isyanım var

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Kesinlikle Kimyager.. ;)

midnight

midnight

Üye
Kardeşim ben de 2 aylık üyeyim mesaj sayım 1000'i geçti,isteyen mod mesajlarımı incelesin gereksiz mesajım ya hiç yok ya da çok azdır..adam 9 aylık üye 1 mesajı var...yani forumlarda aktif olmazsanız isterse 9 aydır üye olun birşey değişmez..eğer şüphelendiğiniz kişiler varsa mod'lara özelden mesaj yollayın kimseyi zan altında bırakmayın...hem sonra rütbe olsa nolur olmasa nolur...rütbe insana bir özellik vermiyor ki,herkes burada yazdıklarıyla tanınıyor..

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Originally posted by midnight@Sep 11 2005, 02:20 PM
Kardeşim ben de 2 aylık üyeyim mesaj sayım 1000'i geçti,isteyen mod mesajlarımı incelesin gereksiz mesajım ya hiç yok ya da çok azdır..adam 9 aylık üye 1 mesajı var...yani forumlarda aktif olmazsanız isterse 9 aydır üye olun birşey değişmez..eğer şüphelendiğiniz kişiler varsa mod'lara özelden mesaj yollayın kimseyi zan altında bırakmayın...hem sonra rütbe olsa nolur olmasa nolur...rütbe insana bir özellik vermiyor ki,herkes burada yazdıklarıyla tanınıyor..
[post=162773]Quoted post[/post]​
kardeşim eğer seni kırdıysam özür dilerim ama ben mesajım da sözüm post yapmak için mesaj atanlara diye yazmıştım eğer sen post yapmak için yazmadıysan helal olsun derim neden kötüleyeyimki tekrar özür dileri ..... :( :(

midnight

midnight

Üye
Originally posted by ScOrPiOn+Sep 11 2005, 02:25 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(ScOrPiOn &#064; Sep 11 2005, 02:25 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-midnight@Sep 11 2005, 02:20 PM
Kardeşim ben de 2 aylık üyeyim mesaj sayım 1000&#39;i geçti,isteyen mod mesajlarımı incelesin gereksiz mesajım ya hiç yok ya da çok azdır..adam 9 aylık üye 1 mesajı var...yani forumlarda aktif olmazsanız isterse 9 aydır üye olun birşey değişmez..eğer şüphelendiğiniz kişiler varsa mod&#39;lara özelden mesaj yollayın kimseyi zan altında bırakmayın...hem sonra rütbe olsa nolur olmasa nolur...rütbe insana bir özellik vermiyor ki,herkes burada yazdıklarıyla tanınıyor..
kardeşim eğer seni kırdıysam özür dilerim ama ben mesajım da sözüm post yapmak için mesaj atanlara diye yazmıştım eğer sen post yapmak için yazmadıysan helal olsun derim neden kötüleyeyimki tekrar özür dileri ..... :( :(
[post=162778]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Yok kardeşim benim..zaten senin gibi kardeşlerimiz olmasa ne işimiz var bizim forumlarda,ne diye vakit öldürelim..inanın ki bu siteye sevdiğimiz arkadaşlarımız için giriyoruz..

.ıl[ uluc ]lı.

Üye
Ya bence mesajlar sifirlanmasin sifrlaninca

10000 msejlık adam da sifirlancak 3 msj atan cakal da sifirlancak ama mesaj sayilari gizlenebilir hem rütbe artisi da surpriz olur izim icin yeni gelen arkadaslar icin de mod olan kisilerin rütbelerinde moderator yazsin tamamdir..

ama sifirlanmasi cook sacma...

Ayrica 1 ay boyunca 0 veya 3 mesaj olan kisiler siteden atilsin ayrica 1 ay mesaj atmayan da sebep belirtmedikce atilsin buda adamin 4 mesaj atip siteyi somurmeye baslamasini engellemek icin..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Midnight zaten seni kastetmediklerini biliyoruz..

Üzerine alınma sen bizim saygı değer üyelerimizden birisin zaten:.. ;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
midnight , üzerine alınmana hiç ve hiç gerek yok. ;;)

Üzerine alınması gereken daha başka kişiler var. :angry:

CooL'n'Quiet

Üye
hoja bu konu fazla uzadı yaa sistem böle iyi
sadece yeni üyelerden ricam rütbe artırmak için gereksiz mesaj atmamaları
bakın ben yüzbaşı olmusum bugün bi bakkala gitsem yarım ekmek arası kavurma istesem &#39;&#39;hani senin maxicep rütben?&#39;&#39; diye sormuyo veya dolmusta oatobüstede az ücret ödemiyorum :b
Rütbe için kasmayın kendinizi..
Selametle...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Evet yani şimdiye kadar ben buradaki rütbenim bi işe yaradığını görmedim.. ;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Kim gördü ki :)

