İrremote hakkında

• 13 Ekim 2012
  • 1253 Okunma
  • 20 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar forumda sensation adlı arkadaşın nokia hack konusunu okudum. Umu hack ile yapılan nokia 5250 ye uyguladım sonra

forumda bulduğum irremote leri tek tek yükledim ancak hepside ilk açtığımda lisans süresi sona erdi diyor ve kapanıyordu ve bir

daha açılmıyordu taki yeniden yükleyene kadar.:vur Bana çalışacak bir irremote linki verebilirseniz sevinirim. Birde psilocun

sitesinden indirdiğim irremote yi bir türlü deneme olarak kullanamadım. Hep lisans istiyor. Şimdiden :tşk:

Yazan: Trucks_One
  2. Sitede crackli irremote mevcut.

3. li irremote derken?

4. Kumanda prosunu kastediyorum ama sitede denediklerim çalışmadı siz link verebilirmisiniz?

5. zaten verdim. :D

6. verdiğiniz linkteki programı
    sertifikalandırmadan yükleyemezmiyim.

7. Sırf şu sertifika derdinden kurtulmak için sesnation adlı arkadaşın verdiği umu hack adlı konudaki adımları uyguladım sonra c:sys/bin

içine installserver.exe diye bişey attım programları imzalamadan kullanmak için ama hala imzamı gerekiyor.:off:

8. hack yaptıysan tamam direk yükleyebilirsin. :oke:

- - - Eklendi - - -

hack yaptıysan tamam direk yükleyebilirsin. :oke:

9. İmzalı olanı sertifikalandırıp yüklemem mi lazım yoksa normal olarak yüklemem mi lazım yoksa diğer 2 sini yükleyip unsigned olanı yüklememem mi lazım

10. Sen sırasıyla direk yükle.

11. Tamam deneyeceğim forumda biri daha böyle 3 tane dosyalı vermişti onu yüklemiştim çalışmamıştı inşallah bu çalışır.

12. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. :oke:

- - - Eklendi - - -

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. :oke:

- - - Eklendi - - -

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. :oke:

13. Şu an telefon yanımda değil olduğu zaman yükleyeceğim ve sonucu yazarım.

14. Tamam.

15. Yükledim yine aynı sonuç açılıyor lisans süresi sona erdi gibi bir hata veriyor sonra kapanıyor ve bir daha açılmıyor

16. cra ck' i yaptınmı? Aynısını n73 e yüklemiştim. dü ve sorunsuz.

17. Marjinal i ne ya bide li yazmıştın öncekinde ne demek istediğini bir anlayamadım

18. cra ck= kirek. Diye okunur.

- - - Eklendi - - -

Konuda anlatım var. Eksiksiz bir şekilde yaparsan sorun olmaz.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/10/2018 - 07:37