İvedik Turkcell Reklamlarından Ne Kadar Aldı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
canturgay

canturgay

Üye
    Konu Sahibi

Turkcell'in tavuklu reklamlarıyla şirketin yeni ekran yüzü olan Recep İvedik tiplemesinin yaratıcısı Şahan Gökbakar, yaptığı anlaşmada altına imza attığı rakamla Türk Telekom'un meşhur ekran yüzü Cem Yılmaz'a oldukça yaklaştı.

Üst düzey kaynaklardan alınan bilgiye göre, komedyenin Turkcell'in anlaşması yıllık 4 milyon doları işaret ediyor. Daha önce Cem Yılmaz'ın Türk Telekom reklamları karşılığında 5 milyon dolara imza attığı basındaki haberlere yansımıştı. Bu iki rakama bakıldığında, telekomünikasyon şirketlerinin ünlü şovmenlerin zenginliklerine zenginlik kattığı görülüyor.

Her iki reklam analiz edecek olunursa, fikir ve aksiyon aşamasında gerçekten de etkileyici adımlar atıldığı ve iyi bir sonuç alındığını gözlemleniyor. Milyar dolarlık bütçeler içinde böylesine yüzler için verilen bu rakamlara 'Aaa' diyebiliriz ama yine de unutmadan soralım, bu bütçeler kimin cebinden çıkıyor?
 


iremm

iremm

Üye
...bu bütçeler kimin cebinden çıkıyor? işte orası...
 
red_dragon_70

red_dragon_70

Üye
çook basit biziimm...
 
mservank

mservank

Üye
yoh yiooyyi :ehe
 
qurbuz

qurbuz

Üye
paylaşım için tsk
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt