isyanım var

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CooL'n'Quiet

Üye
kardes senin msj sayının 0 lanması sorunu cözmezki :)

iceboy

iceboy

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Sep 8 2005, 11:17 AM
Önerin iyi ama rütbe sistemi tüm sitelerde böyledir... Mesaj sayısı kişinin aktifliğini belirtir....

Mesela sana bir örnek vereyim adam yeni üye oldu doğru düzgün bişe bilmiyor ve benim mesaj sayım fazla olduğu için ve forumlarda beni gördüğünden dolayı sorununu bana anlatıyor pm aracılığıyla.... Şimdi demeyin konu açsın diye konu açmayı bilmeyenler var.. ;) Benim mesaj sayım görünmese veya gökhanın vs vs yada aktif bir üyenin diyelim bu sefer bu yeni gelen arkadaşlar için zorluk olacak kimden yardım isteyeceğini bilemeyecek....

Önerini yönetim gündemine taşıdım çıkacak kararı bilemem ama benim düşüncem budur ve - yöndedir....

Ayrıca +1 konusuna gelecek olursak +1 demek YASAK DEĞİLDİR... Fakat aşırı kaçılırsa sürekli bu yapılırsa rütbe artması vs için YASAKLANIR... Şuanda pek aşırı bir durum olmadığından dolayı böyledir... ;)

İyi Sohbetler.... :oke:
[post=158903]Quoted post[/post]​

Peki o zaman, sedece moderatorlerin mesaj sayisinin gorulmesi gibi bi olasilik varmi? Yani uyelerin sadece rutbeleri gozukurken, mod'larin ise mesajlarida goruksun. Boylece kim kimden yardim alacagini bilir. Ayrica yardim isteyenler yildiz sayisina bakarakda yardim alabilirler.
Yildiz sayilarina ve renklerine, bide katilim tarihlerine gore bir uyenin ne kadar aktif oldugu belli olmazmi sizce de?

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Sadece yöneticilerin veya bir kısmın mesaj sayısı gözükebiliyor mu açıkçası bende bilmiyorum... Ama şunu çok iyi biliyorum istenirse hepsi toptan kaldırılabilir rütbe sayı vs...

Oke Negative gelince cevap verecektir... Ayrıca dediğim doğru bir yaklaşım değil mi ;)

Ozan

Ozan

Admin
Kimi üyelerimiz haklı kimi haksız bu durumda yada yanlış düşünceler var genel birşey söyleyemeyiz yönetimde konusup karara bağlayacagimiza emin olabilirsiniz.

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by iceboy@Sep 8 2005, 07:03 PM
Peki o zaman, sedece moderatorlerin mesaj sayisinin gorulmesi gibi bi olasilik varmi? Yani uyelerin sadece rutbeleri gozukurken, mod'larin ise mesajlarida goruksun. Boylece kim kimden yardim alacagini bilir. Ayrica yardim isteyenler yildiz sayisina bakarakda yardim alabilirler.
Yildiz sayilarina ve renklerine, bide katilim tarihlerine gore bir uyenin ne kadar aktif oldugu belli olmazmi sizce de?
[post=159353]Quoted post[/post]​

Mod olmayıp da bizden daha bilgili üye arkadaşlarımız da varsa ne olacak ? ;)

Yardım sadece bizlerden değil , bu forumda bulunan tüm üyelerden istenilebilir.

Yani sadece bizlerin mesaj sayısının görünmesi bana pek olumlu gelmedi ;)

tofy

Üye
Originally posted by van_hoijdonk+Sep 8 2005, 01:17 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(van_hoijdonk &#064; Sep 8 2005, 01:17 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-iceboy@Sep 8 2005, 06:39 AM
Sen mesaj sayini sifirlatinca hicbirsey degismeyecek, buna inan.
Ama benim soyle bir onerim var (mesaj sayisi ile alakali degil)

Acilan konulara en fazla 30 gun cevap yazilmadiginda o konular kitlense cok iyi olur. Boylece 2,3 ay oncesinden acilmis konular hortlatilmaz. Ben goruyorum ki, 3 aylik mesajlara gulen smile&#39;lar ekleniyor. Yada sadece tesekkur ediliyor. Olmaz ki boyle&#33;

Sen gel bi daha dusun. Mesaj sayinin azalmasi buna cozum getirmeyecektir.

Mesaj sayisi ile ilgili olarak da derimki; mesaj sayilari gizli tutulsun. Kimsenin mesaj sayisi gorulmesin. Sadece rutbeler gorunsun, o kadar....

EKLEME:

Her mesajin arkasindan +1 gondermekde nedir anlayabilmis degilim. Forumda biri dikkatimi cekti&#33; Surekli ve sadece +1 gonderiyor&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;

Sadece 3 gun icinde 16 tane +1 ve birkac tanede bos mesaj&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;
Bunlari tek goren ben degilim umarim&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;

[post=158668]Quoted post[/post]​

Önerin iyi ama rütbe sistemi tüm sitelerde böyledir... Mesaj sayısı kişinin aktifliğini belirtir....

