iphone5s uzay grisi hakkında....

Sponsorlu Bağlantılar

t730sh

t730sh

Üye
    Konu Sahibi
iphone5s uzay grisi hakkında....
sizce apple'ın iphone5s te siyah yerine uzay grisi kullanması iyi oldu mu? Bence berbat bir görünüm olmuş. Yani sırf çizilmeyi göstermesin diye öyle birşey yapmışlarsa onun yerine çizilmeyen bir şekilde üretmeleri lazımdı. Hadi diyelim onu beceremiyorsunuz bari siyahınıda yapında isteyen alsın. Siyahın ayrı bir havası vardı karizmatik te duruyodur bu uzay grisi iğrençç berbatt olmuş. Tabi bunlar benim fikrim. Sizin görüşünüz nedir?

İPHONE 5S

İPHONE 5

Son düzenleme:

fk555897

fk555897

Üye
Bence uzay grisi renginde olan bölüm çok şık olmuş.

t730sh

t730sh

Üye
    Konu Sahibi
Hayır bence berbat

Krofessional

berbat :/

Türe

Türe

Üye
Eski iPhone'a kıyasla olmamış. iPhone 5'teki karizmadan eser yok. Siyah gizemli ve asabi idi. Şimdi ise ortada kalmış. Şahsen sene sonu almayı düşünüyorum bu cihazı ve altın sarısı modelini düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: ozakin70 ve -Akıncı
t730sh

t730sh

Üye
    Konu Sahibi
Eski iPhone'a kıyasla olmamış. iPhone 5'teki karizmadan eser yok. Siyah gizemli ve asabi idi. Şimdi ise ortada kalmış. Şahsen sene sonu almayı düşünüyorum bu cihazı ve altın sarısı modelini düşünüyorum.
bende siyah istiyordum şuan hangisi alacagımda kararsızım altın sarısı iyide siyah kadar degil

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
Rengi yorumlarsak İphone 5 modeli için yakışır bir renk olmuş.Fakat siyahın yerini alması doğru olmamış.

Türe

Türe

Üye
Keşke siyahın ek modeli şeklinde olsaydı.

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı
Akıncı

Akıncı

Üye
altın mı alacan :kro2: yakışmış bu telefona bu renk

Puck

Puck

Üye
bence altın sarısı bayanlara hitap eder daha çok . 5 deki gibi siyah olsaydı güzel olabilirdi ama bence hoş olmamış bu uzay grisi . resimlerden böyle görünüyo bide gerçekte görmek lazım tabi :D

mkyb

mkyb

Üye
Zevkler ve renkler tartışılmaz.Bana görede de çok şık durmuş.

Türe

Türe

Üye
bence altın sarısı bayanlara hitap eder daha çok . 5 deki gibi siyah olsaydı güzel olabilirdi ama bence hoş olmamış bu uzay grisi . resimlerden böyle görünüyo bide gerçekte görmek lazım tabi :D

Pembe veya tonları olsa neyse diyecem de :)

Puck

Puck

Üye
Pembe veya tonları olsa neyse diyecem de :)

pembe=bayan bu mu yani ? yumuşak bir renk diye öyle söyledim ezberden konuşuyorsun :)

ozakin70

ozakin70

Üye
Aynen sarı cihaza ayri bi hava katmis eger bi rengi 6da da yaparlar ve ekrani sag-sol esit uzatirlarsa diger normal teller gibi bende alabilirim donanim guzel ama tipte soru var

bycoo32

bycoo32

Üye
şık durması bir yana resmen yakışıp yakışmamasını düşünmeden sadece yıpranması siyahta çok göze batıyor diye siyah yerine çıkmış bir renk