Jailbreak Sonrası Sensör Sürekli Yanıyor - Sorun !

Sponsorlu Bağlantılar

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
    Konu Sahibi
Jailbreak Sonrası Sensör Sürekli Yanıyor - Sorun !
Arkadaşlar bir sorunum var ve kafama takıldı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Jailbreak sonrası 5s cihazımın ekranının üstündeki sensör sürekli yanıyor. Acaba bu nedendir. Şarjımı yediğini düşünüyorum. Sonuçta sürekli çalışıyor. Sorun hakkında bir çözüm önerisi olan var mı acaba ?

Jsnow492

Jsnow492

Üye
benimde iphone 5c de aynı olay var

sLeepLe

sLeepLe

Üye
yüklediğiniz bir tweakten dolayı olabilir mi? bende jb yaptım 5s ama böyle bir şey olmadı :hmmm: bi restore edip tekrar jb yapın isterseniz ya da son yüklediğiniz tweakleri silerek bakın

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
    Konu Sahibi
Hangi tweak kullanabilir onu sormak istedim.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
valla tweakler hakkında pek bilgim yok

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
    Konu Sahibi
Tweak ile alakası yok beyler. Hepsini kaldırdım tekrar yükledim. Tek tek denedim. Ama sensör sürekli yanıyor...

sLeepLe

sLeepLe

Üye
o zaman servis yolları gözüktü

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
    Konu Sahibi
Restore ile çözülür diye düşünüyorum. Ama pek fazla da istemiyorum restore etmeyi.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
yazılımı baştan yükleyin demiştim zaten belki jb hatalı kuruldu telefona eğer öyle de geçmezse servise gitmesi lazım

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
    Konu Sahibi
Bilmiyorum. Bazıları ekran ışığı ve telefon görüşmelerinde telefonu kulağa getirince ışığın kapanması için yanıyor diyor ama bana mantıksız geldi

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Telefonu restore et sorun düzelirse sıkıntı yazılımla ilgilidir. Eğer restore ettin hala düzelmiyor ise o zaman sorun donanımsaldır. Hemen restore edip servise gönderin.

Üst Alt