Satılık Nokia 808 Pureview Siyah + Nokia BH110 Bt Kulaklık 615tl

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ercan1980

ercan1980

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 808 Pureview Siyah + Nokia BH110 Bt Kulaklık 615tl
Marka: Nokia 808 Pureview
Fiyat: 615TL
Diğer bilgiler: Telefon, Ağustos 2013'te web'den alınmıştır. 20 ay daha Dora (Nokia A.Ş) garantilidir. Faturalıdır. Full kutusunda aksesuarlıdır. Cihazla birlikte kullanmaya fırsat bulamadığımNokia Bh110 Bluetooth kulaklığı da göndereceğim.

Cihazı bilen biliyor ama kısaca özetlemek gerekirse, Nokia'nın piyasaya çıkardığı en mükemmel donanıma sahip olan symbian telefonudur. Kullanımı android ve wp8'e göre oldukça kolaydır. El feneri, fm transmitter, nfc, dlna, hdmi çıkışı ve sesli navigasyon özellikleri bana göre olmazsa olmaz özellikleridir. 41mp'lik kamerası mükemmeldir. 8mp pureview modunda çekilen fotoğraflar birçok slr makinayı alt edecek cinstendir. Dolby ses deteği ile müzikler daha net ve daha gür. Stereo ses kayıt özelliği ile video sesleri daha net ...

Cihazda&Ekranda çizik, ezik, kırık vs. herhangi olumsuz bir durum yoktur. Temiz kullanılmıştır. Ekranı sticker'lidir. Kozmetik açıdan 10 üzerinden 9.9 alır

Arkadaşlar, ürünle ilgili tüm detayı yazdım. Bunların dışında bir durumla karşılaşmadığınız sürece iade almıyorum (malum nedenlerden dolayı). Pazarlık teklif etmezseniz sevinirim (kurtaracak fiyatı yazdım). Takas Note2 ile olabilir.

Resim:

Yönetici tarafından düzenlendi:

sailfish

sailfish

Üye
Resim eklemelisin konu kapanabilir

ercan1980

ercan1980

Üye
    Konu Sahibi
SATILDI

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
:locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...