yardım : nokia 6300


epsilon7

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba
Nokia 6300 cihazım var, telefonum sapasağlam ve kullanmak istiyorum ama şebeke problemi var ve bu canımı sıkıyor, nasıl çözebilirim ?

Detay vermem gerekirse; örneğin arkadaşlarım beni aradıklarında telefonum açık olmasına rağmen kapalı olduğunu söyleyerek ulaşamıyorlar. bir müddet sonra (avea kullanıyorum) arayanıbil mesajı geliyor, şu saatte şu numara aramıştır gibi. Ayrıca, çekim olayı da kötü. örneğin bazen bir ortamda yanımda başka avea kullanan biri arama yapabilirken ben şebeke yok diye arayamıyorum (zaten bu esnada beni arayana da kapalı mesajı gidiyor sanırım) Defalarca şebeke arama yapıyorum (manuel- otomatik falan) kapatıp açıyorum ama nafile.

Önceden telefonum böyle değildi son aylarda böyle oldu. Avea'yı aradım "cihazdan kaynaklıdır, yazılım güncelleyin" falan dediler. ben de Nokia Suite programını çektim, v05.50 kurulmuş, yeni güncelleme yok diyor. Ancak forumu araştırdım 6.xx 7.xx sürümlerinden bahseden eski konular gördüm.

Bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

Teşekkürler
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt