış çalışmadığında nolcak?? konuyu uzatmayalım :ok2:

B16

B16

Üye
    Konu Sahibi
ya snde abartıyon aa bilmiyoz sanki bnm tel 3110c v.5.51 ram 2 veya 2,5 mb olması gerek bunları fln biliyorum java tellerdeki ram telefonun hızını pek etkilemez 1 gb hafıza kartım full fakat 1 kere bile kasmadı üstelik 4 film, 71 mp3, 35 oyun, 16 uygulama, 563 resim, 102 video varken kasmayan bir telefon içn gereksiz gördüm bu uygulamayı şimdi snde bnm dediklerimi yanlış anladın bn bi ara symbianlada uğraştım mesela symbianda bi uygulama vardı tele atıyodun hafıza kartından belirlediğin bir miktar mb alıp telin ram i olarak kullanıyordu çünkü genelde s60 serisinde kasmalar oluyor bunu önlemek içn snn verdiğin bu uygulamada uygulama çalışıyor tamam sorun yok ama uygulama çalışırken başka bir şey yapamıyorsun mesela s60 ta bir uygulama çalışırken telin diğer özelliklerini kullanma gibi bir özellik var ama s40 ta bu yok malesef bn o yüzden dedim zaten ha gelip gidip durmuş ha o çalışırken tel hızlanmış çalışmadığında nolcak?? konuyu uzatmayalım :ok2:

senin işine yaramamış yada beqenmemiş olabilirsin bunlara sesim çıktı mı benim??
tamam dediqin doqru symbianlarda bi proqram çalışıyoken başka proqram açabiliyosun ewet java uyqulamada ne yazık ki böyle bi şansımız yok ama ben şöyle bişe dedim mi "program açık kalsın diqer uyqulamalardaki hızı qörün" şeklinde bişe hayır kastettiqim şey bu deqil benim asıl sen yanlış anlıyosun konuyu nasıl pclerde speddyup (proqramın adı buydu sanırım yanlış hatırlıyo da olabilirim) proqramı açtıqında starta basınca bi kaç dakka içinde tarama yapıp pclerdeki zararrlı qereksiz bozuk dosyaları yok edip kullanılan alanı qenişletip hız kazandırıcı proqramlar war bu da aynı bi newi disk birleştiriciızproqram yani bu uyqulama açık kalcak demiyorum start yapcaksınuz yani quick boost tarama yapcak hızı artırcak işlemini bitircek recovered by quick boost yazınca işlem bitmiş olcak proqramı kapatabilirsiniz ayrıca bende 1gb hafıza kartı war 271 mp3 486adet 1024x760 resim
51 java oyun 78 tema nht.uzantılı artı 97video war ama telefonda tık yok;)

ycg35

ycg35

Üye
tmm neyse yinede eline sağlık.. program biraz garip ama :) tartışma bitti :ok2:

B16

B16

Üye
    Konu Sahibi
tmm neyse yinede eline sağlık.. program biraz garip ama :) tartışma bitti :ok2:

eyw.saol benim amacım senle tatışmak deqil ayrıca tartışma taraftarı da deqilim sadece emeqime sayqı qörmek istiyorum hepsi bu.. çok mu ?

ycg35

ycg35

Üye
tamam seni anlıyorum tartışma gereksizdi ztn :ok2: iyi paylaşımlar..

ibrahimismail

ibrahimismail

Üye
tesekürler bi deneyelim

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
beçeremedm bne bu

degerli43

degerli43

Üye
Sağol kardeş

kissbaby

kissbaby

Üye
PayLaşım İçin TeşeKKürLer!... Arena Programına Çewirmişiniz Yuck iLe :D Okadar sinirLenip Tartışmaya Ne qerek Var Yaw xD

jatvalca

jatvalca

Üye
hafıza boşken bi deneyelim bide doluyken umarım işe yarar teşekkürler kardeim paylaşımın için

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
ram artırma yada azaltma gibi bir fayda sağlamıyor bu program. sadece telefon yavaşladığında kasılmaya başladığında bu programı açıp QuickBoost yaparsanız arkadaşın da dediği gibi telefonun ramını tarayıp telefonu rahatlatıyor.

Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
teşekkürler

komando12

Üye
yuck haklı biz javadan bahsediyorken yaniiiiiiiiii:oke:

zaimcaglayan

zaimcaglayan

Üye
nie tartışıonuski bu arada paylaşım içn sağol:oke:

Üst Alt