Mesela sana bir örnek vereyim adam yeni üye oldu doğru düzgün bişe bilmiyor ve benim mesaj sayım fazla olduğu için ve forumlarda beni gördüğünden dolayı sorununu bana anlatıyor pm aracılığıyla.... Şimdi demeyin konu açsın diye konu açmayı bilmeyenler var.. ;) Benim mesaj sayım görünmese veya gökhanın vs vs yada aktif bir üyenin diyelim bu sefer bu yeni gelen arkadaşlar için zorluk olacak kimden yardım isteyeceğini bilemeyecek....

Önerini yönetim gündemine taşıdım çıkacak kararı bilemem ama benim düşüncem budur ve - yöndedir....

Ayrıca +1 konusuna gelecek olursak +1 demek YASAK DEĞİLDİR... Fakat aşırı kaçılırsa sürekli bu yapılırsa rütbe artması vs için YASAKLANIR... Şuanda pek aşırı bir durum olmadığından dolayı böyledir... ;)

İyi Sohbetler.... :oke:
[post=158903]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
evet örnek ben mesela ben yeniyim ve sorularımı sorduğumda aldığım cevaplara bu şekilde uygulamaya karar veriyorum

iceboy

iceboy

Üye
Gokhan, haklisin elbette. Uyelerden de yardim isteniyor ki bununla karsilasiyoruz sIksIk.
Ama dedigim gibi, uyeler yardim almak icin diger uyelerin yildiz sayisina ve yildiz renklerine bakabilirler. Mesaj sayisina gore yildiz sayilari artar ve renkleri degisir. E tabi birde zaten rutbe de var yaninda. Ve katilim tarihi de ayri olarak gorunuyor her uyenin.

Ayrica, her forum sayfasa (yada sadece "site hakkinda" bolumune) bu yildizlarin ve rutbelerin tanimi yazilir ust konu olarak. Boylece gelenler oradan hangi uyenin ne kadar aktif oldugunu kavrayabilir...

Bu da baska bir fikir tabi....

C@N

C@N

Üye
walla ben emege saygısızlık olarak nitelendiririm msjlar sıfırlandırılsa o kadar yardım ediyosun paylasım yapıyosun ama herkes aynı mevkide ben buna karsıyım gereksiz msjlar ztn ii takip edilirse kaldırılabiliyor&#33;&#33;&#33;

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ben şahsen şuan ki sistemin deeğiştirilmesine sıcak bakmıyorum ;)

C@N

C@N

Üye
Originally posted by Gokhan43@Sep 8 2005, 08:12 PM
[post=159466]Quoted post[/post]​
:artı: evet gokhan sana katılıyorum

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
Originally posted by Gokhan43@Sep 8 2005, 08:12 PM
;) Zaten sistem hatalı olsaydı sizler zamanında gerekeni yapardınız ;;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Kesinlikle.. ;)

mavizeybek

mavizeybek

Üye
açıkcası bende pek sıcak bulmadım bu fikri

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by KimyageR+Sep 8 2005, 11:05 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(KimyageR &#064; Sep 8 2005, 11:05 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-Gokhan43@Sep 8 2005, 08:12 PM
;) Zaten sistem hatalı olsaydı sizler zamanında gerekeni yapardınız ;;)
[post=159709]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Şüpheniz olmasın ;;)

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Originally posted by delimakina35@Sep 8 2005, 03:07 AM
varsa benim gibi düşünen bu işi post için yapmadık diyen gelsin benle sıfırlatsın varmı kampanyaya katılan
[post=158605]Quoted post[/post]​

bende varım abi ne o öle gereksiz yere mesaj atıyolar gerçi fazla mesaj sayım yok ama bende sonuna kadar arkandayım ......

ibonline

ibonline

Üye
can a katılıyorum
sitedeki 9 ayı doldurdum elimden geldiğince aktif olmaya calısıyorum, forumlarda herşeye balıklama atlamıyorum bildiklerimle cevap veriyorum sallama cevaptan kacıyorum bazılarıda var
1 aylık üye ama bana fark atmış
lütfen rütbe uğruna siteyi kirletmeyelim ;)

cepix

cepix

Üye
İbo abimizin sözlerine katılıyorum...

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
kesinlikle ibo abi al adamın basına gelmiş arastırmıs oraya mesaj atmıs vede doğru yani bende 9aylık üyeyim adam 1 aylık mesaj sayısı 1.5bin olmus allahalla

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
abi ben 9 aylık üyeyim mesaj sayım malum herifler 1 aylık üye maşallah mesaj sayısı 1000 küsür yani sözüm doru düzgün mesaj atana değil yanlış anlamayın sizcede bu işte bi gariplik yok mu ????????? :off: :off:

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
Originally posted by ScOrPiOn@Sep 11 2005, 01:04 PM
abi ben 9 aylık üyeyim mesaj sayım malum herifler 1 aylık üye maşallah mesaj sayısı 1000 küsür yani sözüm doru düzgün mesaj atana değil yanlış anlamayın sizcede bu işte bi gariplik yok mu ????????? :off: :off:
[post=162671]Quoted post[/post]​
Haklısınız ama şimdilik yapacak bir şey yok. Zaten aşırıya kaçanları yönetim uyarıyor ve gerekeni yapıyor. Fazla kafaya takmayın gereksiz veya saçma bulduğunuz mesajları raporla ile yönetime iletin gereken yapılır, hatta o kişilerin meaj sayısından da düşülebilinir ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt