iPhone Mini Qwert Klavye v1.20 Türkçe [ - Selim Şener Farkıyla - ]

Sponsorlu Bağlantılar

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
1 . sayfadaki ayarların hepsini aynen yaptım ama t9 dan çıkmadı bide nasıl basılı tutup sağa çekicem biraz açar mısın?

Dostum klavyenin üzerinde parmağıni hafif bastırarak sağa doğru sürükle aynı sürüklemeli tuş kilidi gibi ama sağa doğru sürükle t9 işlemine gelince bugün yeni ayar resimleri ekledim yeniden bi bakıp ayarla ve klavye programını kapatıp tekrar aktif et sorun kalmaz

- - - Eklendi - - -

Ins. yardımcı olabilmişimdir dostum

feyzoc503

Üye
tamam kardeş şuan senin klavyenle yazıyorum sorunu şöyle çözdüm hani klavye isimleri seçiyoruz ya ordan sadece 1. sini iphone yaptım herşey çok güzel oldu tekrardan eline sağlık

frkndgr

Üye
maxicep.com/symbian-s60v5-yazi-ekran-dil-araclari/5800iniza-yeni-bir-klavye-baidu-2-0-2-turkce-karakter-destekli-mini-ve-qwerty-654735.html

Kardes bu linkten bu programi indirin kurulumu filan hepsi yaziyor :) furkan deger arkadasimiz ugrasmis guzel halletmis.

Teşekkür ederim. Konuyu takip ediyorum. :) Bu arada arkadaş programı benim modladığımı kullanmış zaten :)

sarı bordo

Üye
ben telefonum c5 indiriyorum ama yoksay diyo ne yapmalıyım

ultra-cengo24

ultra-cengo24

Üye
keşke bu kadar reklam yapmak yerine nasıl yükleneceğini yazsaydin bilader

23palulu23

23palulu23

Üye
hem sifre yalis diyor hemde kurulum anlatilmamis ??

muzocuk.

Üye
kardeş allah için düzgün bir anlatım ve başka yere upload et medafire gibi indiremiyoruz

sarı bordo

Üye
bi anlatan olsa düzgün

frkndgr

Üye
Şifre SELİM ŞENER

Kurulum için önce yine forumdaki benim açtığım konuya gidin (5800'ınıza yeni bir klavye...) oradan kurulumu yapın. Sonra buradan indirdiğiniz bdskt uzantılı dosyayı dosya yöneticisinde açın. Yükleme yapacak.

KAFAYIMI7N

Üye
emdiğine sağlık teşekkür ederim'de verdiğin link i nasıl yükleme yapabiliriz Birileri Allah rızası için yardım edebilir mi?

23palulu23

23palulu23

Üye
dosya yöneticisinde açmak ne demek ?

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
keşke bu kadar reklam yapmak yerine nasıl yükleneceğini yazsaydin bilader
Dostum senin reklam dediğin benim saatlerce uğrştığım belki günlerimi alan emek zaylığı ve kendini bilmez bazı kişiler ise bunu kendi yapımım diye öne sürmesi bu yüzden tanınması için biraz reklam yaptım bu kadarına hakkım olduğunu saıyorum ayrıca önceden nasıl yükleneceğini anrıntılı olarak anlattım ve bazı nedenlerden dolayı silmek zorunda kladım bu konuda herkesten özür diler birazdan detaylı bir anlatımı yazacağımı belirtmek isterim...

mstf123

Üye
şifre bu deilmi [--( SELİM ŞENER )--]

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
şifre bu deilmi [--( SELİM ŞENER )--]
Evt kardeşim Şifre SELİM ŞENER

- - - Eklendi - - -

ben telefonum c5 indiriyorum ama yoksay diyo ne yapmalıyım
Nasıl yani hocam sorununu biraz daha açarsan yardım ederim

- - - Eklendi - - -

hem sifre yalis diyor hemde kurulum anlatilmamis ??
Dostum şifre büyük harflerle SELİM ŞENER kurulumu önceden anlattım ve şimdi bazı nedenlerden dolayı sildim ama bu konu hakkında kusura bakmayın ve şimdi kurulum anlatımı ve kullanım kolaylıklarını detaylı bir şekilde anlattım. Bakalabilirsiniz....

23palulu23

23palulu23

Üye
arkadaşlar şifre sadece SELİM ŞENER . Yani o yanınfaki işaretler yok !

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
dosya yöneticisinde açmak ne demek ?
Dostum konunun ayrıntılı bir şekilde anlatımını yaptım ordan bakabilirsin eğer sorunların olursa danışırsın

- - - Eklendi - - -

emdiğine sağlık teşekkür ederim'de verdiğin link i nasıl yükleme yapabiliriz Birileri Allah rızası için yardım edebilir mi?
Dostum verdiğim linke giriyorsun şifreyi yazıyorsun 'SELİM ŞENER' tırnak işaretleri yok ve indirip detaylı olarak anlattığım şekilde kuruyorsun ve kolay kullanımıyla rahata kavuşuyorsun :D

- - - Eklendi - - -

bi anlatan olsa düzgün
Dostum bu konuyu daha önceden detaylı bir şekilde anlattım fakat bazı sorunlardan dolayı geri silmek zorunda kaldım bu yüzden sizlerden özür dilerim ve şimdi yeniden detaylı bir şekilde anlattım ve resime bakarak uygularsan dediklerimi sorunsuz kurabilirsin..

- - - Eklendi - - -

tamam kardeş şuan senin klavyenle yazıyorum sorunu şöyle çözdüm hani klavye isimleri seçiyoruz ya ordan sadece 1. sini iphone yaptım herşey çok güzel oldu tekrardan eline sağlık
Rica ederim dostum sorunsusuz bir şekilde kullanmana sevindim en kısa zamanda bu tür klavyeleri yeniden güncelleyerek yeni versiyonunu yayınlayacağım inş. onuda kaçırmazsın :D

yunus486

yunus486

Üye
güncelleme hatası veriyor ne yapmam lazım

aklsm

aklsm

Üye
    Konu Sahibi
güncelleme hatası veriyor ne yapmam lazım
Dostum Baidu Input programını yüklerken güncelleme hatası alıyorsan programı başka sitelerden indirmeyi dene eminim telefonuna uygun yazılım mevcuttur forumda yada Baidu programının resmi sitesinde ..

yunus486

yunus486

Üye
ben telefondan giriyorum siz bulup linkini atabilirmisıniz

- - - Eklendi - - -

şifreyi yazıyorum ama çince yazılar geliyor

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Acaba gravity klavyesi tahminen ne zaman gelecek ?
Bir de bu programda otomatik buyuk harfle baslama yok mu ?

Üst Alt