S3 Mini Klavye Programı Gereksizliği

Sponsorlu Bağlantılar

veli-_-802

veli-_-802

Üye
    Konu Sahibi
S3 Mini telefonu olupta klavye programı yükleyen baya arkadaş var. Klavye programlarını kullanma nedenleri klavyedeki noktalı harfleri ( sesli harfleri ) bulamamalarıdır. Aslında programa gerek yok. Arkadaşlar bunu göremediği için program ile sorunu gidermeye çalışıyorlar. Mesajlar-Yeni mesaj oluştur-Klavye ayarları Seçeneği altında klavye türleri var. Türkçe Querty klavye seçeneği seçilir ise zaten bütün harfler eklenecektir klavyeye. SAYGILAR.:konus: :oke:
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt