iphone5s uzay grisi hakkında....

• 15 Eylül 2013
  • 1833 Okunma
  • 21 Cevap

1. sizce apple'ın iphone5s te siyah yerine uzay grisi kullanması iyi oldu mu? Bence berbat bir görünüm olmuş. Yani sırf çizilmeyi göstermesin diye öyle birşey yapmışlarsa onun yerine çizilmeyen bir şekilde üretmeleri lazımdı. Hadi diyelim onu beceremiyorsunuz bari siyahınıda yapında isteyen alsın. Siyahın ayrı bir havası vardı karizmatik te duruyodur bu uzay grisi iğrençç berbatt olmuş. Tabi bunlar benim fikrim. Sizin görüşünüz nedir?

İPHONE 5S

< Resmi açmak için tıklayın >

İPHONE 5< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: t730sh
    Son düzenleme: 15 Eylül 2013
  2. Bence uzay grisi renginde olan bölüm çok şık olmuş.

3. Hayır bence berbat

4. berbat :/

5. Eski iPhone'a kıyasla olmamış. iPhone 5'teki karizmadan eser yok. Siyah gizemli ve asabi idi. Şimdi ise ortada kalmış. Şahsen sene sonu almayı düşünüyorum bu cihazı ve altın sarısı modelini düşünüyorum.

ozakin70 ve -Akıncı bunu beğendi.
  6. bende siyah istiyordum şuan hangisi alacagımda kararsızım altın sarısı iyide siyah kadar degil

7. Rengi yorumlarsak İphone 5 modeli için yakışır bir renk olmuş.Fakat siyahın yerini alması doğru olmamış.

8. Keşke siyahın ek modeli şeklinde olsaydı.

-Akıncı bunu beğendi.
  9. altın mı alacan :kro2: yakışmış bu telefona bu renk

10. Elime alıp bakmam lazım :ehe Gerçi daha 10 ay var ohoo :eller: :ehe

-Akıncı bunu beğendi.
  11. hele sınava gir ilk önce dede ye g2 alak sanada bunu alırık:p

12. hele sınava gir ilk önce dede ye g2 alak sanada bunu alırık:p

13. Elime alıp bakmam lazım :ehe Gerçi daha 10 ay var ohoo :eller: :ehe

-Akıncı bunu beğendi.
  14. 2. defa :hmmm

15. bence altın sarısı bayanlara hitap eder daha çok . 5 deki gibi siyah olsaydı güzel olabilirdi ama bence hoş olmamış bu uzay grisi . resimlerden böyle görünüyo bide gerçekte görmek lazım tabi :D

16. Zevkler ve renkler tartışılmaz.Bana görede de çok şık durmuş.

17. Pembe telefon kullanan erkek gördün mü sen hiç :)

18. Aynen sarı cihaza ayri bi hava katmis eger bi rengi 6da da yaparlar ve ekrani sag-sol esit uzatirlarsa diger normal teller gibi bende alabilirim donanim guzel ama tipte soru var

19. şık durması bir yana resmen yakışıp yakışmamasını düşünmeden sadece yıpranması siyahta çok göze batıyor diye siyah yerine çıkmış bir renk

Yüklüyor...
14/11/2018 - 08:14