jabra bt125 kulaklık nokia 6300 la eşleşmiyor yardım ltfn..

Sponsorlu Bağlantılar

b_akkaya09

b_akkaya09

Üye
    Konu Sahibi
jabra bt125 kulaklık nokia 6300 la eşleşmiyor yardım ltfn..
arkadaşlar jabrabt125 bluetooth kulaklığım var fakat 6300 la eşleşmiyor.cihaz bulunamadı diyor.ne yapabilirim arkadaşlar bilen biri yardımcı olabilir mi:allalla:

degerli43

degerli43

Üye
Telefonun görünürlüğünü kontrol et gizli olabilir

b_akkaya09

b_akkaya09

Üye
    Konu Sahibi
tamam çözdüm :) ya uazun süredir kullanmamıştım yani telefonumu değiştirdiğimden beri hiç denemedim kulaklığı.kulaklığın tuşuna kulaklığın ışığının sürekli yanar hale gelinceye kadar basıyoruz ondan sonra ara diyoruz ve telefonda buluyor :ehe

tugaytugrul5151

Üye
ne kadar uzun süre yani kac dkka :)

karahan4

Üye
çok teşekürler arkadaş lar paylaşım için teşekürler

haloodayi

Üye
bende pc ye kurmak istedim ama hata veriyor. harici blothut var kuramadım. kolay bir yöntem bilen var mı:??

ibox12

Üye
ne yaparsan yap bulmuyor

akbas70

akbas70

Üye
Nokia Bluetooth Kulaklık BH-800 görüyor 6300 için bu kulaklık..

rojinam

Üye
tmm kardeş sana yolunu bulayım bedne kullanyom ilk seferde bende nulmadım blt.gürünürlüğü ama yaptım kendim yaptım şimdi yapman gereken ilk önce blt.kulaklığı kapalı tut ilk açtığında parmağını düğmeden alma basılı tut yanıp sünen ışık açık kalacak ilk açılışta yaklaşık 15sn.basılı tut olur kardeş....yapmadıysan meil çek:::[email protected]

rojinam

Üye
Arkadaşalar ben geldim ve biliyorum ilk önce kapalı hali açmadan önce şunu yapın ilk açılışta düğmeyi basılı tutun ışık açık kalacaktır sonra arat bulur...

esalak31

Üye
S.a ilk önce benm nokia wireless headset 5210 bir cihazim war blt kulaklk.kulaklıgı aciorm tel görüor ama eşlesemiorm şifre istiyor şifrenin de ne oldgunu bilmioyorum ne yapıcam şmdiden tşktrler