İşte Nokia'nın yeni zil sesi melodisi

Sponsorlu Bağlantılar

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İşte Nokia'nın yeni zil sesi melodisi
Nokia, klasik zil sesinin yerine geçecek yeni zil sesini belirledi... İşte yeni Nokia efsanesi!
Nokia, ceplerinde farklı sürümlerini kullandığı eski zil sesi yerine yeni bir ton yaratmaya yönelik yarışmasını geçen ay başlatmıştı. Bugün ise Nokia, yarışmanın kazanını belirledi. Dubstep tarzındaki yeni zil sesi, orijinal Nokia zil sesini andıran izler taşıyor.

The Next Web'e göre İtalyan DJ Valerio Alessandro Sizzi, oluşturduğu 23 saniyelik parça ile yarışmayı kazandı. Nokia Ses Tasarımı müdürü Tapio Hakanen, kazanan 24 saniyelik müziğin giriş, gelişme sonuç kısımlarının süreyi akıllıca kullandığını ve birbirini ahenkle tamamladığını söyledi.

Yeni zil sesi, Windows'lu "Sea Ray" dahil Nokia'nın 2012 telefonlarının tümünde yer alacak ve toplamda 100 milyon cepte kullanılacak.
indirmeden dinlemek için http://www.maxicep.com/portal/nokia-yeni-melodisini-secti.html
finale kalan diğer müzikleri indirmek için http://www.maxicep.com/orjinal-zil-...esleri-dinle-indir-mp3-554975.html?highlight=
Yeni nokia zil sesini aşağıdaki eklentiden mp3 wav acc olarak indirebilirsiniz

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: asi3321, tragedie, maleboy78 ve 5 diğerleri

Jerkez38

Jerkez38

Üye
teşekkürler indirip dinleyek :)

anılbaran

anılbaran

Üye
sagolasın mehmet abi :)

Lenneth

Üye
Begenmedim ama hayirli olsun.

salihk

salihk

Emekli Yönetici
bence hiç güzel değil ..

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim arkadaşlar bende pek beğenmedim ama alışkın olmadığımızdandır belkide kendimi bildik bileli hep aynı melodiyi duyduk çünkü:D

Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
Çok saçma.

anılbaran

anılbaran

Üye
bumuydu ya bu nun aynısını bızım karşı komsuda yapıyoda :D

----------Eklendi @ 23:07:04 ---------- Yazıldı @ 23:06:29 ----------

sagolasın mehmet abi :)

• Beğen
Tepkiler: Mehmet
by_mecho

by_mecho

Üye
Vay arkdaş bumu birinci oldu yazık

kpln04

kpln04

Üye
bizim tılımlar bundan daha iyi

meg1ddo

meg1ddo

Üye
iğrenç ötesi birşey, sırf bu müzikten dolayı nokiayı bırakabilirim o derece yani, inşallah yalan haberdir ya da şaka gibi bişeydir...

pRime.

pRime.

Üye
Beğenmedim, eskisi candır. :D

Esendağlı

Esendağlı

Üye
İndirdim eyvallah, ama eh işte.

01kubi

01kubi

Üye
[sıze=3]nokia, klasik zil sesinin yerine geçecek yeni zil sesini belirledi... Işte yeni nokia efsanesi!
Nokia, ceplerinde farklı sürümlerini kullandığı eski zil sesi yerine yeni bir ton yaratmaya yönelik yarışmasını geçen ay başlatmıştı. Bugün ise nokia, yarışmanın kazanını belirledi. Dubstep tarzındaki yeni zil sesi, orijinal nokia zil sesini andıran izler taşıyor.

The next web'e göre italyan dj valerio alessandro sizzi, oluşturduğu 23 saniyelik parça ile yarışmayı kazandı. Nokia ses tasarımı müdürü tapio hakanen, kazanan 24 saniyelik müziğin giriş, gelişme sonuç kısımlarının süreyi akıllıca kullandığını ve birbirini ahenkle tamamladığını söyledi.

Yeni zil sesi, windows'lu "sea ray" dahil nokia'nın 2012 telefonlarının tümünde yer alacak ve toplamda 100 milyon cepte kullanılacak.

Yeni nokia zil sesini aşağıdaki eklentiden indirebilirsiniz
[/sıze]
öncelikle emeğine sağlık kardeş bunun daha net sesli olanı varmı?

spartuas

spartuas

Üye
Bu zil sesi allahtan belle ile gelmiyorda bizim telefonlara gelmesin bu ne ya bunun kralını yaparım. Nokia bu yüzden düşüyor işte. Tövbe :off:

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
:tşk:

slant1111

slant1111

Üye
cok sacma ya ..

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
meletim

meletim

Üye
abi bune indireyim zil sesi yapayım dedim ama bunu zil sesi yaparsam çaldığında ki durumumu düşünemiyorum millet içinde .. :) .. daha kulağa hoş gelen bişey yapabilirlermiş ama genelde böle yarışmalar sonucunda hep manyak bişey çıkar ..:)

gokaycan

Üye
zip şeklinde veya direk mp3 olarak eklersen sevinirim.

Üst Alt