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
Originally posted by Gokhan43@Sep 11 2005, 05:09 PM
Kim gördü ki :)
[post=162899]Quoted post[/post]​
Ben gördüm yaw dün yolda gidiyordu sordum binbaşı olmuş diye siteye veda ediyordu :haha: :haha: :haha: :lol2: :lol2: :lol2:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Kimyager. :lol2:

mavizeybek

mavizeybek

Üye
Originally posted by midnight@Sep 11 2005, 02:20 PM
Kardeşim ben de 2 aylık üyeyim mesaj sayım 1000&#39;i geçti,isteyen mod mesajlarımı incelesin gereksiz mesajım ya hiç yok ya da çok azdır..adam 9 aylık üye 1 mesajı var...yani forumlarda aktif olmazsanız isterse 9 aydır üye olun birşey değişmez..eğer şüphelendiğiniz kişiler varsa mod&#39;lara özelden mesaj yollayın kimseyi zan altında bırakmayın...hem sonra rütbe olsa nolur olmasa nolur...rütbe insana bir özellik vermiyor ki,herkes burada yazdıklarıyla tanınıyor..

sana katılıyorum

SANCAR

SANCAR

Üye
ben de katılıyorum

UndeRqRo.uNd

Üye
Originally posted by delimakina35@Sep 7 2005, 08:14 PM
post&#39;a mosta yapana lanet olsun yapmayın beyler post most kirletmeyin şu siteyi onun için bi giriorum mesaj yazmıorum kirletmeye hayır maxi büyük bi site sayın admin mesaj sayımın silinmesini istiyorum lütfen saygılar maxicepciler
[post=158025]Quoted post[/post]​
ilqinç

valmont2

Üye
Originally posted by mavizeybek+Sep 11 2005, 06:59 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(mavizeybek &#064; Sep 11 2005, 06:59 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-midnight@Sep 11 2005, 02:20 PM

sana katılıyorum
[post=163035]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
cok mesaj yazmak yararlı bir uye olmak anlamına mı gerekiyor? sitede baya bir kişi var .. cep telefonu hakkında bilgisi yok bu kişilerin ve devamlı konu dısına calısıyorlar.. bence cep telefon kısmı hariç diger formlarda mesaj yazınca mesaj sayısının artmaması gerekir.. aynen deneme-özel mesajlarda oldugu gibi..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Onu daha önce düşündük ama YAKIN ZAMANDA olmayacak fakat ileride mutlaka o gerçekleşecek.. ;)

midnight

midnight

Üye
Originally posted by valmont2+Sep 12 2005, 11:55 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(valmont2 &#064; Sep 12 2005, 11:55 AM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by mavizeybek@Sep 11 2005, 06:59 PM
<!--QuoteBegin-midnight
@Sep 11 2005, 02:20 PM

sana katılıyorum
[post=163035]Quoted post[/post]​
cok mesaj yazmak yararlı bir uye olmak anlamına mı gerekiyor? sitede baya bir kişi var .. cep telefonu hakkında bilgisi yok bu kişilerin ve devamlı konu dısına calısıyorlar.. bence cep telefon kısmı hariç diger formlarda mesaj yazınca mesaj sayısının artmaması gerekir.. aynen deneme-özel mesajlarda oldugu gibi..
[post=163606]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Evet ben aynen dediğin gibi direk konu dışına çalışırım aga...Benim gibi birçok üye de öyle...telefon konusunda ise aynen dediğin gibi fazla bir bilgim yok....Faydalı olma olayına gelince,sitede sömürdüğümden,çok daha fazla dosya eklemişimdir,birçok mp3 albüm,kitap tanıtımı,şiir gibi....bazı açtığım konular 3000&#39;den fazla hit aldı...bunlar senin için faydasız olabilir,ama başkaları için faydalıdır,bunları aldığım teşekkürlerden biliyorum..şimdi burada tüm üyelerin mesajlarını mı inceleyelim??? Sen siteye ne yaptın,ne kadar faydalı oldun diye??İstersen inceleyelim hıı,ne dersin?...Mesaj konusunda ise,daha önceden de dediğim gibi rütbe olayı beni ilgilendirmiyor,isterse hiç mesajım artmasın aga...var mısın benimle mesajları sıfırlatmaya???

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
bu sistemde post oluyo kimlerinde post yaptığı ortada

midnight

midnight

Üye
Originally posted by delimakina35@Sep 12 2005, 10:11 PM
bu sistemde post oluyo kimlerinde post yaptığı ortada
[post=164004]Quoted post[/post]​

Sen kimlerin post yaptığını özelden,modlara bildirdin mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt